Жінка Коза і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

У цьому теплому і душевному шлюбі обидва віддадуть один одному все, що тільки можуть, знайшовши глибоку любов і справжню увагу. Чоловік-Кабан стійок, галантний і розважливий достатньо, щоб доставити задоволення ніжною і співчутливої жінці-Вівці. Вона, в свою чергу, буде панькатися з ним і зробить його об’єктом поклоніння. Чуттєвий і простий чоловік-Кабан розцінить її владність як справжню любов і відданість. Він – щедрий і надійний, так що Вівця зможе бути на висоті: їй це вдається, тільки коли вона знає, що її люблять та цінують, а в цьому шлюбі так воно і буде.

Поруч з жінкою Козою, чоловік Свиня може проявити свої кращі якості, а негативні виявляться незатребуваними. А вся справа в тому, що жінка Коза вміє розважити і привнести у відносини, що склалися новизну. Вона — натура творча і не живе за правилами, а лише спонтанно, підкоряючись своїм умов гри. Так, така постійна гра надихає чоловіка Свиню і фактично закладає міцний фундамент тривалих і щасливих любовних стосунків у парі.

Коза цілком може дружити зі Свинею. Їм завжди є про що поговорити. Вони будуть корисні один одному. Коза навіть може в чомусь допомогти Свині. Якщо Свиня багата, то можливий і шлюбний союз.

Парі Коза-Свиня небеса видають величезний аванс. Для цих знаків прогноз сумісності такий, що це одне з найкращих з’єднань в східному Зодіаку. Коза-жінка і Свиня-чоловік є прекрасним доповненням один одного, відмінно розуміють партнера і з віком все більше і більше його люблять.

Свиня і Коза «збігаються» у всіх сферах. Коза знаходить в добрій Свині свій ідеал коханої людини. Свиня обсипає її компліментами, балує ніжністю, великодушної рукою обсипає вишуканими подарунками, задовольняє найсміливіші еротичні фантазії в ліжку. Ніколи не критикує її мрійливий настрій, тому що, хоча сама і практичніша в повсякденному житті, в глибині серця є невиправним романтиком. Крім того, вона досить легко заробляє гроші, у той час як Козі з фінансами везе набагато менше.

Їх спільне хобі – це їхній дім, що теж благотворно впливає на прогноз сумісності. Дружина-Коза і чоловік-Свиня облаштовують його з ентузіазмом, дбають про кожній дрібниці і про кожному куточку. Обидва знак китайського гороскопу чутливі до краси і мають чудовий смак. Вони з задоволенням віддають себе загальним інтересам, як правило, люблять театр, вишукану музику, кіно, збирають предмети мистецтва або книги. В середньому віці хороша сумісність Кабана і Вівці в сексі відходить на другий план, пристрасть в ліжку найчастіше замінюється пристрастю до садівництва, городництва, тому що мати найгарніший сад у своїй окрузі – це їх загальна честолюбна мрія.

Прийоми, які Свиня і Коза організовують у себе вдома, незабутні. Господарі вражають гостей гарним гумором, дарують чудовий настрій, а їх кулінарні таланти призводять всіх у захват. Разом вони можуть створити виключно гармонійну, дружну сім’ю, яка стане яскравим прикладом для інших. Коза і Кабан у шлюбі можуть стати прекрасними батьками, у них часто бувають дуже талановиті і завжди хороші діти.


Залишити відгук