Жінка Коза і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Вона зуміє влаштувати для нього затишне, художньо оформлене, красиве гніздечко, а він стане для неї захисником. Він тверезо мислить, завзятий, а вона сентиментальна й химерна. Можна сказати, що він збирає, а вона витрачає. Бик сильний і рішучий; Вівця слабка і невпевнена. При цьому їй подобається надійність, і вона любить, коли її бережуть. Але чоловік-Бик може виявитися не занадто поступливим, тому що дуже вимогливий до інших. Жінку-Вівцю можуть сильно засмутити його наполегливі спроби дисциплінувати її і навчити самовідданості. Обом сторонам часом буде по-справжньому важко один з одним.

Гороскоп сумісності такого поєднання більш сприятливий для любові і шлюбу, тому що жінка Коза, потребує заступництво і захист — явище більш реальний і цілком закономірне. Вона дійсно вміє чудово вести домашнє господарство, виховувати дітей і піклуватися про чоловіка — це її сильна сторона. Така дружина може стати хорошим партнером для чоловіка Бика. У всякому разі, вона цілком адекватна, адже рано чи пізно вона зрозуміє як потрібно вести себе з ним, щоб мати те, що хочеться.

Бик буде постійно напирати на беззахисну Козу. Вона цього не переживе. Відносини у всіх сферах життєдіяльності складатимуться вкрай несприятливо. Козі краще уникати контактів з Биком. Ні в якому разі їм не можна вступати в шлюбні відносини. Коза, примхлива і мінлива, буде служити джерелом сімейних драм із-за свого непостійності. Бик не стане носити роги, які, цілком можливо, наставить йому мінлива Коза. Вони не будуть щасливі.

Бик і Коза… Не дуже багатообіцяючий початок — і вже зовсім жалюгідний кінець. Якщо в арсеналі немає особливого розташування зірок, цим двом китайський гороскоп радить уникати один одного як вогню. Хоча спочатку протилежність натур може навіть залучити один до одного жінку-Козу і чоловіка-Бика, а несумісність сприйматися як несхожість і імпонувати.

Козі подобається працьовитість і відповідальність Бика. Він не спізнюється на побачення, піклується про те, щоб вчасно були оплачені рахунки, завжди пам’ятає про річниці першої зустрічі. Бик дивиться на романтичну Козу як на прибульця з іншого світу, світу фантазій. Про таких примхливих і вимогливих артистках він, звичайно ж, читав в книгах, але не вірив, що вони зустрічаються насправді. Ці реалістичні представники східного гороскопу дійсно не розуміють, як можна годинами стовбичити перед дзеркалом, видивлятися у себе найменшу зморшку, п’ять разів на день змінювати рішення, за чашкою ранкової кави турбуватися про кінець світу і заливатися сльозами при кожному зручному і незручному випадку. Коза боїться всього на світі, і, як правило, дуже марнотратна, від чого партнер теж, м’яко кажучи, не в захваті.

згодом погана сумісність Кози і Бика в шлюбі або просто в любовному зв’язку стає все більш очевидною. Тонка, знервована атмосфера, що оточує Козу і створювана нею самою, починає дратувати Бика. Він просто не в змозі її зрозуміти, до всього починає пред’являти претензії. Дуже ніжна Коза, сприймає їх дуже болісно, впадає в депресію.

Найгірше те, що обидва знаки китайського календаря – і Коза, і Бик – в любовних відносинах славляться своєю вірністю. І навіть коли їх зв’язок давно нагадує замінований полігон, вони не в змозі попрощатися один з одним і будуть отруювати життя другій половині дуже довго.


Залишити відгук