Жінка Коза і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Жінка-Вівця любить грати в театр, але вона занадто багато чого вимагає від лукавої Мавпи. Йому може лестити її увагу, але він вважає, що її недоліки переважують його гідності. Вона, зі свого боку, не чета расчетливому і невловимому чоловікові-Мавпі, який не завжди буде сприймати її всерйоз. Вівця більше втратить у цих відносинах, ніж придбає, оскільки Мавпа буде експлуатувати її добру і щедру натуру. На жаль, вони живуть на різній довжині хвилі.

У цьому поєднанні знаків доля любові і шлюбу буде багато в чому залежати від порядності чоловіки і життєстійкості жінки. Складність цього союзу йде з-за постійного помилкового відчуття чоловіка, що жінка Коза створює для нього занадто багато проблем. Чим добріша він буде, тим простіше досягти рівноваги в партнерстві. Але, доброта і розуміння ще не означає потурання і вседозволеності — це варто взяти на озброєння жінці.

Мавпа відмінно знає таланти Кози і буде цим користуватися для власної вигоди. Коза не буде цьому опиратися, їй нема чого втрачати. Вона піде на поводу у Мавпи, тільки якщо не виникне загрози її спокою.

Разом Коза і Мавпи здатні розсмішити кого завгодно. Представники цих двох знаків китайського Зодіаку чудово розуміють один одного, у них дуже схоже почуття гумору. Їх стихії доброзичливі по відношенню один до одного. Жінка-Коза і чоловік-Мавпа в шлюбі тримають свій спільний дім відкритим, славляться гостинністю, їх оточує велика кількість друзів. Якщо Мавпу і Козу з’єднає загальна пристрасть до мистецтва, науки або спорту, то вони переживуть не одну бурю у відносинах.

На жаль, коли Коза-дружина і Мавпа-чоловік живуть під одним дахом, швидко виходять назовні відмінності, які згодом здатні серйозно погіршити прогноз сумісності цих знаків, що можуть їх розділити, вбити між ними клин. Коза – це романтична персона, яка прагне ніжності і, перш за все, хоче бути коханою. Вона здатна на романтичні пориви серця, свої почуття завжди сміливо демонструє на публіці. Мавпочка ж має досить «прохолодну» природу, вона не розуміє, з якого такого дива повинна постійно представляти докази своєї любові і нагадувати про пристрасних почуттях. Коза з-за цього може відчути себе недооціненою і ігнорованої.

Також сумісність пари Мавпа-Вівця в шлюбі, постійних любовних стосунках страждає і з-за того, що вони не застраховані від фінансових проблем. Мавпа не боїться ризикувати і витрачати гроші з розмахом. Коза не в змозі закликати її до здорового глузду, та й сама часто витрачає понад міру. І не дивно, що відсутність фінансової стабільності і дзвінка порожнеча в кишенях і гаманцях іноді призводить до розпаду відносин Мавпи і Кози.


Залишити відгук