Жінка Коза і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Вона делікатна, чутлива і добросердечна. Він привітний, а його практична натура наповнить її життя гумором і дасть відчуття мети. Кінь може бути безпосередньою поруч з ніжною Вівцею, яка вміє співчувати і тому не звертає уваги на егоїзм чоловіка-Коні, якщо тому вдасться підняти їй настрій і показати шлях в обхід проблем, які вона сама собі створює. Він буде вдячний їй за затишний і теплий будинок і зрозуміє, що Вівця досить уважно до нього відноситься і вибудовує своє життя навколо його потреб. Вони доповнять один одного; їх шлюб може бути по-справжньому дуже щасливим.

Це — хороше поєднання знаків, оскільки виконуються в парі ролі цілком традиційні і зрозумілі з самого початку обом. Жінка Коза з радістю візьметься за організацію господарської частини, побуту. Вона — талановитий розпорядник у життєвому сенсі і, швидше за все, вважатиме за краще не займатися власною кар’єрою. Якщо чоловік надасть їй таку можливість, жінка буде займатися тільки будинком, чоловіком і дітьми.

Відносини з Конем будуть носити авантюрний характер, вона завжди ходить по краю прірви і напевно потягне за собою Козу. Але їй це буде навіть подобатися. Вони розважаться і навчаться один одного багато чого. Кінь цінує працелюбність, а Коза-хороший працівник. Разом вони досягнуть великих успіхів.

Незважаючи на відмінності в характерах, східний гороскоп сумісності стверджує, що Кінь і Коза можуть створити незвичайний і цілком життєздатний союз. Кінь любить сюрпризи, вона примхлива і сповнена фантазій. Характер Кози – чоловіки чи жінки, — є для неї вічною загадкою. Саме ця обставина в підсумку і не дозволяє Конячці коли-небудь занудьгувати в цій чарівній зв’язку.

У свою чергу, Коза захоплюється красою, мужністю та енергійністю Коні. Ніхто так, як вона, не зізнається в любові, не обсипає подарунками та компліментами, іноді навіть перебільшеними. Для господарських Коней Коза є справжньою знахідкою. Друга переконує першу зрештою залишити кочовий спосіб життя і влаштуватися в затишному гніздечку, яке Коза-дружина і Кінь-чоловік облаштовують разом і з ентузіазмом.

Сумісність Кози і Коні в любові і шлюбі підкріплюється тим, що обидва ці знаки китайського Зодіаку характеризують здоровий снобізм і любов до моди. Кінь і Коза дуже люблять вбиратися і бувати в суспільстві, намагаючись зайвий раз перед усіма блиснути своїм нетривіальним виглядом. Не дивно, що іноді у їх сімейному бюджеті зяє вражаюча діра, яка б стала причиною сварки багатьох інших знаків китайського календаря. Але пара жінка-Коза – чоловік-Кінь це не лякає, якщо вони дуже люблять один одного. Адже любов, а не гроші править світом!


Залишити відгук