Жінка Коза і Чоловік Коза Сумісність в Любові

У двох Овець можуть бути просто ідилічні відносини, якщо вони досить багаті, щоб не турбуватися про хліб насущний. В іншому випадку можливі постійні напруження. Кожній з двох Овець у важкі часи потрібна постійна моральна підтримка, і їм важко буде вирішити, хто кому повинен стати опорою. Двом Вівцям, що вступили в шлюб, доведеться вчитися задіяти свою терпимість і не помічати недоліків один одного.

В цій парі — абсолютне взаєморозуміння, відчуття одне одного. Оскільки обидва потребують домашнього затишку і розумінні в першу чергу, то їм повинно бути дуже комфортно разом. Якщо обидва зуміють поважати партнера і цінувати його підтримку, то між ними складуться щирі і глибокі, міцні любовні відносини. Однак, досягти такого єднання вдається далеко не завжди.

В союзі комусь з них доведеться брати на себе роль лідера. Швидше за все, таким лідером виявиться чоловік і це — нормально. У такому разі їх любов і шлюб мають більше шансів на щастя. Якщо ж жінка буде намагатися вирішувати всі родинні справи, то, вельми вірогідні різного роду труднощі, помилки і обмани. Реальне положення справ може сильно відрізнятися від того, що жінка бачить і вважає правильним. Щоб не наламати дров, їй варто як слід подумати і лише потім діяти.

Кози прекрасно ладять між собою. У них повне взаєморозуміння, вони завжди розраховують один на одного. Проте сімейні відносини між ними недоцільні і будуть носити характер взаємної експлуатації. З-за відсутності відповідальності вони постійно будуть звалювати один на одного помилки і проблеми.

Коза-чоловік і Коза-жінка — це пара романтиків, які швидко втомлюються від спільної повсякденному житті. Китайський астрологічний прогноз їх сумісності такий, що, мабуть, їм варто залишатися на дружній нозі. Спочатку їх любовні відносини – це просто казка, адже Коза і Коза чудово розуміють один одного, бачать в партнері споріднену душу. Загальні інтереси, довгі проникливі розмови і взаємна симпатія призводять до цього, що дві Кози не можуть розлучитися навіть на день. Адже У них так багато чого сказати один одному, наприклад, поділитися незвичайними планами на майбутнє…

Але що відбувається, коли у світ приходять маленькі чарівні Кізки-дітки? Коли сіра реальність починає показувати свій підступний оскал? Загрозою для любовних стосунків, шлюбу цих естетів, жінки-Кози і чоловіки-Кози, є проблеми, пов’язані з повсякденним життям. Людям, народженим у ці роки східного гороскопу, страшенно не подобається вирішувати адміністративні питання, займатися оплатою рахунків, повсякденними сімейними обов’язками. Тому, незважаючи на спорідненість душ, сумісність Кози і Кози в любові і шлюбі залишає бажати кращого.

Вони не можуть розштовхувати інших ліктями, як правило, лише в середньому віці досягають фінансової стабільності. Крім того, Кози – і жінки, і чоловіки — нестійкі до стресу. І якщо навіть вони і змушені проживати важке життя, то за свою стала товстою і менш сприйнятливою шкіру платять високу ціну. Їм не вистачає товариша, який час від часу змушував їх працювати ефективно (а простіше кажучи, давав би чарівного стусана), розвіював їх безпричинні, ірраціональні страхи, обласкивал і вселяв оптимізм. На жаль, чоловік або дружина, теж народжені в рік Кози, цього зазвичай забезпечити не можуть.


Залишити відгук