День Народження 30 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Динамічні Овни, народжені в цей день, володіють талантом поєднувати дружелюбність своєї натури з комерційною жилкою. У вашому характері є дві відмінні риси: хоча ви здаєтеся безтурботним і легковажним, у вас живе амбіційний і цілеспрямований підприємець, який прагне успіху. Наділений даром красномовства і чарівності, ви можете виманити птахів з гнізда, а потім умовити їх повернутися. Інтуїція підказує вам, чого люди хочуть і що потрібно зробити, щоб їм це дати. Киплячи енергією та Ентузіазмом, ви, не зупиняючись, йдете до поставленої мети.

Стрес — основний збудник хвороб для народжених у цей день. Цим людям дуже важко викроїти час для перепочинку, оскільки кожну мить свого неспання вони присвячують улюбленій справі. Для підтримки робочої форми вони іноді бавляться допінгом, але звичка до його вживання може виявитися згубною. Головні болі, очні захворювання, зубний біль — все це типові для цих людей недуги. В якості заспокійливих і розслаблюючих засобів можна порекомендувати гомеопатичні настоянки, ванни, масаж, трав’яний чай. Попередження лікарів про шкідливий вплив надто активного способу життя на серце, шлунок та інші органи, як правило, проходять мимо вух їх пацієнтів. Куріння, вживання кави та алкоголю слід виключити, але, як правило, всі ці звички становлять невід’ємну частину способу життя цих людей, і відмовитися від них вони не в силах. Коли вони готують їжу самі, то з’їдають її на ходу, та й асортимент їх їжі дуже мізерний, оскільки складається з страв швидкого приготування. До речі, інтерес до кулінарії міг би піти їм на користь. Тим щасливчикам, яким їжу подають вже приготовленої, слід дещо довше затриматися за столом і віддати належне зусиллям кухаря.

Народжені 30 березня — особистості у вищій ступеня прямолінійні, рідко звертають увагу на наслідки своїх дій для оточуючих. Це породжує антагонізм між ними і суспільством, а також зводить перешкоди на шляху до успіху. Ці люди можуть спотикатися в гонці за досягнення особистих або суспільних цілей, відчувати невдачі, але в кінцевому підсумку вони непотоплюваність. Зрозуміло, така одержимість незмінно призводить до успіху, хоча визнання заслуг може прийти занадто пізно при житті або навіть після смерті.

Знак Зодіаку 30 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків стихії Вогню, які виділяються наступними якостями: відкритість, активність, лицарство.

Планета Управитель: Марс. Дарує Овну активне життя, а також прагнення до суперництва. Вплив Марса ідеально для викладачів, медпрацівників, чиновників, акторів. Планета у вигнанні – Венера. Можете бути вдячні їй за різкість і відсутність витонченості.

Відмітна риса народжених 30 березня Баранів – їх підприємницький талант. Ці люди є природженими бізнесменами, до того ж наділеними ораторським даром. Вони завжди здаються легкими в спілкуванні і дуже приємними людьми, відкритими і доброзичливими, але при цьому це вкрай амбітні працівники, для кого успіх і процвітання є сенсом життя. Народилися 30 березня завжди харизматичні, до того ж вони наділені сильною інтуїцією, що допомагає їм у бізнесі. Це активні та ініціативні люди, здатні придумати, як заробити гроші, а потім повністю втілити свій план у реальність.

Народжені в цей день стурбовані своїм іміджем, оскільки надзвичайно серйозно ставляться до того, що про них думають в суспільстві. Особливо яскраво це виявляється в моменти відвертих невдач — народжені 30 березня відкрито висловлюють своє здивування і біль від невизнання. Однак поразки лише посилюють їх рішучість йти вперед. Оскільки з’явилися на світ у передостанній день березня воліють надходити виключно на власний розсуд, найкращих результатів вони досягають, діючи як вільні підприємці. Наймана праця не для них — без сутичок з начальством і колегами вони обійтися не можуть. Єдиним способом уникнути подібних конфліктів може стати надання цим людям повної свободи творчості. Сповідуючи лише власні переконання і слідуючи раз і назавжди обраному курсу, народжені 30 березня не сприймають чужих думок. Вони відрізняються завидною завзятістю. Оскільки відпочивати такі одержимі люди не вміють, оточуючим доводиться несолодко: невгамовна енергія трудоголіків їх порядком вимотує.

Народжені у цей день часто створюють емоційні труднощі, пов’язані з їх по-дитячому наївним баченням багатьох явищ. Здебільшого ці люди — самоучки; формальне освіта рідко захоплює їх. На щастя, маючи в голові чітке уявлення про те, чого вони хочуть досягти в житті, народжені 30 березня здатні розвинути в собі всі технічні навички, необхідні для втілення їх задумів. Наявність великого кола друзів не представляється настільки важливим для цих людей. Домагаючись нарешті бажаного успіху, вони раптом починають перейматися власною популярністю в суспільстві. І навіть сумують за самотності, що передує визнанню, а дехто потай шкодують про свої досягнення. Проте врешті-решт їм нічого не залишається, крім як слідувати своєю внутрішньою рушійною силою. Іноді в екстремальних ситуаціях особистість настільки розчиняється в потоці шаленої активності, що створюється враження, ніби людини як такого вже не існує, залишається лише його оболонка, що підкоряється певним персоніфікованим силам.

Енергія народжених 30 березня цілком спрямована на роботу, поза якою вони не мислять свого існування. У взаєминах з оточуючими вони постають виключно вимогливими особистостями. Ті, хто хоче пов’язати своє життя з цими людьми, повинні бути готові до всього. У самому справі, зрівнятися в динамізмі з народженими у День безкомпромісного бачення практично неможливо; кращим партнером для них може стати лише істота невибаглива і покірне. Однак до супутника життя пред’являється вимога бути унікальною особистістю, цікавою, інакше народжені 30 березня просто не захочуть витрачати на нього час. І навіть якщо партнер їх цілком влаштовує, вони вперто будуть продовжувати нав’язувати йому свої ідеї та стиль життя. Хоча народжені 30 березня — особистості складні для взаємин з іншими, вони по-своєму дуже віддані і завжди готові прийти на допомогу друзям і близьким, — принаймні, завжди знайдуть можливість викроїти для цього час свого вкрай завантаженого розпорядку життя.

Чоловік Овен — народився 30 Березня

Чоловіки, народжені 30 березня, можуть пишатися такими якостями: впевненістю, лідерством, артистичністю, позитивністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 30 Березня

Жінки, чия дата народження припадає на 30 березня, виділяються особливими рисами: впевненістю, активністю, заповзятливістю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 30 Березня

30 березня – день найактивніших і безкомпромісних людей. Люди, народжені 30 березня, за знаком зодіаку – Овен. Вважається, що цей день відноситься до тих, для якого не існує компромісів і середін. Це прямолінійні, сміливі, яскраві особистості. Народжені 30 березня знак зодіаку Овен, живуть в постійній боротьбі з оточуючими. Не дивно, що цих людей мало турбують наслідки власних справ і слів. Ключова особливість цих особистостей – справжня непотоплюваність. Їх можна зламати, але грати на них все одно не вдасться. Овни гарантовано цього не дозволять. Вони постійно женуться за успіхом. Це для них в рази важливіше, ніж особистий комфорт і навіть гроші. Для Овна важлива мета, до якої він буде йти. Причому, вона може бути не тільки особистого, але і суспільного. Навіть невдачі не змусять їх сумувати і впадати у відчай.

Народжені 30 березня знак зодіаку Овен, по-справжньому одержимі своїми мріями. Як результат, Овни буквально приречені на успіх. Однак варто враховувати, що чекати успіху їм доводиться дуже довго. Інша особливість Баранів, народжених 30 березня, — це якась «зациклинность» на власному іміджі. Образ і думка про нього з боку суспільства вкрай важливі. Особливо вони переживають про власну правильній подачі в моменти невдач.

Особливої уваги заслуговує ставлення цього знака до поразок. Люди, чий день народження припадає на 30 березня знак зодіаку Овен, не звикли відступати. До тих пір поки їм цікава мета, вони будуть несамовито її домагатися. Більш того, невдачі тільки зміцнюють їх рішучість. Однак варто враховувати, що не будь-яка діяльність може принести їм успіх. Найвищих вершин вони домагаються без рамок, пресингу і тиску. Найкраще людям, які народилися у передостанній день березня, в ролі вільних підприємців. Сутички з керівництвом і співробітниками не принесуть компанії нічого хорошого. Овен здатний набагато більшого домогтися без них. Якщо у людини, народженої 30 березня, є повна свобода дій і можливості для творчості, то він доб’ється успіху.

У спілкуванні з такими людьми варто враховувати, що для них не існує авторитетів і чужих думок. Тільки особисті переконання для них мають вагу і значення. Також варто пам’ятати, що Овен і лінь – поняття несумісні. Відпочивати ці люди не вміють зовсім. Їх невгамовна енергія переповнює, роблячи з них трудоголіків. Народжені 30 березня знак зодіаку Овен, володіють унікальним завзятістю. Не дивно, що ці люди часто стикаються не тільки з реальними, але і з емоційними труднощами. Вони по-дитячому дивляться на світ. Вони агресивні, але наївні одночасно.

При цьому люди, чий день народження припадає на 30 березня знак зодіаку Овен, чудові самоучки. Вони буквально вбирають інформацію, вміючи їй правильно розпорядитися. Часто формальне навчання виявляється їм нецікавим. Проте в їх думках часто будуються грандіозні плани. За рахунок того, що вони чітко уявляють собі мету, Овнам вдається освоїти навіть найскладніші технічні питання і добитися успіху. В цьому плані вони дуже вимогливі до себе. До речі, багато чого вони вимагають і від оточуючих. Ось чому найкращим супутником для цих людей стають тихі, покірні, але цікаві, індивідуальні особистості.

Незважаючи на складності, люди, народжені 30 березня знак зодіаку Овен, — ідеальні друзі. Це саме ті, хто готовий жертвувати своїм часом. Вони складні в спілкуванні, але завжди допоможуть. Щоб стати успішніше, їм варто дбайливіше ставитися до себе. Їм потрібно уникати суперечок і відкритої конфронтації. Спокій і дипломатичність – ось те, чого їм потрібно вчитися.

Любов і Сумісність

Ви схильні любити саму ідею любові, однак не терпіть нудьги, залишаючись з партнером, поки той здатний утримати вашу увагу. Якщо інтерес пропадає, ви можете просто піти.

З знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Народилися 30 березня досить прямолінійні, вони можуть недооцінити вплив своїх слів або дій інших людей. Буває, це сварить їх з кимось і заважає їх кар’єрі. Однак народилися 30 березня не бояться розпочинати все з нуля знову і знову. Вони так наполегливо прагнуть до вершини, що одного разу, звичайно, її досягають, скільки б спроб витрачено не було. Буває, ці люди навіть життя віддають своїй роботі, домагаючись заповітної мети зовсім у старості або іноді, на жаль, буквально на смертному одрі.

Народилися 30 березня велике значення надають своєму стилю, оскільки розуміють, наскільки він важливий для бізнесмена. Їм неодмінно потрібно працювати на самого себе, у своїй власній справі, робота «на дядю» ніколи не приносить цим людям успіху, до того ж вони часто не можуть знайти спільну мову з колегами і начальством. Так само вони можуть реалізувати себе як фрілансери або творчі одинаки. Народженим 30 березня важко прислухатися до чужої думки. Вони воліють робити все так, як самі вважають правильним. Вони вперті, свій шлях продумують ще в юності і потім намагаються не відступати від цієї схеми. Навколишнім не завжди комфортно знаходяться поруч з такими одержимими трудоголіками, не знають втоми: інших людей може втомити одна тільки енергія і активність цих людей.

Найчастіше народжені 30 березня є самоучками без диплома, всіх необхідних знань вони домагаються своїм досвідом або самоосвітою. В результаті вони часто проявляють нестандартне мислення, але часто бувають надмірно наївні. Рятує цих людей те, що вони дуже чітко ставлять собі завдання і завжди твердо знають, чого хочуть на тому чи іншому етапі свого довгого шляху до успіху. Буває, що, по досягненні бажаного, цих людей пригнічує слава і популярність. Буває, вони розчаровуються у своїх цілях після того, як досягнуть їх, мріють повернутися в минуле. Деякі починають тягнутися до самотності. Але цей вічний вогонь всередині них продовжує горіти, і вони продовжують працювати, ставлячи собі все нові і нові планки. Ці люди повністю ототожнюють себе зі своєю справою, роблячись особою і стрижнем своєї фірми, ніби це вже не окрема індивідуальність і людина, а якийсь дух, що втілює бізнес.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 30 березня – справжні трудоголіки, бичем яких є стрес, перенапруження, втома, відсутність відпочинку та небажання відпочивати. До того ж ці люди часто вживають різноманітні стимулятори, щоб більше часу і сил присвячувати улюбленій роботі. Все це не може не позначитися на здоров’ї. Мігрені часто переслідують цих людей, хвороби очей від постійного напруження зору, також не рідкість для них карієс. Цим людям обов’язково потрібно відвідувати курси масажу, які допомагають розслабитися, пити заспокійливі засоби, спеціальний чай для зняття стресу. Вкрай бажано відмовитися від куріння, кава і вживання спиртного, але часто народжені 30 березня не мислять собі життя без цих коштів.

Що стосується раціону цих людей, то часто вони їдять на ходу, причому сухом’ятку, що одного разу може призвести до серйозних проблем зі шлунково-кишковим трактом. Але в цілому цим людям цікава кулінарія. Їм би викроїти побільше часу на приготування здорової і корисної їжі, це б вкрай пішло на користь їх здоров’ю. Недарма є приказка «Ми – це те, що ми їмо». Також цим людям потрібно вчитися є, не кваплячись і ретельно пережовувати їжу.

Доля і Удача

В цей день народжуються сміливі і суперечливі натури, у них величезний творчий потенціал, любов до ризику, вони розумні й амбіційні, практичні, люблять бути на виду, це природжені лідери та керівники. Володіють чудовою інтуїцією. Життя їх цілком може бути прекрасна, але все залежить від того, в якому напрямку вони підуть, що будуть розвивати в собі — негативне початок або позитивне. Ці люди безстрашні, їм у житті щастить і, незважаючи на неприємності і проблеми, які можуть часом створювати недоброзичливці, вони завжди без втрат гідно виходять з усіх ситуацій, здобуваючи перемогу над ворогами і швидко долаючи всі перешкоди. Якщо народжені в цей день виберуть шлях самовдосконалення, їх чекає великий успіх, багатство, успіх у всіх починаннях, прекрасні умови життя і щасливий, успішний шлюб.

Поради Овнам, Народженим 30 Березня

В особистій сфері народжені 30 березня пред’являють до іншим людям дуже високі вимоги. Всі свої сили та енергію вони віддають роботі, без якої абсолютно не можуть жити і з якою їх буде неможливо розлучити. Їх супутника або супутниці життя доведеться змиритися з тим, що самим головним для цих людей сім’я ніколи не стане, поступаючись роботі. Їм комфортніше всього буде з покірною і пасивної натурою, яка піде куди завгодно за таким активним людиною і якої не вистачить сили волі наполягати на своєму або намагатися нав’язати свою думку.

Але разом з тим народилися 30 березня дуже цінують оригінальність і нестандартність у людях, тому на звичайних дівчат і молодих людей вони не стануть звертати уваги. Народжені 30 березня Овни – справжні поціновувачі ексклюзиву! Але парадокс в тому, що, якщо у них складуться відносини з таким самобутнім та оригінальним людиною, натура народжених 30 березня все одно змусить їх намагатися перевиховати і переробити коханої людини, що взагалі завжди є справою невдячною. Вони будуть намагатися нав’язати тим свій спосіб життя, свої звички і примхи, свою думку. Однак що є безсумнівною перевагою народжених 30 березня людей, так це їх особиста вірність і відданість. Незважаючи на свій складний характер, вони ніколи не змінять і не зрадять, завжди прийдуть на допомогу і друзям і коханим. Для допомоги тим, хто їм дорогий, вони зможуть пожертвувати навіть головним для себе – їх роботою. Кинути, звичайно, не кинуть, але выкроят потрібний час і влаштують роботу таким чином, щоб повністю вирішити проблеми близьких.


Залишити відгук