6 Місячний День

Сьогодні самий позитивний і вдалий день у першій чверті. Майже все буде вдаватися, життя заграє новими фарбами. День краще провести пасивно, не роблячи активних дій, не перевантажуючи себе турботами. Місяць не вимагає від вас великих енергетичних витрат, тому можете розпоряджатися своїми силами, на власний розсуд. Захотіли відвідати спортзал або басейн? Будь ласка. Віддаєте перевагу спокійно почитати книжку в кріслі? Теж добре. Сьогодні всі ваші дії сприятливі, якщо вони не порушують космічні і людські закони і не псують карму.

Сьогодні загострюється інтуїція, тому варто прислухатися до свого внутрішнього голосу. У шостий місячний день наші предки гадали по хмарах. Хороший ознака, якщо хмари на небі рідкісні, білі і легкі. Коли небо ясне або, навпаки, повністю затягнуте хмарами, це вважалося ознакою порушення гармонії в природі. Сьогодні звуки і запахи стають символічними. Почути мелодійний дзвін — до добра. Нюх людини загострюється, тому оточіть себе приємними ароматами. Можна виїхати на природу і відпочити.

В емоційному плані треба залишатися врівноваженим і спокійним. Невдоволення собою і своїм життям призведе до несприятливих наслідків. Слід приймати речі такими, які вони є. Добре працювати з омолоджуючими процедурами, медитувати, концентруватися на диханні. Всю отриману інформацію треба буде фільтрувати, так як її потоки сьогодні величезні.

6 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Молодий Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Журавель

Щасливе число: 6

Сьогодні рекомендується спокійно займатися своїми звичайними справами. Не нарікайте на життя, обставини, близьких. Будь-якому невдоволенню зараз не час. Приймайте все таким, як є.

Любов і відносини у 6 Місячний День

У 6 місячний день полягають самі щасливі шлюби по взаємній любові. До цього дня дуже підходить такий вислів: «Щастя – це коли твоє щастя щасливо поруч з тобою». Вища любов на перше місце ставить щастя партнера, бо ми можемо бути щасливі тільки тоді, коли і він щасливий. Так як в 6 місячну добу дуже сильно загострюється інтуїція, то вам може відкритися справжній сенс ваших відносин. Уважно слухайте свій внутрішній голос, і ви зможете відчути, що відчуває по відношенню до вас ваш партнер. Дуже підходящий день для побачень.

Робота і творчість у 6 Місячний День

День сприятливий для проведення групових операцій. Можна почати які-небудь дрібні справи, до великих слід приступити пізніше. Вдалий день для вирішення будь-яких питань у сфері бізнесу — фінансових, партнерських, питань про нерухомість. Якщо плануєте зміну роботи, можна зробити це сьогодні. Також можете зробити недалеку поїздку або подорож, здійснити переїзд на нове місце проживання.

Всім діячам творчості Місяць сьогодні благоволить. Займатися навчанням, наукою дуже корисно. Заняття мистецтвом і будь-якими видами наукових дисциплін принесуть найбільше задоволення. Не забувайте тільки фільтрувати отриману інформацію. Сьогодні корисно роздавати борги, але не варто брати в борг, інакше потім не будете знати спокою, а можливо і рассоритесь з дарувальником.

Здоров’я і харчування в 6 Місячний День

День гарний для будь-яких процедур, які сприяють омолодженню, так що не зайвим буде відвідування салону краси або візит до косметолога. Симптоми хвороби шостого місячного дня можуть бути оманливі, що утруднює постановку діагнозу. При правильно поставленому діагнозі одужання настає швидко.

В шостий місячний день вразливі плечі, шийний і грудний відділи хребта, верхні дихальні шляхи, легені, бронхи. Бережіть горло: висока ймовірність захворювання дихальних шляхів, ГРЗ та ангіною. Крім того, цей день несприятливий для видалення зубів. 6 місячний день підходить для дихальних вправ. Якщо такими не займаєтеся, то хоча б просто здійсніть прогулянку на свіже повітря. В їжі віддайте перевагу фруктам і овочам, уникайте важкої їжі, особливо м’яса.

Сни в 6 Місячний День

Про сновидіннях шостого місячного дня говорять — «сон в руку». Все, що вам присниться в цей період, навіть, здавалося б, самі абстрактні або безглузді образи, слід розглядати як пряме передбачення або одкровення, послане згори.

найголовніше — образи сновидінь шосте місячних діб правильно інтерпретувати. Але не намагайтеся занадто однозначно тлумачити символи своїх снів, більше прислухайтеся не до розуму, а до того відчуття, яке залишилося у вас після сну.

Якщо у цей місячний період перед сном поставити Вищим Силам яке-небудь питання, то вам обов’язково з’являться символічні відповіді. Але пам’ятайте, питання повинно бути конкретним і нерасплывчатым, що передбачають точну відповідь, а по-друге, по пробудженні, обов’язково запишіть сон, бо пророчі Сновидіння дуже швидко забуваються, а забуте людина підсвідомо замінює придуманим або бажаним, що, природно, веде його далеко від істини.


Залишити відгук