Жінка Коза і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Оскільки в тій чи іншій мірі між ними може виникнути конфлікт інтересів, в цьому союзі обидва партнери можуть розгубити свою життєрадісність остаточно. Владність сентиментальної Вівці лише дратує логічну Собаку, яка у відповідь, швидше за все, не проявить співчуття, а стане різкою і нетерплячою. Вівця терпляча і безкорислива, якщо з нею правильно себе вести, але в даному випадку її виведе з себе і засмутить грубуватість і менторський тон Собаки. В кінцевому підсумку обидва можуть вважати, що у не надто мало спільного, щоб терпіти напруга, викликана розбіжністю характерів.

Така пара більш успішна, якщо жінка прийме чоловіка з усіма його недоліками. Однак, їй буде потрібно чимала сміливість, реалістичний погляд на життя і сила духу, щоб мати можливість не тільки відповідати очікуванням чоловіки Собаки, але і отримувати свій ласий шматочок.

Жінка Коза, якщо дуже захоче, вміє пристосовуватися, але виявиться чоловік Собака саме тим чоловіком, заради якого вона піде на це? Можливо, адже він — людина по-своєму відданий і привабливий, рішучий, але не агресивний. Він цілком відповідає очікуванням жінки Кози!

Собака і Коза — це найкращі і вірні друзі. Але тривалі любовні відносини неможливі. Собака, на відміну від Кози, зайнята більш серйозними речами і цінує свій час. Їх любов приречена на провал. Ці два песиміста будуть, як в залізному нашийнику, вічно незадоволені один одним.

На жаль, китайський гороскоп не прогнозує стійку сумісність в любовній парі Собака-Коза. Собака – це чутливий мислитель, у той час як Козу характеризує підвищена емоційність. Здавалося б, у Кози і Собаки є багато спільних рис, і це пояснює, чому їм вдається так швидко налагодити між собою відмінний контакт і розуміти один одного практично без слів. Коза-жінка і Собака-чоловік можуть енергійно займатися якимись незвичайними підприємствами, тому часто знайомляться в різного роду громадських об’єднаннях.

Китайська астрологічний прогноз сумісності Собаки і Вівці начебто повинен вселяти оптимізм, але… І для одухотвореної Собаки, і для вразливої Кози світ не здається цілком безпечним місцем. Обидва знака легко впадає в песимізм і депресію, тому потребують супутнику життя, який зможе легко розвіяти страхи і підставити сильне плече.

А Коза і Собака, перебуваючи у шлюбі, тільки зміцнюють один одного в думці, що життя – це постійний шлях страждань і випробувань. Вони засмучуються до сліз, горюючи над своєю долею, і при цьому часто шукають розради в різного виду залежностях. Але рано чи пізно сумного любовного союзу Собаки і Кози приходить кінець: загальні фінансові проблеми та проблеми зі здоров’ям перестають їх турбувати, і дружина-Коза і чоловік-Собака відправляються далі кожен своїм шляхом.


Залишити відгук