Жінка Коза

Життя жінки — Кози дпо китайським гороскопом про країв наповнена фантазіями і емоціями. Жоден чоловік не може пройти повз неї байдуже. Вона — справжня жінка у всіх сенсах. У неї то смуток, то веселощі, сміх, то сльози. Вона вміє здаватися такою безпорадною, що в чоловікові мимоволі прокидається інстинкт покровителя, а відчуття власної сили окрилює його. При цьому жінка-Коза має досить сильну волю.

Згідно з китайським гороскопом, жінка — Коза ніколи не буде тримати свого чоловіка під каблуком. Вона цього просто не вміє. Їй до душі традиційний розподіл ролей у сім’ї. Вона добре розуміє, що справжня жінка повинна бути за чоловіком, а не попереду його.

Поруч з нею чоловік по-справжньому відпочиває і відчуває себе справжнім чоловіком. Саме тому жінок, народжених у рік Кози, з задоволенням беруть у коханки. Жінка — Коза чутлива, емоційна, володіє здоровим почуттям гумору, вміє надавати блиск сірим будням. У будинку завжди відчувається її легка, чарівна рука і хороший смак. Вона може стати ідеальною дружиною для сильного, впевненого в собі чоловіка і хорошою матір’ю для своїх дітей. Дітям вона вміє передати творче ставлення до життя і прищепити любов до мистецтва.

Своє щастя вона не мислить без справжнього глибокого почуття. Жінці-Козі потрібно шукати сильного, впевненого, що вміє відчувати і любити чоловіка, який розумів би її капризи, упертість, стрибки з боку в бік, підвищену вразливість, чутливість, прагнення до кокетування і вмів би цінувати її тонкий внутрішній світ.

Отже, Коза за китайським гороскопом — істота повітряне, творче, створене з парфумів, мережив і фантазій. Вона з’явилася на світ для того, щоб пурхати по життю, як метелик, дивуватися і насолоджуватися. Вона, безсумнівно, прикрасить життя, перетворить її в свято. Вона створена не для роботи, а для прикраси. Подумайте самі: чи можна вимагати з чудовою Козочки того, чого вона дати не може?!

Енергія знака Кози сприятлива для жіночої реалізації, недоступною чоловікам. Містична інтуїція жінки-Кози не поступається екстрасенсорними здібностями, якщо вона вміє відрізняти правильні посили підсвідомості від свого багатої уяви. А от логіка у жінки-Кози кульгає на обидві ноги, їй не притаманне раціональне мислення, часом їй нелегко вибудувати логічний ланцюжок подій і обставин, звідси проблеми з розумінням причинно-наслідкових зв’язків.

В чуттєвому світі любові Коза почуває себе, як у своїй стихії. Її вміння зваблювати, зваблювати і зачаровувати представників протилежної статі дозволяє не тільки заводити романтичні знайомства, але і знаходити в особі чоловіків своїх покровителів і вступати в перспективний шлюб. Використовуючи свій природний шарм і чарівність, вона може досить швидко влаштувати своє життя на заздрість оточуючих, просунутися в кар’єрі або знайти надійного і перспективного партнера. Жінка-Коза намагається влаштуватися так, щоб бути в безпеці, а відчуття максимальної захищеності їй дає матеріальне благополуччя.


Залишити відгук