Жінка Дракон і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

В парі жінка Дракон і чоловік Тигр обоє енергійні, амбітні і хоробрі. Однак вони можуть занадто підсилювати якості один одного. Оскільки обидва настільки винахідливі і сміливі, може виявитися, що нікому закінчувати роботу, коли їх первісний ентузіазм згасне. Жінка-Дракон претендує на лідерство і буде битися з Тигром за те, щоб стати головною. Він дозволить їй бути головною до тих пір, поки вона не почне обмежувати його в діях або вимагати від нього слухняності. Цей надто динамічний дует буде успішним лише після взаємних зусиль обох сторін.

Гарне поєднання обох за вміння тримати рівновагу і при чіткому розумінні необхідності бути разом. Такий творчий союз цікавий в перспективі. Чоловік Тигр заінтригований жінкою Драконом, її талантом перетворювати мрії в реальність. Вона може стати опорою в житті і музою для душі, натхненницею на подвиги.

Чоловік Тигр теж стимулює жінку Дракона на активну діяльність. У такому любовному союзі багато веселощів, рухливості і яскравості почуттів. Вони розвинені інтелектуально і відкриті для нових вражень. Головне, жінка Дракон не повинна вести себе дуже ексцентрично і встигати піклуватися про близьких. Чоловік повинен заохочувати в жінці тягу до домашнього господарства.

З Тигром вони будуть друзями і партнерами. Два сильних знака будуть доповнювати один одного. Дракон внесе в їх союз світло, а Тигр буде утримувати відносини на плаву. Удвох вони підуть далеко, в якій би області не зав’язалися їх первісні відносини.

Це може бути у всіх відносинах оригінальна, незвичайна пара. Повні життєвих сил, благородні ідеалісти жінка-Дракон і чоловік-Тигр разом реалізують чимало проектів, сміливо кидаються у вогонь і воду, в тому числі тому, що хочуть змінити світ на краще. Дракона і Тигра у шлюбі крім любові можуть об’єднати спільні ідеї, принципові релігійні чи соціальні переконання. Партнери надають один одному чудову підтримку у важкі хвилини спільного шляху по життю.

Незважаючи на те, що обидва знака східного гороскопу мають сильні характери і завжди прагнуть до домінування над партнером у шлюбі Тигра і Дракона справа не доходить до відкритої конкуренції і протистояння. Сумісність пари Тигр-Дракон дуже висока. Партнери крім того, що дуже люблять один одного, з плином часу стають вірними друзями, і їх глибока дружба захищає від руйнівної боротьби за владу.

Дракон є більш практичним у повсякденному, побутовому житті, у Тигра ж багато вродженої мудрості, завдяки чому його поради часом бувають безцінними. Ця пара може проживати кожен день в нетрадиційній, властивою тільки їм манері, не страждає від рутини. Спільне життя Дракона-жінки і Тигра-чоловіки проходить з великим розмахом і є одним великим захоплюючим пригодою.

Єдиною перешкодою для сумісності в сімейних відносинах Тигра і Дракона є стан загальних фінансів: їх холодильник часом може бути зовсім порожнім. Обидва знаки китайського зодіаку марнотратні, не надто досягають успіху в різних офіційних, адміністративних справах. Але, з іншого боку, вони неймовірно щасливі в плані заробляння грошей, що врешті-решт може вивести їх на дуже високі позиції.


Залишити відгук