Жінка Дракон і Чоловік Змія Сумісність в Любові

Чоловік Змія – люблячий, але при цьому ревнивий і дуже складний. Жінка Дракон щедра, відкрита і экзальтированна. Він обережний і рішучий у своїх діях. Їй, можливо, доведеться відстоювати своє право висловитися. У цьому шлюбі тертя неминучі, але в глибині душі жінку-Дракона тягне до кого-то, хто мудріший її, хто міг би домінувати. Чоловік-Змія не тільки стабілізує союз, але і буде захоплюватися амбітністю і ентузіазмом жінки-Дракона. Разом вони можуть рвонути до мети ще рішучіше. Це взаємно корисний і конструктивний шлюб.

Гарне поєднання, звичайно, якщо жінка Дракон буде поступливішою і розважливою порівняно з чоловіком цього знака, адже будь-яка жінка за своєю природою пристосована до найбільш важких умов життя — вона народжує і виховує дітей, піклуватися про близьких.

Жінка Дракон, потрапляючи «в хороші руки» також здатна на багато що, якщо не утримувати її поруч на короткому повідку. Для неї це — кінець всьому, та й вона не стане терпіти і довго пристосовуватися, а швидше за все, піде. Чоловік Змія, володіючи життєвою мудрістю, повинен розуміти, що він може отримати все, що хоче і навіть більше того, тільки враховуючи інтереси і побажання жінки.

Зі Змією взаємини складаються досить добре. Змія розумна, щоб з легкістю утримати Дракона, а він завжди буде готовий зробити для неї маленький сюрприз. В цій комбінації йдеться про союз чоловіка Дракона і жінки Змії, якщо ж навпаки, то розумний чоловік Змія буде користуватися жінкою в своїх цілях, а ображати Дракона ніхто не порадить.

На весіллі їх матері напевно плакали від радості, а друзі — від заздрощів. Тому що Дракон і Змія — прекрасна пара, немов зійшла зі сторінок рекламного весільного каталогу. Дракона характеризує стихійна радість життя, Змію — величезна особиста чарівність і вроджена елегантність. Обидва знака східного гороскопу розумні, амбітні, хочуть досягти в житті найвищих вершин, і це покращує сумісність Змії і Дракона.

Крім того, спочатку жінка-Дракон чоловік-Змія шалено закохані одне в одного, а їх ночі ніколи не призначені тільки для сну, оскільки сумісність в сексі Дракона і Змії дуже хороша. Змія – це джерело мудрих рад, крім того, може розуміти Дракона, як мало хто інший. Цей природжений психолог знає, що палає вогнем супутник життя завжди повинен грати роль першої скрипки і перебувати в центрі уваги. Змія гаряче його любить і тримає другу половину в полоні солодкої ілюзії, що той всьому беззастережно править.

насправді, звичайно, справа йде навпаки. Це Змія керує загальним бюджетом, і за нею залишається останнє слово в суперечках. Завдяки її розсудливості Дракон, який ніколи не надає матеріальним речам величезного значення, в зрілому віці може стати багатим. У свою чергу, впевненість у собі, сміливість, і широкі обрії Дракона імпонують прискіпливої Змії, і з часом такий стан речей не змінюється, сумісність в любові і шлюбі Змії і Дракона залишається незмінною.

Дракон-дружина і Змія-чоловік відчувають взаємну повагу, цінують відмінності, що існують між ними, з віком все більше і більше люблять один одного, разом витримують не одну життєву бурю. Але китайський гороскоп попереджає: така сумісність можлива за умови, що Змія перестане дратувати Дракона сценами ревнощів, тому що той їх усією душею ненавидить.


Залишити відгук