Жінка Дракон і Чоловік Півень Сумісність в Любові

У цьому прекрасному і продуктивному поєднанні аналітичного і тямущого Півня буде тягнути до цілеспрямованої жінці-Дракону. Вона негайно визнає його самоцінність і інтелектуальну перевагу. Разом вони можуть досягти успіху у всіх починаннях. Вона не особливо замислюється його владної напористістю. Вона потисне плечима у відповідь на його гучні заяви, оскільки і в неї є особливості, з якими йому доведеться змиритися. Її безмежний ентузіазм і енергія будуть живительны для нього. А її не образить те, що він веде її справи, за умови, що він поводиться з нею, як із рівною і поважає її думку.

Хоча насправді тут ситуація набагато складніша. Жінка Дракон не бере в голову плани і надії чоловіки Півня, які далекі від можливостей їх реалізувати. А вчити його, показуючи інші способи домогтися бажаного, вона, швидше за все просто не вважатиме за потрібне.

Вчинки жінки Дракона будуть нервувати чоловіка Півня, адже вона не схильна радитися і домовлятися — вона не живе за планом! До чого ця пара прийде — однозначно сказати складно. Одне ясно — чоловік Півень мало що може запропонувати жінці Дракону, яка хоче жити не просто добре, а блискуче!

З Півнем все дуже просто і буденно. Начебто два таких яскравих знака, але в підсумку вони гасять один одного. Ужитися — так, а ось щастя багато не буде. Півень буде завжди другим, а Дракону потрібен сильний партнер, а не той, хто постійно заглядає йому в рот. Зрештою це може закінчитися не дуже тихим розставанням.

У зв’язку, головними героями якої є Дракон і Півень, буде все: і кохання, і пристрасть, і багато щирої дружби. Хороша сумісність обох знаків східного зодіаку дозволяє їм чудово відчувати себе в своїй маленькій компанії. Парі жінка-Дракон – чоловік-Півень ніколи не буває нудно проводити час разом, тому що для них гарний будь-який привід, щоб почати захоплююче грати і розважатися навіть у самої сумної ситуації. У них немає недоліку в загальних темах для розмов; сумісність Півня і Дракона теж досить висока, ночами вони дивують один одного в ліжку цим південним темпераментом.

Дракон дивиться з деякою недовірою на ораторські подвиги Півня. Його хвастощі і бажання відрізнитися від інших і блищати будь-якою ціною, на щастя, лікується — на відміну від деяких інших знаків східного гороскопу — почуттям гумору. Дракону імпонує імпульсивність, розмах, бравада Півня, його любов до хорошої гри, а також він захоплюється практичністю і організаторськими здібностями своєї пташки. У свою чергу, Півень Дракона часто зустрічає свій ідеал. Закоханий без пам’яті, він не помічає недоліків егоїстичного Дракона і підносить його до небес, що, звичайно ж, дуже тому подобається. Обидва знака щиро ненавидять брехня і лицемірство. Тому, разом йдучи по життю і перебуваючи у шлюбі, дружина-Дракон і чоловік-Півень знають, що їхні стосунки не стануть для них причиною розчарування через моральну, а точніше аморальною, позиції партнера.

Єдиною перешкодою сумісності Півня і Дракона і заковикою в цих успішних любовних стосунках є складна психіка першого. Під прикриттям сліпучих пір’їнок в його душі таїться безліч страхів. Якщо егоцентричний Дракон переможе свій егоїзм, почне помічати проблеми партнера, що виникають із-за його чутливості, і допоможе йому в скрутну хвилину, то дуже швидко зрозуміє, що у любовній лотереї витягнув дуже щасливий квиток.


Залишити відгук