Жінка Дракон і Чоловік Щур Сумісність в Любові

В парі жінка Дракон і чоловік Щур — обидва партнера сміливі та рішучі; їх шлюб відкриває перед ними яскраві і багатообіцяючі перспективи. Вони не будуть обмежувати один одного без потреби, а жінка-Дракон стане для чоловіка-Щури прекрасним компаньйоном, якщо постарається не бути занадто владної. Обидва вельми розумні і досить впевнені в собі, щоб довіряти один одному. Вони будуть з оптимізмом дивитися на життя, а їхній шлюб буде дуже сприятливим.

У цьому поєднанні знаків чоловік Щур буде змушений брати на себе багато побутові справи. Він добре організований для щоденної рутинної роботи і в загальному-то охоче за неї візьметься. Жінка Дракон буде виступати швидше як натхненниця, муза, людина, яка буде створювати свято і привносити в сімейне життя яскравість емоцій, новизну і перспективу.

Звичайно, їй вистачить сил і на виконання свого материнського обов’язку. Просто вона не надає особливого значення побуті і не живе ним. Для неї важливіше реалізація свого творчого потенціалу, своїх бажань і інтересів. Сім’я для неї має важливе значення і не треба думати, ніби вона занадто легковажна і поверхнева — ні, це — не так. Вона із задоволенням підтримає чоловіка, знайде чим зайняти дітей, щоб розвинути в них вроджені таланти.

З Пацюком відносини будуть складатися досить гладко. Вони розуміють один одного, тому є прекрасним доповненням. Їм є про що поговорити і чим зайнятися. Але Щур досить хитра і може образити довірливого Дракона.

Щур і Дракон в любові можуть утворити воістину королівську пару, їх сумісність за східним гороскопом велика. Перша здатна закохатися в другого без пам’яті. Незалежний, таємничий, чарівний і повний пристрасті і життя Дракон без праці завоює серце інтелектуалки-Щури. Разом жінка-Дракон і чоловік-Пацюк утворюють злагоджений дует, почнуть завойовувати світ і досягнуть бажаних вершин, навіть якщо їх об’єднала любов, а не якісь спільні цілі і ділові інтереси.

Мало хто розуміє чоловіка Дракона так, як дружина Щур. В шлюбі для його блага вона може відійти в сторону, стати його тінню і активно допомагати в досягненні життєвих успіхів. На перший погляд може здатися, що крихітна Щур перетворюється в покірного слугу своєї любові і більше віддає, ніж отримує. Але немає нічого більш далекого від істини. В її особі партнер набуває супутника, який його постійно манить і тягне, в тому числі і фізично: Щур і Дракон в ліжку є чудовою парою.

Якщо об’єднуються Дракон-жінка і Щур чоловік, сумісність між ними з часом стає тільки сильніше. Разом їм ніколи не буває нудно, у шлюбі Дракон і Щур відчувають себе комфортно. Обидва люблять життя, спілкування, подорожі, пригоди і ризик. Дракон натхненний захопленням, повагою, щедрими компліментами закоханої до втрати пульсу Щури, що йдуть з глибин її люблячого серця. До того ж мудра Щур час від часу опускає Дракона з небес на землю мудрими порадами, тактовно, але ефективно не дає йому реалізовувати завідомо нереальні мрії. Одним словом, як стверджує східний гороскоп, Дракони і Щури в любовних відносинах чудово розуміють і доповнюють один одного.


Залишити відгук