Жінка Дракон і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Жінка Дракон незалежна, життєрадісна і привітна. Чоловік Кролик – сильна особистість, але интровертивен і дуже розважливий. Вона могла б підняти йому настрій і зробити його більш амбітним і цілеспрямованим. Він міг би навчити її дипломатії і гарним манерам. Він не заперечує проти її першості, тому що знає, що в підсумку вона прийде до нього за порадою. Він багато знає і добрий, а її твердого характеру вистачить на двох. Це реалістичне і притому позитивне поєднання.

Такий союз чи має довгострокову перспективу, якщо тільки обох влаштують вільні відносини або гостьовий шлюб. А чому б ні? Найголовніше домогтися взаєморозуміння і навчитися поступатися. Жінка Дракон — натура діяльна і любляча новизну у всьому. Якщо вона виявиться більш-менш врівноваженою пані, то чоловік Кролик цілком може скласти їй гарну пару. Він дасть їй впевненість у завтрашньому дні, а натомість попросить тепла і розуміння — це не так вже й багато!

Якщо ж жінка Дракон виявиться занадто яскравою і непосидючій, то тут вже шанси створити міцну сім’ю з чоловіком Кроликом значно падають. Легкий, запаморочливий любовний роман між ними цілком реальний, а тривалі відносини вимагають зусиль з обох сторін.

З Кроликом союз досить реальним, якщо Дракон здатний на прояв ласки і ніжності. Мабуть, кращим варіантом їх відносин союз жінки Кролика і чоловіки-Дракона. Зваблива дама буде утримувати Дракона у своїх коготках так, що він навіть не помітить цього. У протилежному союзі виникне не мало труднощів з розподілом ролей та обов’язків.

Ключове слово, що характеризує відносини в парах жінка-Дракон і чоловік-Кролик – «нерозуміння», причому тотальне. Сумісність їх в любові і шлюбі вкрай низька. Дракон психологічно придушить чутливого Кролика. Китайський гороскоп попереджає: якщо цю пару не зміцнюють гармонійні аспекти особистих гороскопів, любовні відносини Дракона і Кролика стануть справжньою катастрофою.

Дракон – це дивовижний, унікальний, чарівний чоловік, але, на жаль, закінчений егоїст. Йому властива любов до пригод, його стихією є реформи і зміни різного масштабу. Він жадає слави, успіху, популярності. Кролику ж для щастя достатньо тиші, спокою, комфортабельного будинку, і вже саме слово «ризик» наповнює його легким занепокоєнням. Дракон загрожує його впорядкованому маленького світу, вносить у нього хаос. Крім того, він буває іноді грубим і неделікатним, не терпить критики, що, звичайно ж, погано впливає на сумісність Дракона і Кота.

Але милий Кролик любить свого Дракона, захоплюється його мужністю. У шлюбі він живе цими чудовими і досить рідкісними моментами, коли його партнер — дивовижна казкова істота — в кінці кінців втомлено сідає на диван після численних пригод, щоб набратися сил для чергових. З часом будинок одружених Дракона-жінки і Кролика-чоловіки починає нагадувати готель. Дракон завжди доглянутий, має в розпорядженні бездоганно поглаженное одяг і начищенную взуття. Делікатний Кролик з усіх сил намагається завоювати любов, але з кожним роком стає все блідіше й сумніше, поки одного разу йому не захочеться рано вранці вставати з ліжка, щоб напоїти і нагодувати свого вогнедишного супутника перед черговими подвигами.


Залишити відгук