Жінка Дракон і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Певно, досить успішному шлюбі цілі будуть виправдовувати засоби. Жінка Дракон і чоловік Кабан – палкі і пристрасні, хоча і по-різному. Сильна жінка-Дракон може будь-якого чоловіка підштовхнути до діяльності – або зламати його, намагаючись це зробити. Кабан ж не чинитиме опір бажанням свій коханою і буде невпинно прагнути до успіху, щоб заслужити її схвалення. Обидва однаково енергійні і люблять фізичні зусилля. Загальним їхнім недоліком є те, що обидва надзвичайно сприйнятливі до зовнішніх імпульсів і можуть стати жертвою свого ентузіазму і крайнощів. Може трапитися так, що вони просто не зуміють пригальмувати, коли це буде потрібно.

Розвиток відносин буде повністю залежати від особливостей характеру жінки Дракона. Чим складніше і вимогливішими буде жінка, тим менше у неї шансів створити дійсно гармонійний союз з чоловіком Свинею.

Постійний тиск з її боку в тому чи іншому вигляді, навіть неусвідомлене, але відчутне, буде напружувати чоловіка. Відчуваючи внутрішнє занепокоєння чоловік Свиня може стати вкрай неврівноваженою і тоді проявить свої найгірші якості — непостійність, скупість, безвідповідальність і бажання все робити зло.

Зі Свинею можна побудувати стосунки, якщо Дракон не буде її постійно принижувати. Це для нього може бути небезпечно, так як Свиня не потерпить такого ставлення і може стати мстивої.

Дракон при вигляді чарівної Свині найчастіше зовсім втрачає голову і закохується з першого погляду. У цих любовних відносинах вона до нестями любить партнера і захоплюється ним, а Дракон милостиво дає можливість його обожнювати. Здавалося б, це створює серйозну загрозу їх сумісності. Однак в любові і шлюбі Дракон-жінка і Свиня-чоловік можуть бути щасливими, тому що Свиня ніколи не прагне до домінування в стосунках. Її цілком влаштовують другорядні ролі. Правда, вона може занадто балувати свого партнера, ніж тільки його з часом псує.

Дракон у цих відносинах буде царем і богом, її прагнення, потреби та плани виходять на перший план. З часом він може почати розглядати Свиню як вірну служницю, що зіпсує їх сумісність. Але якщо він приборкає свій вроджений егоїзм і буде цінувати те, скільки почуття і краси вносить в його життя менш агресивний партнер, то може дійсно стати для неї підтримкою у важку хвилину, тому що його оптимізм і почуття гумору стає для Свині справжнім антидепресантом.

Дракон і Свиня цінують незалежність, терпимо ставляться до чужих слабостей, що добре позначається на їх сумісності та перспективі любовних стосунків і шлюбу. На жаль, в обох є схильність до невірності, причому добродушна Свиня може змінити під впливом імпульсного пориву, а Дракон — заплутатися в драматичному трикутнику. Таким чином, найчастіше саме цей «третій зайвий» стають кінцем для яскравою любовної зв’язку дружини-Дракона і чоловіка-Кабана.


Залишити відгук