Жінка Дракон і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Гороскоп сумісності жінка Дракон і чоловік Бик обіцяє вельми негармонійний союз. Чоловік-Бик діє повільно і обдумано, занадто методично для вогненної і нестримної жінки-Дракона. Він міг би навчити її завзятості, але вона все одно часом буде нерозсудливе і дерзка. Вона могла б заразити своїм оптимізмом або повести за собою, але він буває холодним і черствим одинаком, а їй потрібні веселощі, друзі і різноманітність. Щоб ці сильні люди могли вибудувати стосунки, їм потрібно сильне взаємне захоплення і глибоку повагу один до одного.

У цьому поєднанні знаків простіше домогтися бажаного як одному, так і іншому. Правда, чоловік Бик захоче, щоб жінка Дракон більше часу проводила вдома з родиною і менше бігала по подружкам і займалася кар’єрою. Тут, звичайно, можуть бути проблеми, якщо хоч трохи не поступитися один одному.

Жінка іноді може пропустити візит до приятельки, а чоловік цілком в змозі іноді приготувати вечерю… загалом, якщо обидва дорожать відносинами, то зуміють знайти компромісні рішення. Взаємне збагачення через несхожість характерів чоловіка Бика і жінки Дракона набагато важливіше будь-яких побутових незручностей.

З Биком — якщо ви не хочете катастрофи, то і починати таких відносин не варто. Це не той союз, Бик не зрозуміє Дракона, він людина рамок, а Дракон їх ненавидить, він не побачить світла, а без цього життя просто нестерпна.

Ці двоє — з зовсім різних опер, сумісність стосунки і шлюб Бика і Дракона дуже низька, але ж любов не знає меж… Дракон літає в своїх хмарах і часто забуває про земному світі. Це мрійник, який обожнює нові виклики і всі види розваг. Бик практичний до патології, ступає по землі і по життю повільно, твердо і впевнено, його стихія – це повсякденне життя і її справи і турботи. Дракона ж, як стверджує східний гороскоп, один тільки вигляд офіційних установ вводить у депресію. Бик, в свою чергу, не зазнає ризику, а впорядкований світ різноманітних рахунків, інвестицій і страхових полісів видається йому цілком стерпним.

Навіть знаходячись один з одним на дружній нозі, жінка-Дракон і чоловік-Бик являють собою протилежності. Дракон – душа компанії, йому подобається оточувати себе численними веселими друзями, а Бик має натуру одинаки. Однак якимось таємничим чином, незважаючи на погану сумісність, Дракон-жінка і Бик-чоловік все ж таки можуть знайти один одного і не на жарт захопитися.

Дракон захоплюється надійністю Бика, а останній перебуває під сильним враженням від харизми і життєздатності, яскравості другого. Разом ці знаки китайського гороскопу можуть стати головними дійовими особами красивого роману і навіть більш тривалого союзу, який стане для обох цікавим життєвим досвідом. Але все ж, мабуть, Дракону і Бику шлюб укладати не варто, оскільки вони занадто різні, і великий ризик, що вони так і не створять міцного фундаменту для спільного життя.


Залишити відгук