День Народження 3 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, чий день народження припадає на 3 березня, — добродушні, товариські і володіють дивовижним почуттям гумору. Глузливий погляд і чудове красномовство можуть навести на думку, що ви поверхневі, проте ті, хто так вважає, сильно помиляються. За умінням залучити до себе увагу і незмінним «Привіт, як справи?» ховається сила, з якою так чи інакше доведеться рахуватися. Ви набагато серйозніше, ніж здаєтеся на перший погляд. Розум і амбіційність, тонкий інтелект і значні таланти в науках і мистецтві неодмінно допоможуть вам добитися успіху.

Народжені 3 березня зазвичай фізично сильні. Іноді вони занадто стараються з-за того, що керувати собою їм досить важко, так як їх енергія зазвичай з працею піддається контролю. Отже, тим, хто народився в цей день, рекомендується займатися спортом регулярно, але не переходячи меж і не форсуючи своїх можливостей. Народжені 3 березня можуть бути схильні до нещасних випадків і повинні побоюватися пошкоджень кінцівок. Вони повинні також остерігатися непередбачених ускладнень, яких можна уникнути, якщо мати гарний настрій і стежити за собою. Харчування бажано регулярне і збалансоване.

Народжені 3 березня зазвичай мають чітке уявлення про те, що саме вони хочуть зробити і чого хочуть досягти. Незважаючи на те що вони щедро наділені уявою, у них, без сумніву, є жилка прагматизму, яка дозволяє цим людям втілювати свої ідеї в життя. На відміну від тих, хто шукає шумного схвалення або нагород ще до того, як їх заслужить, вони вміють вичленити головне і лише тоді пускають в хід всі свої таланти, щоб домогтися цього головного. Народжені 3 березня мають здатність не тільки побачити цілісну картину події, але так само добре сфокусуватися навіть на дрібних деталях. Можливо, це вдається їм тому, що їх проникливість добре розвинена.

Знак Зодіаку 3 Березня — Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку зарахований до групи Водних знаків, які володіють наступними якостями: старанність, ніжність, універсальність, співчуття, безкорисливість, витонченість, делікатність.

Планета Управитель: Нептун. Зумовлює дар провидіння, всепрощення. Ця планета — головний покровитель для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Можете бути вдячні їй за недолік раціональності, а також брак здорового прагматизму.

Риби — знак зодіаку народжених 3 березня дарують світу веселих, добрих і комунікабельних людей. Вони володіють чудовим почуттям гумору і ораторським даром. Іноді помилково вони здаються легковажними людьми, але це омана. У народжених 3 березня є внутрішній стрижень, який визначає їх силу і серйозність. Вони розумні, щедро обдаровані талантами від природи, амбітні, наділені творчою натурою. У цих людей є всі шанси стати успішними.

Народжені 3 березня зазвичай з головою поглинені роботою. Багато з них присвячують їй набагато більше часу, ніж потрібно. Однак вони можуть відчувати необхідність в самоті, навіть прихованого життя, життя поза своєї кар’єри. Деякі з народжених в цей день можуть бути схильні до фантазій, коли вони губляться у земному світі почуттів або в романтичному світі красивих ілюзій. Тим не менше ці щасливі люди цілком здатні врівноважити та громадські та приватні інтереси, не допускаючи, щоб одні домінували над іншими.

Більшість народжених 3 березня, незалежно від того, до більш замкнутим, або до більш відкритого типу особистості вони належать, заздалегідь обмірковують свої плани і перспективи. Необхідність ретельно підготуватися до випадковостям — характерна особливість цих людей. Іноді, правда, деяким з них планування майбутніх дій приносить набагато більше задоволення, ніж їх виконання. Але, вкладаючи надто багато енергії формальності, вони можуть зіткнутися принаймні з двома небезпеками. Перша — це безнадійно застрягти на стадії планування, друга — втратити цінне відчуття спонтанності.

Так як народжені 3 березня не завжди можуть відразу визначити, в якому напрямку потрібно рухатися, вони часто воліють просто прийняти яке-небудь рішення і залишитися при ньому, а не зважувати нескінченні альтернативи. Народжені 3 березня часто надмірно захоплюються тим, чим вони займаються. Однак у будь-якому випадку їх діяльність приносить їм величезне задоволення. Можливо, деякі, що народилися в цей день, стикаються з антипатіями або відчувають себе некомфортно через підкреслено критичних батьківських або громадських тисків в дитинстві.

Чоловік Риби — народився 3 Березня

Чоловіки, які народилися 3 березня — володіють наступними якостями: такий кавалер — творчий, ідеалістичний, вразливий, щедрий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби — народилася 3 Березня

Жінки, чия дата народження припадає на 3 березня, наділені такими рисами: така дама — жіночна, що зачаровує, співчутлива. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 3 Березня

що Звикли діяти. Так можна охарактеризувати людей, що з’явилися на світ 3 березня знак зодіаку Риби. Вони з ранніх років мають сформовані плани на майбутнє, розуміють, чого хочуть від життя. Вони ставлять перед собою конкретні цілі і планомірно прагнуть до їх виконання. Природа нагородила їх багатою уявою, але ще їм властивий прагматизм, який допомагає втілювати фантазії і різні ідеї у реальність. На відміну від більшості, люди цього дня ніколи не переслідують порожню славу, їм не потрібно схвалення мас. Головне для них мета і кінцевий результат. Їх розвинений розум і неабиякий інтелект допомагають бачити картину в цілому, так і помічати найдрібніші деталі. Завдяки такій проникливості якість їх роботи високо цінується.

Сузір’я, народжених 3 березня знак зодіаку Риб, наділяє їх прекрасним характером, доброзичливістю і душевністю. Також, ці персони дуже сміливі, вольові й рішучі. Таке поєднання якостей обіцяє цікаву долю і багато барвистих подій. Відмітна їх риса – це самовладання, вони ніколи не піддадуться паніці або масової істериці. Не дивлячись ні на що, вони діють з непохитною впевненістю, що завжди дає позитивний результат.

Якщо ви народжені 3 березня знак зодіаку Риби, тоді ви «раби» роботи. Практично весь свій вільний час ви віддаєте їй, вона поглинає вас з головою. Але після довгих і виснажливих праць, Риби потребують самоті і відпочинку. Тоді вони відключаються від зовнішнього світу, перетворюються в якійсь мірі аскета. Головне в цей період – ніякої роботи. Коли ці люди забувають про щоденні турботи, відповідальність на роботі та інші клопоти, вони шукають єднання з природою. У них прокидається, властива їм, фантазія і мрійливість, вони тяжіють до романтики. У такі моменти люди цього дня починають помічати прекрасне в усьому, навіть в тих речах, які раніше здавалися їм зовсім звичайними.

Взагалі, людям, народженим 3 березня знак зодіаку Риби, властивий здоровий погляд на речі. Вони вміють правильно оцінювати ситуацію, що допомагає уникнути можливих помилок і чинити правильно. Цим Рибам вдається завжди і скрізь, при чому, дуже швидко приймати потрібні рішення. Крім того, вони ніколи не зраджують своїм принципам, дотримуються прийнятого рішення. Вони ніколи не сумніваються в правильності своїх рішень, що допомагає не зупинятися на шляху до мети. Адже вони прагнуть забезпечити безбідне життя для себе і своєї сім’ї. Завдяки правильним рішенням і умінню діяти, люди 3 березня організовують для себе стабільне і щасливе майбутнє.

Народжені 3 березня знак зодіаку Риби, не люблять «тріпатися» даремно, ніколи не розкривають своїх планів та ідей стороннім. Вважають, що тільки за допомогою власних сил можна домогтися успіху. А щоб домогтися позитивного результату – потрібно все робити самому від початку і до кінця. Тільки тоді можна прорахувати можливі похибки і знайти їх швидке рішення. Досягнувши значних результатів, вони не будуть чекати загального схвалення або захоплення, для людей, які святкують народження 3 березня, це все не потрібно. Адже їм наплювати на громадську думку, головне, що вони реалізували задумане.

Любов і Сумісність

У любові ви ніжні та пристрасні, прагнете до надійності і стабільності довготривалого партнерства, але дорожите своєю свободою і боїтеся занадто жорстких зобов’язань.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар — зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Народилися 3 березня дуже часто є трудоголіками. Частенько їм потрібен час, який вони повинні провести наодинці з самим собою, без сім’ї, друзів і колег. Головне їм бути уважним і не дозволити своїм буйним уяви унести їх далеко від реальності, в якісь вигадані інші світи, які повністю можуть їх поглинути. Така властивість здасться нам дивним, поки ми не згадаємо, 3 березня — який знак зодіаку, адже Рибам взагалі властиво «тікати» від реальності і жити вигаданим світом, фантазіями. Але цим людям цілком по силам збалансувати інтереси своєї кар’єри і свої мрії так, щоб не забувати ні про одну зі сфер життя.

Отже, що народилися 3 березня діляться на два основних підтипи: одні більш відкриті і звернені до реальності люди, інші більше полюбляють усамітнення і схильні віддаватися мріям і фантазіям. Але і ті, і інші зазвичай планують своє життя і кар’єру. Вони бояться випадковостей і непередбачуваних ситуацій, які можуть застати їх зненацька, тому заздалегідь намагаються розпланувати все, що можна. Буває, що опрацювання та осмислення плану їм навіть приємніше, ніж подальший процес його виконання. При цьому вони ризикують розучитися діяти з допомогою імпровізацій, а це вміння необхідно в житті, тому що всіх труднощів і ситуацій все одно не вгадати. Другий ризик, якому вони піддаються, — обмежити свої дії одним лише плануванням, перетворити планування в деяку фантазію, яка не реалізується на практиці.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 3 березня – рідкісний випадок, коли в одній людині уживається і розум, і фізична сила. Вони сильні фізично від природи, і їм доводиться докласти значних зусиль, щоб приборкати себе і свій організм. Їм особливо важливо регулярно займатися спортом, але важливо не перестаратися, не перестаратися. Слід побоюватися травм рук і ніг і нещасних випадків. Не забувайте регулярно приймати їжу.

Даті народження 3 березня знак зодіаку відповідає Риби. Як і належить Рибам, ці люди дуже проникливі, здатні охопити ситуацію в цілому, так і звернути пильну увагу на всі деталі картини. Вони ставлять собі певні, чіткі цілі, знають, чого хочуть досягти. Ці люди прагматичні, хоча, зрозуміло, наділені також і розвиненою уявою, що не дивно для Риб (знак зодіаку народжених 3 березня). Вони здатні втілювати свої плани в дійсності, починаючи з самого головного і не вимагаючи якихось нагород чи схвалення авансом.

Доля і Удача

В цей день народжуються незалежні, м’які, веселі, доброзичливі, працьовиті люди. Вони не пасують перед труднощами, небезпеками. При невдачах не панікують, а впевнено йдуть вперед. В молодості можливі проблеми, нерозуміння, натягнуті відносини з родичами. Ранній шлюб небажаний, він приведений до розчарувань і розлучення. В житті добиваються всього самі, в більш зрілі роки їм буде супроводжувати успіх у кар’єрі, в сім’ї відносини будуть прекрасними. У фінансовій сфері щасливі, але їм необхідно вміти правильно розпоряджатися фінансами, щоб не пережити важкі моменти.

Поради Рибам, Народженим 3 Березня

На цих людей не можна тиснути в дитинстві, інакше вони можуть отримати сильну психологічну травму на все життя. Якщо ваша дитина народився 3 березня, намагайтеся не мучити його залізною дисципліною. Тоді вони будуть щасливі, бо народилися 3 березня здатні знайти щастя в роботі, якщо вибирають професію самостійно.

Їх завжди захоплює те, що вони роблять. Буває, вони виявляють нерішучість, не знаючи, до якого з рішень схилитися, і в такому разі в кінці кінців просто діють навмання, не в змозі вибрати розумово правильний спосіб дій.


Залишити відгук