Жінка Дракон і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Жінка Дракон і Чоловік Мавпа — одне з найкращих поєднань китайського гороскопу, оскільки обидва здатні спрямувати всі свої сили на те, щоб вибудувати тривалий і успішний союз. Кожен уважний, наполегливий і дуже амбітний. Мавпа практична і вправна, а Дракон володіє неймовірно сильною волею і енергією, якої вистачило б на двох. Він буде планувати, а вона буде ставити все більш далекі цілі. Він любить виклик, а вона буде прикривати йому спину у всіх колотнечах. Кожен буде прощати іншому слабкості і ділитися своїми ідеями; вони досягнуть гармонії.

Гороскоп сумісності в цій парі складніше. Людям такого поєднання знаків важче адекватно реалізувати себе в любові і шлюбі, залишаючись самим собою. Підлаштовуватися, мабуть, доведеться чоловікові Мавпі, як не дивно це звучить. Від нього буде залежати успішність союзу, якщо є бажання вступити в шлюб і створювати сім’ю.

Жінка Дракон не схильна до компромісів і не дуже хоче в чомусь обмежувати себе. Вона бажає жити так, як хоче і чоловік, який виявиться поруч з нею, буде змушений відповідати жінці: або проявити свій непоступливий характер, і тоді у них мало шансів на тривалі відносини, або спробувати домовлятися про поступки з обох сторін, і тоді багато проблем будуть вирішені. Як би не було, але, з’ясовувати стосунки чоловік Мавпа і жінка Дракон часто — їх спосіб життя динамічне, а темпераменти занадто вогняні!

З Мавпою не все так просто, як здається на перший погляд. Мавпа може просто закрутити голову довірливому Дракону і буде з ним грати, як з котеням. Але її хитрість може принести хороші плоди, якщо її спрямувати не проти Дракона, а на створення спільних ідей.

Згідно зі східним гороскопом сумісності, Дракон і Мавпа — дуже підходять один одному партнери. Жінка-Дракон і чоловік-Мавпа можуть створити незвичайний у багатьох відношеннях союз. Дракон енергійний, гарний, привабливий і сміливий. Мавпа ж відрізняється блискучим інтелектом, самостійністю і просто заразливим почуттям гумору.

Їх відносини носять творчий характер, пара Мавпа-Дракон зазвичай реалізує багато спільних планів, має схожі інтереси та ефективно зміцнює свою любовну, сімейний зв’язок. Дракон, який любить, щоб ним захоплювалися, знайде в особі Мавпи людину, купається в його численних визнання проявах любові, і закохується в неї без пам’яті. А вона в його обіймах нарешті знайде безпечне пристановище. Їй не захочеться залишати його заради нових пригод, за рахунок яких вона найчастіше намагається подолати сірість повсякденному житті.

Незважаючи на те, що обидва знак китайського зодіаку мають сильний характер і прагнуть до домінування над партнером у відносинах між Драконом і Мавпою в шлюбі не виникає конкуренції, сумісність у них відмінна. Дракон-дружина і Мавпа-чоловік незмінно підтримують другу половину, з віком в їхніх серцях все більше й більше любові, і вони залишаються вірними один одному до кінця життя.


Залишити відгук