Жінка Дракон і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Жінка Дракон і Чоловік Кінь у шлюбі можуть стати довлольно успішними. Чоловік-Кінь – різноманітний і винахідливий, а вона завжди з ентузіазмом ставиться до новим і цікавим проектам. Якщо жінка-Дракон не досягла успіху у власній професії, вона побачить ті ж ідеали і цілі в починаннях свого відважного, заповзятливого і товариську чоловіка і спробує їх досягти. Він досить розумний, щоб точно оцінити загальні шанси на успіх, а вона досить переконлива і впливова, щоб впоратися з його мінливістю. Життя цієї пари буде сповнена справ і руху, але ніколи не буде досить спокійною, щоб вони тихо сиділи вдома.

Варто визнати, що тут не все гладко. І в даному випадку, прийти до спільного знаменника буде дуже непросто. Жінка Дракон дуже активний і вимоглива для чоловіка Коні. Він — вільний художник, а вона хоче знати чим він займається.

Лише на рівних і лише при дотриманні домовленостей, жінка Дракон і чоловік Кінь можуть створити тривалий союз. Для кого він виявиться важче? Швидше для чоловіка. Його его буде постійно під прицілом, а поступатися своїми принципами він просто не бажає. Щастя в парі можливо, але при усвідомленні проблем і спільної роботи над їх вирішенням.

З Конем вас чекає цікавий союз. Але тут все буде вирішувати Дракон, а Кінь з задоволенням реалізує всі його плани, навіть якщо вони з розділу «Космос». У цьому випадку чоловічу роль можна довірити саме Коні, Дракон своїм оптимізмом і неабияким розумом допоможе їй просунутися до мети.

Ця пара — Дракон і Кінь — створена для відвідування оранжерей, музеїв і вечорів танців. Жінка-Дракон і чоловік-Кінь можуть познайомитися в дуже юному віці і досить рано оголосити оточуючим про заручини. У них хороша сумісність, Дракон і Кінь прекрасно ладять один з одним, люблять бути в своїй маленькій компанії, мають схожі почуття гумору. Обидва знака східного гороскопу цінують незалежність і більше всього в житті бояться нудьги.

Спільне подорож по життю в шлюбі Коні і Дракона, безсумнівно, буде відрізнятися різноманітністю. Більшість з тих, що народилися в цей рік – завзяті мандрівники, любителі різноманітних видів спорту, шанувальники технічних новинок і новомодних гаджетів. Їм імпонує злегка кочовий спосіб життя, вони можуть часто переїжджати з місця на місце і починати життя заново в іншому місті чи навіть країні. Будинок у цієї пари гостинний, відкритий колі численних друзів. Подібність способу життя дуже допомагає сумісності Дракона і Коні. Що ж їй заважає?

Обидва — Дракон-дружина і Кінь-чоловік відчувають легке відраза до прози життя. Різні «мирські» справи, візити в офіційні установи, квитанції та інші виснажливі прояви повсякденності не пробуджують в них ні найменшого ентузіазму — так само як і необхідність вирішувати фінансові питання. Тому не дивно, що, незважаючи на хорошу сумісність, в сім’ї Кінь-Дракон з часом можливі деякі проблеми з задоволенням навіть найпростіших, побутових, щоденних потреб. Крім того, обидва цих знак китайського гороскопу люблять перебувати в центрі уваги. А там, на жаль, є місце тільки для одного з них.


Залишити відгук