Жінка Дракон і Чоловік Дракон Сумісність в Любові

Жінка Дракон і Чоловік Дракон — не дуже мирна комбінація, якщо партнери не домовляться про цілі, які перед ними стоять. Обидва індивідуалісти, володіють сильною волею та пробивним характерному. Жінка-Дракон не любить бути в тіні, до того ж вона може бути більш наполегливою, ніж чоловік-Дракон. Владний чоловік-Дракон любить все контролювати, але в цій ситуації йому доведеться поступитися деякими правами. Обидва партнера повинні бути достатньо мудрими, щоб зробити власну кар’єру, не намагаючись придушити іншого.

Пара успішна в матеріальному плані і все з тієї ж причини. Вони налаштовані на заробляння грошей, оскільки тільки пристойний заробіток дає їм можливість втілити в життя всі свої мрії про повну і щасливого життя. Треба сказати, що їх доходи завжди досить пристойні, адже між чоловіком і жінкою цього знаку може встановиться певна конкурентна боротьба, змагання: хто більше заробить?

Чоловік Дракон здатний надихнути жінку цього ж знака на будь-які подвиги. У свою чергу, жінка Дракон одним своєю присутністю дає такий заряд бадьорості чоловікові, що він з ще більшою енергією рухається вперед до світлого майбутнього для себе і своїх близьких. Їм ніколи нудьгувати, тому що навколо так багато цікавого! Ця пара орієнтується на активну зовнішню життя — поїздки, походи, зустрічі, концерти, виставки і все, що завгодно ще…

Союз між двома Драконами — це феєрверк. Дві надпотужні ракети, спрямовані в одному напрямку. Але їх вогонь спалить не тільки їх самих, але і все навколо на багато кілометрів.

Між цими двома, Драконом і Драконом, може відбуватися багато. Пара жінка-Дракон і чоловік-Дракон — красива, розумна, повна полум’яної пристрасті до життя, безумовно, не залишиться не поміченою оточенням. Обидва партнера мають чудове почуття гумору, крім того, як правило, бувають всебічно талановитими – це покращує сумісність Дракона, і Дракона в коханні та шлюбі. Їх соціальна життя буде досить різноманітною. Разом вони будуть охоче робити поїздки навіть в самі дикі, незвідані частини світу. Рідко в любовних відносинах Дракона, і Дракон буде прокидатися почуття підозрілості, ревнощів, заздрості — смертельна небезпека для їхнього серця.

Тим не менш, східний гороскоп сумісності пророкує, що Дракон-дружина і Дракон-чоловік навряд чи доживуть разом до срібного весілля. Досить швидко обручку на безіменному пальці починає їм нагадувати про колишню втраченої свободи. Їм належить вибудовувати діалог і шукати компроміси в любовних, подружніх стосунках, де є одразу два лідера, переконаних у власній непогрішності. Дракони чарівні, блискучі, але в той же час вкрай егоїстичні. Вони вимагають постійного замилування собою, компліментів, поваги і слухняності. Їх добрі поради повинні сприйматися з вдячністю, а не з пожимаемыми плечима. У союзі Дракон – Дракон кожен хоче бути зіркою, і ніхто не бажає грати роль другого плану і поступитися іншій стороні хоча б на крок.

Рано чи пізно справа доходить до відкритого протистояння, а розлучення Дракона-жінки і Дракона-чоловіки стає для кружляють справжнім шоу. Втім, іноді подружжю вдається благополучно разом йти по життю за умови, що їх пов’язує сильна загальна пристрасть, інтерес – наприклад, до спорту, якогось соціального явища чи мистецтва.


Залишити відгук