Жінка Дракон

Жінка-Дракон за китайським гороскопом має складну натуру. Вона розумна і практична. Іноді здається жорсткою і суворою, але це лише видимість: у неї добре серце. У той же час, коли треба чогось досягти або захистити свій бізнес, вона всім задасть жару і вчинить так, як вважає за потрібне. Вона вміє боротися за владу, людського поговору і критики не боїться.

У житті жінки — Дракона за китайським гороскопом зазвичай щастить. Вона успішно робить кар’єру, у неї багато друзів і знайомих. Правда, деякі вважають її зарозумілою і холодною, але чужа думка її не хвилює. Вдома вона встановлює свої порядки і вимагає, щоб домашні неухильно підкорялися їм.

Згідно з китайським гороскопом, жінка — Дракон охоче фліртує з чоловіками, але робить це виключно тактовно по відношенню до чоловіка. Завдяки ефектності і хорошим манерам, вона незмінно користується величезним успіхом у чоловіків. Слабкого чоловіка вона тут же «проковтує».

протягом всієї її бурхливого життя їй не раз пропонують руку і серце. Залишається тільки зробити правильний вибір. Деякі жінки — Дракони за китайським гороскопом мають психологічний вінець безшлюбності. Причина — чоловічий тип енергетики, багато логіки і розуму, мало почуттів.

Жінка-Дракон володіє якимось внутрішнім сталевим блиском і безтурботним спокоєм, космічно холодна і відсторонена від земних пристрастей. Але за цим криється жорсткий реалістичний розум і велика частка меркантильності. Як будь-яка героїня казки, де присутня дракон, вона, у кінцевому рахунку, повинна бути оцінена по достоїнству. Наприклад, ставши супутницею заможної людини. Але «не все золото, що блищить», жінці-Дракона можуть переважити негативні риси, такі як, дріб’язковість і лицемірство, пихатість і марнославство. До такого типу дам часто підходить термін «жіночий нарцисизм» – патологічний себелюбство чи самолюбування.

Жінка-Дракон не любить нерішучих, вічно нерішучих людей. Тяжіє до особистостей яскравим і неординарним, але по-справжньому дружить з тими, хто володіє якимось додатковими перевагами, привілеями чи владою. До любовних відносин належить не серйозно, поки не відчуває себе повністю підкореної. Свої почуття висловлює завуальовано, довіряючи більше невербальним спілкуванням. Її жести, пози, погляди і дотику часто говорять більш красномовно, ніж слова. Жінки-Дракони часто мають творчі хобі або самовиражаються в одній із сфер мистецтв, малюють, співають, музицирують, танцюють і т. д.


Залишити відгук