Жінка Собака і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Сумісність жінка Собака і чоловік Тигр — ідеальний шлюб двох чарівних, привабливих і людинолюбних знаків. Він пристрасний і рухливий. Вона – вірна, розуміюча і готова прийти на допомогу. Тигр імпульсивний і нетерплячий, Собака логічна і досить тверезо мислить, щоб дати йому пораду, не переходячи на особистості. Він захоплюється і поважає її вірність і здоровий глузд, а вона не намагається привласнити собі всю його любов. Те, що обидва вони сердечны і вміють бути чуйними, не порушуючи при цьому особисті кордони один одного, – запорука успішності цього шлюбу.

Це — більш оптимізоване поєднання знаків для любові і безхмарним сімейного життя. Жінка Собака безперечно захоче заміж за цього чоловіка, а він деякий час буде коливатися, але все-таки збереться і зробить пропозицію. Жінка Собака з усіх сил буде прагнути для цього чоловіка і для дітей. Вона відповідальна і серйозна, але вимагає чималої уваги. Вона не впевнена у собі і потребує заохочення та підтримки. Маючи все необхідне, вона буде поступливішою і легкої в близьких відносинах.

Чоловік Тигр може скласти пару жінці Собаці, але в такому союзі йому важливо дотримуватися однієї лінії поведінки, менше коливатися і сумніватися, особливо при ній. Чим визначенішим буде його життєва позиція, тим міцніше буде шлюб з жінкою Собакою.

Собаку і Тигра чекають великі і цікаві пригоди. Вони будуть битися пліч-о-пліч в ім’я правди і справедливості. Тигр завжди буде займати позицію лідера, а Собака буде йому успішно допомагати, сама при цьому залишаючись у тіні. Все буде настільки захоплююче і по-божевільному, що Собака здатна переступити межі розумного і зробити багато необдуманих вчинків.

Якщо жінка-Собака і чоловік-Тигр зійдуться і будуть терплячими один до одного, то можуть створити воістину унікальну пару. Собака і Тигр – справжні гуманісти, в глибині серця — ідеалісти. Їх світ не обмежується тільки задоволенням власних потреб. Ці персонажі східного гороскопу прагнуть робити добро і змінювати життя навколо себе на краще. Їх об’єднує загальна відраза до несправедливості, експлуатації слабких і менш могутніх. Не дивно, що часто Собака-жінка і Тигр-чоловік знайомляться в різного роду об’єднаннях, громадських організаціях і клубах.

Незважаючи на відмінну сумісність, спочатку їхні стосунки набувають форму дружби, і рідко коли виникає любов з першого погляду. Собака, як правило, занадто сором’язлива і не впевнена у своїй значимості настільки, щоб повірити, що від неї втратить голову така харизматична і приваблива особистість, як Тигр. З часом сумісність Собаки і Тигра стає очевидною, між ними зароджується почуття, яке здатне перетворитися в справжню, глибоку любов. Тигр завжди може розраховувати на вірну Собаку. А та, в свою чергу, знає, що хижак незмінно буде оточувати її турботою. Собака іноді спускає Тигра з небес на землю, тому що більш практична і раціональна.

Обидва знаки китайського календаря – і Собака, і Тигр — живуть для того, щоб любити і бути коханими, і в їх почуттях немає нічого від користі, тверезого розрахунку. Разом вони нарешті зможуть жити у відповідності зі своїми потребами і ідеалами – і бути щасливими.


Залишити відгук