Жінка Собака і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Обидва ясно мислять, цінують свою цілісність і впевнені в собі. Однак вони також дуже відверті, і якщо Півень почне бурчати і бубоніти з приводу недоліків Собаки, та закине подалі всі спроби досягти гармонії і відповість: голосно і різко. Обидва гострі на язик і можуть заподіяти один одному сильний біль. Успішне партнерство можливо, тільки якщо один з них безкорисливий і досить розумний, щоб переконати іншого скласти зброю.

Жінка Собака і чоловік Півень — більш оптимальне поєднання для спільного життя, але не треба думати, що легке! Чоловік Півень повинен вникати в інтереси і бажання жінки Собаки, приймати її такою, яка вона є, не намагаючись її переробити.

Жінка повинна чітко розуміти: саме чоловік Півень вимогливий у побуті, а основа нормального сімейного життя багато в чому пов’язана з налагодженим побутом. Якщо жінка вирішить бути поруч з цим чоловіком, їй не доведеться розслаблятися, лежачи на дивані! Зате, з ним не буде нудно. Цей чоловік — людина захоплений, не дивлячись на запальність — миролюбний і не жорстокий.

Союз між Півнем і Собакою можливий лише в крайньому випадку. Якщо Півень яскраве і барвисте оперення змінить на більш стримане, а замість масових зборищ і багатолюдних заходів організовує вечори з чаєм і бриджом… тоді все піде добре. А взагалі, це хворобливий і важкий поєднання. Півень прагне всіма можливими способами виставити напоказ свої переваги і робить це за рахунок інтелектуальних здібностей Собаки. Якщо Собака згодна це терпіти, то все буде нормально, але в більшості випадків її це дратує. В крайньому варіанті це навіть не відносини, а повільна, що увійшла в звичку тортури — хто скільки витримає.

З самого початку між Півнем і Собакою може виникнути таємнича зв’язок і дивовижне взаєморозуміння. На перший погляд, складно навіть уявити силу, якою повинна володіти їх любов, щоб з цих настільки різних людей вийшла пара для довгих відносин. Тим не менш, прогноз сумісності пари Собака і Півень цілком оптимістичний. На чому він базується?

Коли відносини тільки починаються, пару пов’язують емоції та взаємний інтерес. Півень вміє вразити партнера. У неяскравої, боязкої Собаки він викликає захоплення. Її заворожує велеречивість і ерудиція нового знайомого. Він потребує постійного поклоніння і любові, тому у них виникає зв’язок. Однак скоро Півень зрозуміє, як помилявся щодо Собаки.

Незважаючи на відданість і любов, та не в змозі прийняти його беззастережно. Вона тиха і покірна, але водночас вимоглива. Собака любить і вміє підкорятися, але непослідовність, примхливість і емоційність Півня не дасть йому стати сильним лідером.

Півень справляє враження людини упевненого в собі, прямого, заповзятливого і безапеляційного. У компанії він грає першу скрипку, і якщо його не видно у натовпі оточуючих людей, то, звичайно, чути. Собака більш потайлива, це інтроверт, схильний до самоаналізу, вона відрізняється скромністю і не терпить позерства. Стиль життя Півня іноді дратує її. Однак у Собаки не слабкий характер, її страхи та обережність у поводженні випливають із чутливості, а не з боягузтві. У критичних ситуаціях Собака може проявити велику мужність і силу волі, захистити своїх близьких. Ця людина завжди оточує їх справжньою турботою, намагається забезпечити їм добробут, ну а відданість Собаки давно увійшла в приказку.

Вони обидва чутливі до чужих недоліків і не бачать власних. Недосконалість іншого викликає у них фрустрацію і критику. У знаків починаються сварки та взаємні звинувачення. Ніхто не поступиться і не визнає неправоту. Це веде до відокремлення і охолодження відносин. У союзі цих знаків виникає проблема подружньої зради. Півень легко заводить стосунки поза шлюбом. Для нього природно підкорювати і завойовувати. Собаку характеризує вірність і постійність у коханні, але навіть вона шукає пригод, коли відносини з партнером не складаються і не приносять задоволення.

Сумісність пари Собака і Півень поліпшується, коли Півень все це помітить і оцінить. Він починає по-іншому дивитися на мирну Собаку, і тоді та робить запаморочливу сімейну кар’єру: з позиції «придворного» переміщується на роль єдиновладного правителя. За маскою впевненості в собі в душі Півня криються численні страхи, і відданість Собаки щиро йому імпонує і дуже йому потрібна.

Зі свого боку, Собака повільно з подивом виявляє, наскільки чутлива, ніжна і психологічно складна натура у її супутника-Півня. І поступово до неї доходить, що задириста драчливая птах може стати справжньою опорою. Відчуття того, що вона потрібна і кохана, для Собаки найголовніше. Тому, незважаючи на відмінності в характері, вона залишається вірна партнеру до кінця життя, і пара Собака-жінка і Півень-чоловік у шлюбі стає міцною і нерозлучною.


Залишити відгук