Жінка Собака і Чоловік Щур Сумісність в Любові

В парі жінка Собака і чоловік Щур обидва партнера миролюбні і незалежні. Він може бути працелюбним та енергійним, а вона – вірною і тактовною. Жінка-Собака тепла і чуйна, а чоловік-Пацюк обворожителен і в рівній мірі велелюбний. Небезпека цього союзу в тому, що обидва вони дуже схильні до компромісів і, прийшовши в підсумку цілком безконфліктного шлюбу, можуть втратити один до одного інтерес.

Для чоловіка Щури така жінка може виявитися занадто великою спокусою в житті. Вона сексуальна, приваблива і дуже мила. Щоб відчувати себе щасливою, їй необхідно заохочення і підтримка партнера, його увагу. На жаль чоловік цього року не завжди готовий все це надати. Він імпульсивний і сильніше орієнтується на себе, на свій психологічний комфорт. Взагалі, він дуже зайнятий справами.

Жінка Собака може вирішити, що цей чоловік занадто мало їй дає і, можливо, вирішить припинити відносини. Однак, щоб порвати з ним ось так одним днем, їй доведеться підтягнути всі свої внутрішні резерви. Собака не така рішуча і часто сумнівається не тільки в своїх здібностях, але і в подальші перспективи з ким-небудь іншим. Віддана жінка Собака буде довго збиратися з силами і може взагалі залишити цю думка — піти. З цього моменту вона буде намагатися пристосуватися до чоловіка Щура.

Союз між Пацюком і Собакою один з найбільш вдалих. Любов у ньому поєднується з дружбою, партнерство, з заступництвом, спільні інтереси та духовні устремління нерозривно пов’язані з повсякденним життям, турботами та обов’язками. Собаки душевні і відкриті, Щури добрі і працьовиті. Ось такими й будуть їх сім’я, дім і спільне життя. Кожен пишається успіхами іншого і спрямовує його зусилля у звичне русло. Щур-чоловік надає стійкість шлюбу, а Собака-жінка вносить свої почуття, теплоту і любов. Якщо Щури готові прийняти це, а Собаки готові жити за розпорядком, то чому б і ні?

У пари Собака і Щур багато спільного, що забезпечує хорошу сумісність. Обидва знака східного гороскопу цінують приватність, поважають чужу приватну життя. Крім того, жінка-Собака і чоловік-Пацюк чудово доповнюють один одного в любовних відносинах і життя в цілому.

Собака уникає будь-яких проявів агресії, іноді буває соромливою, навіть занадто. У суспільстві заповзятливої Щури-коханця або чоловіка вона стає більш впевненою в собі, цінує партнера за розважливість і розум. У свою чергу, Щур дуже цінує відданість Собаки, набуває в цьому людині вірного у всіх відносинах партнера, гідного довіри. Під час тяжких випробувань Щур не раз переконується, що Собака дружина ніколи її не залишить і завжди прийде на допомогу. Крім того, Собака ненавидить обман і будь-якого роду гри, а Щур буває відносно своїх партнерів дуже ревнива. Обидва персонажа китайського календаря — емоційні, чуттєві, сердечні люди, які намагаються жити у гармонії, що теж збільшує їх сумісність.

Сімейний союз триватиме, навіть коли закінчиться перше пристрасне захоплення. Вони розуміють, що залишаться в шлюбі, і сімейні проблеми їх не розлучать. Знаки підтримують один одного. Собака дає партнеру відчуття стабільності і надійності та не обмежує його. В любові вона пристосовується до недоліків. У відповідь співмешканець відкривається емоційно і вносить в її життя порядок і рівновагу. Обидва знака чадолюбивы.

У шлюбі жінка-Собака і чоловік-Пацюк любов жінки принесе чоловікові радість і зробить впевненим у собі. Якщо вона не спробує впливати на нього і проявить такт, чоловік забезпечить її комфорт і залишиться вірним. Жінка стане берегинею вогнища і надійною помічницею. Вона надихне чоловіка, запропонує йому зразок для наслідування. З такою жінкою він розслабиться і здійснить задуми та ідеї. Чоловік навчиться у неї практичності і цілеспрямованості.

Собака-жінка і Пацюк-чоловік можуть створити стабільну сім’ю, облаштувати приємний у всіх відносинах будинок, ростити діток. Незважаючи на те, що іноді в ньому буде трохи віяти нудьгою, що в шлюбі Собаки і Щури з часом з’являється чимало рутини, чоловік і дружина — Щур і Собака можуть на своєму особистому прикладі довести, що навіть в нашому сучасному світі вірна і надійна любов, як і раніше, все ще можлива.


Залишити відгук