День Народження 29 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Вібрації такі, що наділяють народженого 29 березня людини великою силою волі. Це холоднокровні, відважні, хоробрі і витримані люди, і в той же час романтичні і сентиментальні натури. Їх мучить постійна незадоволеність у всьому, вони не люблять сидіти на одному місці, їм властива часта зміна місця проживання і роботи. Цими властивостями вони наділені при народженні. Але багато чого буде залежати і від виховання людини, від того, які якості додасть йому виховання, де він буде жити в дитячі та юнацькі роки. Який багаж він отримає в батьківському домі? Від цього багато чого буде залежати його подальше життя.

Якщо негативні властивості характеру будуть розвинені сильніше, то це буде зарозумілий чоловік, із зневагою ставиться не тільки до оточуючих, але і до своїх близьких. Якщо виховання зможе посилити позитивні властивості характеру, то людина зможе створити для себе сприятливі умови, йому буде затишно в цьому світі. Удача буде супроводжувати в бізнесі і матеріальній сфері, але все буде залежати від того, з якою командою доведеться мати справу, так як такі люди часом занадто довірливими і не помічають негативного. Можливий обман, зрада з боку партнерів, тому слід більш прискіпливо вибирати друзів, щоб не опинитися біля розбитого корита. У народжених в цей день прекрасні творчі здібності, якщо вони обдумано ними розпорядяться, то будуть цілком щасливі і успішні.

Як правило, народжені 29 березня відрізняються завидним здоров’ям, але, будучи натурами чутливими, вони схильні до нервових розладів і депресій. Їм слід уникати надто жирної їжі, алкоголю і наркотиків, оскільки всі вони несуть загрозу для печінки і жовчного міхура. Слід також побоюватися зубного карієсу. Оскільки народжені 29 березня реагують на вплив Місяця, можливі гормональні розлади, особливо у жінок. Зазвичай про наявність подібних проблем можна здогадатися по виразу обличчя і насамперед очей. У періоди стресів неоціненну допомогу і підтримку може надати участь близьких і улюблених людей. Помірні фізичні вправи допоможуть підтримати здорову форму, але надмірні навантаження абсолютно неприйнятні. Щоб уникнути проблем з печінкою і нирками корисно щодня випивати по літру чистої води. Що ж стосується дієти, народженим 29 березня, хоча і віддають перевагу гостру їжу, слід вживати її в раціональних кількостях.

Знак Зодіаку 29 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку належить до вогненним знакам, які виділяються наступними якостями: самодостатність, активність, прагнення бути першим.

Планета Управитель: Марс. Відповідає за запас енергії, а також честолюбство. Вплив Марса ідеально для акторів, викладачів, чиновників, медичних працівників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідає за грубість і відсутність витонченості.

29 березня народжуються дуже сильні Овни, чия сила духу просто непохитна. Ці люди, на відміну від інших Баранів, дуже стримані і зовні холодні, вони хоробрі, а всередині глибоко чутливі романтики. Вони непосидючі, люблять часті зміни, можуть постійно переїжджати в різні міста, змінювати роботу, їх жене біч вічного невдоволення і пошуку кращого. Багато значить отримане цими людьми виховання. В залежності від нього вони або стануть зрозумілі особами, презирающими навіть своїх друзів і близьких, теплим і затишним людиною, з яким поруч буде дуже добре. Народжені 29 березня погано розбираються в людях, тому їх професійний успіх багато в чому залежатиме від товаришів по службі колег.

Ідеалізм пронизує всі дії цих людей, так само як і тверда віра у власну чесність і високу моральність. Для деяких з них — не настільки освічених — така прямолінійність обертається сліпим фанатизмом, і вони стають надзвичайно надокучливими і надокучливими. Більш освічені особистості воліють жити за принципом «не судіть, та не судимі будете». Як правило, ще в ранньому віці народжені 29 березня формулюють для себе концепцію світогляду, яка залишається незмінною протягом усього життя. В той же час вони часто приходять до усвідомлення своєї ролі в цьому світі. Життя вони розглядають як процес методичного, безкомпромісного і неухильного слідування по визначеному персонального шляху. Хоча народжені 29 березня і можуть демонструвати блискучі результати у своїй діяльності, вони зовсім не пихаті, і їм не потрібно суспільного визнання. Така скромність часто винагороджується призначенням на більш високі та відповідальні посади. Якщо ж трапляється, що їх здібності та успіхи залишаються невизнаними або просто непоміченими, вони покірно продовжують трудитися на одного разу обраному терені і знаходять щастя і задоволення в сім’ї, а холостяки — в цікавих захоплення і хобі.

Народжені в цей день люблять комфорт і всі задоволення життя, однак для них часто виникає небезпека заблукати в лабіринтах власного внутрішнього світу чи потрапити під вплив руйнівних похмурих емоцій. Високоінтелектуальні особистості, народжені 29 березня, як правило, гідні довіри і відрізняються вірністю, але їх малопросвещенные побратими можуть відрізнятися віроломством і йти напролом у досягненні своїх цілей. Останнім можна порадити навчитися керувати своїми страхами і параноїдальними нахилами, якщо вони хочуть досягти успіху, не втративши при цьому звання людини.

Більшість з тих, хто народився 29 березня, — прекрасні друзі, партнери та друзі. Володіючи багатьма привабливими якостями, вони заслужено шануються. Народжені 29 березня належать до тієї рідкісної групи людей, які вміють посміятися над собою. Іронія життя зрозуміла їм, як нікому іншому. До речі, лише одиниці можуть вислизнути від уваги, оскільки народжені в цей день надзвичайно спостережливі і бачать суспільство наскрізь. Слід визнати, що вони не тільки помічають недоліки і вади в інших, але і бачать їх у собі. Навіть якщо народжені 29 березня живуть далеко від отчого дому, вони ніколи не забувають свого коріння. Багато з цих людей так ніколи і не залишають родового гнізда, і їх життя проходить в оточенні старих стін, друзів дитинства і сентиментальних спогадів.

Чоловік Овен — народився 29 Березня

Чоловіки, народжені 29 березня, можуть пишатися такими характеристиками: пристрасністю, підприємливістю, уважністю, конкурентоспроможністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 29 Березня

Жінки, які народилися 29 березня, не схожі на інших такими якостями: благородством, впевненістю, відвагою. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 29 Березня

29 березня — що розповість про вашої особистості ваша дата народження? Люди, народжені 29 березня знак зодіаку Овен, досить обережні і завбачливі. Вони ретельно прораховують всі наявні варіанти, перш ніж приступити до справи. Закулісні інтриги і хитросплетіння підступів — їх рідна стихія, проникнути в мотиви їх вчинків не завжди представляється можливим. Хоча, зустрівши рівного суперника, вони переймаються до нього повагою і відкидають свої звичайні хитрощі. До зради вони органічно не здатні і ніколи не залишать одного в біді, дотримуючись свій негласний кодекс.

Люди, народжені 29 березня знак зодіаку Овен, впевнені в своїх високих моральних принципах, і намагаються досягти ще більшої досконалості, іноді застосовуючи свої переконання в оцінці оточуючих, що не додає їм популярності. Постійні пошуки ідеалу доходять вже до крайньої міри настирливості і нудності, викликають негативну реакцію співрозмовників. Хоча іноді їм вдається зрозуміти те, що нав’язування своїх поглядів іншим не призведе ні до чого позитивного, і усталений стан речей не змінити таким простим і невибагливим способом.

Зазвичай ідеали, які люди з датою народження 29 березня знак зодіаку Овен, засвоїли з дитинства, залишаються незмінними протягом усього їх життя. Це допомагає їм усвідомити своє місце в суспільстві і зайняти належне їм місце. Вони просуваються до мети, скрупульозно виконуючи по пунктах всі заплановані ними дії, галочками відзначаючи досягнуте, і переходячи до наступного запланованого етапу.

Люди, народжені 29 березня знак зодіаку Овен, позбавлені марнославства, і всесвітня слава не є метою їх існування. Тим не менш, вони домагаються приголомшливих успіхів у своїй діяльності, виконуючи свої обов’язки, не за страх, а за совість. Їх скромність і відсутність честолюбства викликає симпатію з боку начальства, спонукаючи їх оцінити достоїнства цих людей по заслугах. У разі ж якщо їх старанність залишається непоміченим, це не є великим ударом по їхньому самолюбству, і вони продовжують виконувати свою роботу без нарікань. Своє призначення вони вбачають у щасливого сімейного життя, і повністю задовольняються цим. Якщо ж вони самотні, то займаючись улюбленою справою, компенсують свою потребу у самовираженні. Вони люблять комфорт і домашній затишок, але ризикують заплутатися у власних життєвих концепціях і моральних принципах. Це може призвести до депресії і пригнобленого стану духу.

Деякі з народжених 29 березня знак зодіаку Овен, цілком чесні і порядні. Однак серед них часто зустрічаються прямо протилежні екземпляри, здатні заради досягнення своїх цілей вдатися до напівзаконним методів і піти проти своєї совісті. В цьому випадку потрібно визначитися, що для них важливіше в цьому житті — тимчасова матеріальна вигода або щось вічне і незмінне, що залишиться з ними в будь-яких ситуаціях. Зазвичай вони мають багато друзів і знайомих і користуються загальною любов’ю. В сім’ї вони знаходять вихід всій своїй невитраченої енергії і нерозтраченим почуттів. Люди, народжені 29 березня знак зодіаку Овен, мають досить розвинене почуття гумору, щоб іронізувати над собою. Вони дуже проникливі і приховані мотиви вчинків оточуючих читають як відкриту книгу.

Любов і Сумісність

Іноді у вас прокидаються два протилежних бажання — прагнення зберегти незалежність і одночасно з цим знайти опору. Близькість для вас важлива, але ви віддаєте перевагу бути на самоті, ніж з людиною, яка робить вас нещасним. У любові ви пристрасні і дбайливі, але довго роздумуєте, перш ніж вступити у серйозні стосунки. Вам потрібна людина, якій ви довіряєте, надихаючий партнер, здатний пробудити у вас найкраще.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Народилися 29 березня часто є досить хитрими і слизькими людьми. Вони швидко розуміють і довго обмірковують свою стратегію, придивляючись до ситуації. Зраджувати або кидати в складній ситуації вони не люблять, це їм невластиве. Тому вони спочатку допоможуть вибратися з проблем, а потім, якщо вже так вирішили, порвуть будь-яке спілкування, будь то друг чи діловий партнер. Ці люди відчувають себе аристократами і вірять у свою чесність і благородство, тому ведуть себе подібним чином. Буває, ці люди навіть стають нудними або фанатиками.

Але частіше вони все ж дотримуються принципу не засуджувати. Ще в юності у цих людей складає той погляд на світ, яким вони користуються до самої старості. Тоді ж вони визначають і своє місце в світі. Накресливши собі в юності шлях, вони будуть впевнено слідувати йому все життя, не змінюючи і не корегує нічого. Ці люди не ласі на славу, популярність їх не приваблює. Вони навіть, швидше, скромні, що звичайно помічається начальством, яке частенько просуває їх. Ці люди не амбітні і відсутність кар’єрного росту з легкістю реалізовують себе в сім’ї або улюблених захоплення. Їм, грубо кажучи, все одно, наскільки їх помічають і цінують на роботі.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 29 березня від природи досить здорові, але їхня чутливість може «подарувати» їм нервовий зрив, депресію. Вразливі місця організму цих людей: це жовчний міхур і печінка. Тому їм потрібно украй обережно поводитися з жирною їжею і спиртними напоями, ні в якому разі не зловживати цим. Також вони страждають від хвороб зубів.

Народилися 29 березня жінки часто стикаються з проблемами в області гормонального обміну. Щоб впоратися з нервовими переживаннями, цим людям дуже потрібна допомога сім’ї та друзів. Моральна підтримка взагалі вкрай важлива для них. У заняттях спортом цим людям потрібно ретельно стежити за тим, щоб не перенапружуватися. Що стосується раціону, їм корисно пити багато води щодня і обмежити свою природну тягу до гострого і жирного.

Доля і Удача

Вібрації такі, що наділяють народженого в цей день людини великою силою волі. Це холоднокровні, відважні, хоробрі і витримані люди, і в той же час романтичні і сентиментальні натури. Їх мучить постійна незадоволеність у всьому, вони не люблять сидіти на одному місці, їм властива часта зміна місця проживання і роботи. Цими властивостями вони наділені при народженні. Але багато чого буде залежати і від виховання людини, від того, які якості додасть йому виховання, де він буде жити в дитячі та юнацькі роки. Який багаж він отримає в батьківському домі? Від цього багато чого буде залежати в його подальшому житті. Якщо негативні властивості характеру будуть розвинені сильніше, то це буде зарозумілий чоловік, із зневагою ставиться не тільки до оточуючих, але і до своїх близьких. Якщо виховання зможе посилити позитивні властивості характеру, то людина зможе створити для себе сприятливі умови, йому буде затишно в цьому світі. Удача буде супроводжувати в бізнесі і матеріальній сфері, але все буде залежати від того, з якою командою доведеться мати справу, так як такі люди часом занадто довірливими і не помічають негативного. Можливий обман, зрада з боку партнерів, тому слід більш прискіпливо вибирати друзів, щоб не опинитися біля розбитого корита. У народжених в цей день прекрасні творчі здібності, якщо вони обдумано ними розпорядяться, то будуть цілком щасливі і успішні.

Поради Овнам, Народженим 29 Березня

Народилися 29 березня дуже люблять комфорт і затишок. Їхнє слабке місце – це нестійкість перед негативними думками, які можуть позбавити їх спокою і радості. Найбільш освічені і розвинені з цих людей завжди виключно вірні і віддані, але нерозвинені особистості можуть стати негідниками і шахраями. В останньому випадку підлі вчинки найчастіше продиктовані страхами. Своїми страхами народився 29 березня людям потрібно вчитися керувати, якщо вони хочуть залишатися гідними свого аристократичного ідеалу.

Народжені 29 березня вміють сміятися над собою. Вони зазвичай оточені друзями і приятелями. Вади соціуму ці люди бачать без купюр своїм проникливим орлиним поглядом. Ті ж недоліки і слабкості вони лупцюють і в собі самих. Традиції і культурні звичаї для цих людей – не порожній звук. Навіть якщо їх мандри закинули їх в підсумку на чужину, вони, тим не менш, пам’ятають про культуру своєї сім’ї і батьків.


Залишити відгук