Жінка Собака і Чоловік Кролик Сумісність в Любові

Жінка Собака і чоловік Кролик — це вигідне і дуже приємне поєднання, в якому вимоги партнерів один до одного залишаться розумними, і в підсумку обидва будуть задоволені. Собака буде вірна і прив’язана до Кролику, навіть коли у того буде поганий настрій і йому все байдуже. Вона захоплюється його чемністю і дипломатичністю, а він зможе покластися на її підтримку і логічну оцінку ситуації. У цій парі Собака більш позитивно налаштована і буде підбадьорювати Кролика в моменти зневіри. Зі свого боку, він завжди досить турботливий і чутливий і знає, що її турбує.

Поєднання знаків не надто просте, але цілком реальне для нормального сімейного життя. Багато чого буде залежати від того наскільки врівноважена жінка Собака. Якщо вона більш-менш чітко розуміє, що хоче від партнера і буде підтримувати чоловіка Кролика в складних умовах, вони зуміють створити міцні відносини.

Чоловік Кролик мало може впливати на ситуацію, якщо жінка Собака виявиться занадто ексцентричної або волелюбної в сенсі небажання нести відповідальність за свій вибір. Чоловік Кролик досить вдумливий і тверезий, він хоче рівноваги і спокою у своєму домі і, звичайно, розраховує, що жінка буде хорошою господинею і турботливою матір’ю, яка буде знаходити час і на чоловіка. Чоловік Кролик вимагає уваги і чекає від жінки абсолютної відданості.

З добродушним і безтурботним Кроликом Собака може знайти деякий спокій. Кролик буде мудрим і добрим порадником, вона принесе Собаці свою безтурботність, і в їхньому будинку все буде спокійно. Відносини рівні, позбавлені крайнощів і відрізняються стабільністю і довготривалим. Романтичного флеру і ілюзій тут небагато, але рідкісні і конфлікти, викликані взаємним нерозумінням. Шлюб дає прекрасні можливості для духовного зростання. Але якщо Собака перестане рости і не буде реалізовувати себе, то вона перестане цікавити Кролика і він відправиться на пошуки нових пригод.

Мало хто може любити так сильно, як благородна Собака. Коли таємничий його величність Випадок зробить так, що у величезній Всесвіту зустрінуться ці дві половинки – Кролик і Собака, безсумнівно, раділи ангели любові, тому що це одна з найкрасивіших пар в китайському Зодіаку, що характеризується прекрасною сумісністю.

Вже з самого початку їх об’єднує глибоке почуття, взаємну повагу і захоплення. Вступивши у шлюб, жінка-Собака і чоловік-Кролик можуть йти по життю багато років, зберігаючи любов один одному як у часи, коли вони були лише нареченим і нареченою.

Обидва знака, і Собака, і Кролик, згідно зі східним гороскопом, чесні і дуже чутливі. Собака прекрасно розуміє страхи і побоювання свого м’якого, вразливого Кролика. А її вірність та відповідальність зроблять так, що врешті-решт той відчує себе в повній безпеці. В особі Кролика вірна Собака знаходить дбайливого супутника, який створить для нього справжній будинок в повному сенсі цього слова.

Одружившись, Собака-дружина і Кролик чоловік утворюють щасливу сім’ю, стають спочатку чудовими батьками, а потім не менш прекрасними бабусями і дідусями. Часто оточення бачить в цій парі зразок для наслідування. Самі вони занадто скромні, щоб вважати себе поодинокими щасливчиками. Тим не менш, чудова сумісність Собаки і Кролика, їх безумовна довіра один одному, справжня любов справді є не надто частим подарунком долі в сучасному світі.


Залишити відгук