Жінка Собака і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Вони будуть насолоджуватися згодою і дружелюбністю, незважаючи на те що по-різному ставляться до життя. Обидва стійкі, відкриті і чесні і люблять все робити якнайкраще. Однак Собака буває напористою і не втримається від критики, якщо Кабан буде занадто потурати своїм примхам або порушить свої зобов’язання. Собака не така пристрасна, як він, і, можливо, погано розуміє його чуттєвість і великі апетити. І все ж вони можуть знайти загальний грунт. Собака володіє більш глибокою інтуїцією, ніж Кабан, і буде вірна йому. А чоловік-Кабан терпимо і досить щедрий, щоб пробачити особливості Собаки, вважати його надійним та благородним союзником, яким так і є.

Це — хороше поєднання знаків, в якому пануватимуть любов і взаєморозуміння. Чоловік Кабан — людина світу. Їй сподобається легка на підйом і самобутня жінка Собака. Він не скутий зайвими труднощами натури і зазвичай відкритий всьому новому. З ним буде цікаво і не потрібно буде занадто сильно відволікатися на побут і господарські справи. Обидва не дуже вимогливі до умов життя. Нормальне поєднання, якщо обидва врівноважені і розуміючі люди.

Собаці і Кабану разом дуже навіть добре. Оптимізм і життєрадісність чоловіки урівноважать Собаку. Хоча Кабан для Собаки завжди залишиться загадкою, духовних устремлінь, пізнання нового. Кабан для Собаки — символ любові і творчості, вона поблажливо ставляться до її витівок, виключаючи, звичайно, зраду і зрадництво.

Почуття тут гарячі, щирі і драматичні. Тут і любов до гробу, і яскраві з’ясування відносин. Обожнювання, ревнощі, образи, ненависть… Цілий калейдоскоп почуттів і вражень. Але любов піднімає цю парочку над буденністю. Із-за надлишку емоцій партнери здійснюють нелогічні вчинки і потрапляють в неймовірні ситуації. Нудьгувати їм не доводиться. Каменем спотикання для них можуть стати власний будинок і побутові проблеми.

Що говорить китайський гороскоп з приводу таких персонажів, як Собака і Кабан? Якщо партнери цих знаків зійдуться у відносно зрілому віці, то можуть отримати з цього знайомства величезну користь, і прогноз сумісності буде виглядати краще. Тому що в цьому випадку Кабан і Собака вже прекрасно усвідомлюють свої сильні і слабкі сторони, а щодо партнера ведуть себе більш толерантно. Кабан внесе спільне життя оптимізм і радість життя, в той час як спокійна Собака облагородить, пожвавить любовні відносини щирістю і безпосередністю.

Між Собакою і Свинею в шлюбі іноді спалахують непорозуміння, тому що першу часто сильно ревнує кокетливу другу половину. За своєю природою вона підозріла, а от її партнер-Кабан найчастіше користується у протилежної статі великим успіхом. Така риса Собаки часто у всій своїй красі проявляється під час різного роду громадських заходів. Однак у Свині є таємничий ключ до її серця, вона завжди в змозі розвеселити і заспокоїти, в чомусь переконати менш оптимістичного і довірливого партнера. Сама ж в його особі вона отримує вірного захисника, покровителя і хорошого порадника.

Тому завдяки хорошій сумісності пари Собака-жінка і Кабан-чоловік може розраховувати на довгий любовний і шлюбний союз, який буде підживлювати обох його учасників цілющою енергією.


Залишити відгук