Жінка Собака і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Сумісність партнерів жінка Собака і чоловік Мавпа може бути дуже приємною, оскільки зазвичай вони розташовані один до одного. Він продуктивний і, як правило, розумний і товариський. Вона вміє співпрацювати, вміє бути близькою – якщо він висловить щире бажання працювати разом. Він більш меркантильний і амбітний, ніж вона, і йому буде приємно, якщо вона не спробує керувати ним або переробляти його. Вона, в свою чергу, зачарована многосторонностью Мавпи.

Чоловік-Мавпа вважає жінку-Собаку сильним і невибагливим союзником і радником, і його це радує. Але хоча Собаці подобається обдарованість Мавпи, вона, можливо, буде з несхваленням ставитися до її негативним рисам, а він може вирішити, що її височина і чесність часом обтяжливі. В цілому, однак, обидва досить врівноважені, щоб піти на компроміси.

Складний союз, хоча і можливий, якщо жінка захоче вивчити чоловіка Мавпу і спробувати його зрозуміти. Вона однозначно розширить свій кругозір поруч з цим чоловіком і ніколи не занудьгує. Жінка Собака любить різноманітність у відносинах, новизну відчуттів та інтелектуальне наповнення. Чоловік Мавпа допоможе їй відчути повне задоволення від спільного життя.

Між Собакою і Мавпою глибокі відносини, як правило, не виникають, а якщо і виникають, то не приносять душевної радості. У них різне сприйняття життя, і взаєморозуміння — неможливо, тому що Собаки живуть чесністю і відданістю, а Мавпи-хитрістю і винахідливістю. Але таке різне сприйняття життя притягує їх. І хоча взаєморозуміння навряд чи можливо, на рівні почуттів все виглядає інакше. При сприятливих умовах це може бути самий пристрасний союз. Ці двоє будуть прагнути один до одного, незважаючи на заборони й перешкоди, але шлюбом такі відносини закінчуються рідко.

Мавпа в довгостроковій перспективі здатна морально прикінчити роздратовану Собаку. Обидва знак китайського гороскопу можуть по-справжньому, щиро любити один одного, боротися за свої відносини, але вони просто приходять з різних світів, і це ставить під питання прогноз сумісності Мавпи і Собаки.

Мавпа – це прекрасний супутник, компаньйон для повсякденного життя: блискучий, талановитий, здатний розбудити, до сліз розсмішити навіть меланхоличную Собаку. Вона привнесе в її спокійне життя хаос, розваги і безліч сюрпризів. У свою чергу, Мавпа здобуде вірного, по-справжньому відданого партнера, відмінного союзника в подоланні труднощів і проблем повсякденного життя. Мало хто так цінує її незвичайну особистість, підтримує її мрії і професійні амбіції, як Собаки.

Здавалося б, прогноз сумісності Собаки і Мавпи у шлюбі повинен бути обнадійливим. Тільки ось серце першої великий, як океан, а друга в житті керується розумом. Собака потребує море ніжності, аналізує кожен день свій внутрішній світ і частенько виявляється у депресивному стані. Мавпу з часом починає це дратувати, і вона не скупиться на слова гострої критики. Вона горить на роботі, завжди перебуває у пошуках нових пригод і знайомств, в той час як її супутник любить домашнє тепло. Вірна Собака, Мавпа — зовсім необов’язково.

Рано чи пізно любовні стосунки в парі дружина-Собака і чоловік-Мавпа зруйнуються, якщо обидва знака не продемонструють психологічної зрілості і замість того, щоб критикувати недоліки другої половини, будуть акцентувати увагу на перевагах партнера.


Залишити відгук