Жінка Собака і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Сумісність жінка Собака і чоловік Кінь може бути довгою і плідною. Обидва діяльні й артистичні і можуть отримати справжнє задоволення від цього союзу. Собака вірна, чесна і щира, вона буде уважно ставитися до озарениям, які відвідують Кінь. Її вразить уяву чоловіка-Коні, його відвага і спритність, а йому сподобається її почуття гумору, здоровий глузд і логіка. Собака досить реалістична, щоб зрозуміти і прийняти недоліки Коні. В результаті його не образить її небагатослівність, зате він оцінить її спостережливість і прямоту.

Гороскоп сумісності такої пари — найбільш гармонійний. Чоловік буде забезпечувати матеріальну базу, а жінка із задоволенням займеться домашнім господарством, чоловіком і дітьми. Якщо вона захоче — знайде себе у професії. Жінка Собака проявляє гнучкість, а чоловік Кінь енергійність та творчий підхід до спільного життя. Союз такої пари зазвичай успішний і довговічний.

З Конем Собака може бути повністю щасливою, тому що та надасть їй можливість захищати великі справи в обмін на деяку незалежність. Спорідненість душ і спорідненість темпераментів. Взаємність між ними виникає швидко. Собака-жінка в Коні-чоловікові бачить дитину, шалуна. Їх союз символізує і творче ставлення до життя, і саму любов. Собака для Коня — духовний наставник і зразок для наслідування, але коли він духовно зростає, зростає і Кінь.

Це любовний і духовний союз, а все інше додасться. Вони вітають успіхи один одного, і кожен допомагає обранцеві. Обидва в міру прагматичні, в міру романтичні, а невдачі тільки згуртовують їх. Ці люди говорять на одному магічному мовою, і чим різноманітніше і неспокійнішим їх спільне життя, тим менше вони занурюються в рутину побутових проблем і тим більше люблять один одного.

На питання про сумісність в парі Кінь-Собака східний гороскоп відповідає так. Якщо чарівна Кінь попрацює над власним характером, то може створити під наглядом Собаки прекрасні і цілком життєздатні любовні відносини.

Життя Собаки і Коні на початку знайомства нагадує зовсім різні історії. Кінь — оптимістка в квадраті, романтик і спокусниця — зустрічає на дорозі життя меланхолійного мислителя, який в житті керується лише логікою. Кінь досить поверхнева, спочатку діє і тільки потім думає. Легко піддається емоціям і піддається спокусам. Собака ж дивиться на життя дуже серйозно, керується в поведінці загальновизнаними цінностями, завжди шукає сенс у будь-яких своїх діях. Світ внутрішніх переживань такої людини дуже складний. На нього можна покластися, тому що він не терпить брехні. Як супутник життя він приваблює Кінь своєю вірністю, повагою і відданістю.

В основі даної сумісності знаків стане щира любов. Жінці завжди буде упорядкована з таким чоловіком, вони надають один одному вільний простір і повністю довіряють своєму партнерові. Однак жінка собака має песимістичні погляди і завжди веде впорядкований образ життя, а довіра з її боку необхідно заслужити, інакше ні про яких стосунках немає й мови.

Але чоловік, народжений у рік коня, вміло піднімає настрій своєї партнерки і вміє витягнути її з рутини домашніх турбот. Якщо він досягне повного довір’я і щирої любові від жінки собаки, то такий шлюб буде неможливо зруйнувати і обидва партнера будуть щасливі разом. Ще міцніше їх зблизить поява дитини, адже обидва партнера поринуть у спільне виховання дітей.

Жінка та чоловік цих двох знаків, Собака і Кінь, можуть бути сумісні і об’єднані справжньою любов’ю за умови, що полігамна Кінь не буде надто часто і зацікавлено озиратися по сторонах. Зради Собака не пробачить ніколи, незважаючи на те, що буде дуже страждати, і довгі роки її серце болітиме від ударів, завданих копитами легковажною Конячки.


Залишити відгук