Жінка Собака і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Жінка Собака і чоловік Коза рідко можуть побудувати міцні і грамоничные відносини. Собака буде постійно критикувати слабохарактерного чоловіка, заганяючи його все глибше в депресію. Вона розумна і любляча жінка, але для заспокоєння чутливого чоловіка-Вівці їй раз у раз доводиться говорити «маленьку нешкідливу брехня во спасіння», і чесної Собаці це врешті-решт набридне. Він любить скаржитися і займатися самолюбуванням, а це якраз те, чого Собака терпіти не може. Між цими людьми дуже мало спільного, і, на жаль, у цьому союзі схильні проявлятись найбільш негативні якості обох партнерів.

У цьому союзі, якщо партнери претендують на своє сімейне щастя, більшу частину побутових проблем доведеться взяти на себе жінці. Саме вона стане двигуном, «робочою конячкою» в парі і з цим доведеться миритися. Чоловік Коза — якийсь образ творчої особистості, яка не вважає за потрібне оглядатися на потреби партнера і брати на себе відповідальність за нього і загальні справи. Навіть якщо чоловік Коза вдало реалізує себе в професії і здатний добре заробляти, він все одно залишається при своєму — він не стане пропонувати свою допомогу і не буде напружуватися заради спільних благ. Жінка Собака може вмовити чоловіка проявити свої найкращі якості!

Капризи Кози Собака не зможе довго витримувати. Між ними різниця, як між небом і землею. Союз можливий лише в тому випадку, якщо Собака готова нести свій хрест. Любов жінки-Собаки і його душевні устремління Коза буде оцінювати з матеріальної точки зору, а безкорислива Собака навряд чи зможе це зрозуміти.

Для загального благополуччя Собака-жінка готова по-товариськи впрягтися в сімейну візок, але така любов вимагає від обох партнерів взаємних жертв і поступок. Ця пара навряд чи витримає сімейні будні, а дружби між ними теж не вийде — тільки суперництво. Тут можливий тільки шлюб за розрахунком, але в цьому союзі розрахунком скористатися дуже важко, а от депресія виникає легко.

На жаль, китайський гороскоп не прогнозує стійку сумісність в любовній парі Собака-Коза. Собака – це чутливий мислитель, у той час як Козу характеризує підвищена емоційність. Здавалося б, у Кози і Собаки є багато спільних рис, і це пояснює, чому їм вдається так швидко налагодити між собою відмінний контакт і розуміти один одного практично без слів. Собака-жінка і Коза-чоловік можуть енергійно займатися якимись незвичайними підприємствами, тому часто знайомляться в різного роду громадських об’єднаннях.

Китайська астрологічний прогноз сумісності Собаки і Вівці начебто повинен вселяти оптимізм, але… І для одухотвореної Собаки, і для вразливої Кози світ не здається цілком безпечним місцем. Обидва знака легко впадає в песимізм і депресію, тому потребують супутнику життя, який зможе легко розвіяти страхи і підставити сильне плече.

Коза і Собака, перебуваючи у шлюбі, тільки зміцнюють один одного в думці, що життя – це постійний шлях страждань і випробувань. Вони засмучуються до сліз, горюючи над своєю долею, і при цьому часто шукають розради в різного виду залежностях. Але рано чи пізно сумного любовного союзу Собаки і Кози приходить кінець: загальні фінансові проблеми та проблеми зі здоров’ям перестають їх турбувати, і дружина-Собака і чоловік-Коза відправляються далі кожен своїм шляхом.


Залишити відгук