Жінка Собака і Чоловік Собака Сумісність в Любові

Жінка Собака і Чоловік Собака зазвичай добре сумісні – за винятком випадків, коли вони народилися в годинник з конфліктуючими знаками. Вони покладливі, розважливі і легко визначають своє місце в ієрархії відносин. Їм легко працюється разом, оскільки кожен з них знає, чого від нього чекають, і буде радий співпраці в єдиній команді.

Безумовно, між Собаками можливі конфлікти з питань першості, часом досить емоційні, проте спільні цілі та спільні суперники допоможуть їм не розслаблятися і триматися один за одного. Собака спокійно переносить громада представників свого типу і не схильна провокувати конфлікти. І хоча за часів в Собаці прокидається звичка сперечатися незважаючи на особи, коли мова заходить про виконання обов’язків та відстоюванні спільних інтересів, вона забуває про всі розбіжності.

Собака з Собакою легко розуміють один одного. Через любов, тілесну і духовну, вони сприймають партнера і навколишній світ. Для них спільність почуттів і душевних поривів важливіше, ніж спільність інтересів. Заради цієї любові Собаки готові страждати і вміють робити це з задоволенням. Причиною переживань можуть стати рутинні обов’язки і недосконалість навколишнього світу. Надійність союзу цілком залежить від матеріальних благ, які рідко бувають стабільними, тому що представники обох статей занадто безкорисливі. Ця пара гармонійна, але ефемерна, тому що немає лідера, немає іскри.

Собака і Собака – така пара може похвалитися виключної сумісністю. Люди, народжені в ці роки китайського гороскопу, розуміють один одного без слів і сильно люблять. У цих любовних відносинах і шлюб панує справжнє згоду душ і тел.

Обидва, і жінка-Собака, і чоловік-Собака, бажають спокою і відчуття безпеки в чотирьох стінах. Буває, що найбільша їхня мрія захована десь у глибині душі, і це – бажання мати велику сім’ю. В будинку чоловіка і дружини Собаки найголовніше — діти, вони здатні стати найбільшою їх втіхою в житті. Люди цього знака східного гороскопу надають величезне значення освіти та виховання нащадків, звертають увагу на духовний розвиток, і не дивно, що оточення часто вважає їх чудовими батьками.

Прогноз сумісності пари Собака-дружина і Собака-чоловік поліпшується за рахунок того, що ці люди взаємно надихають один одного, підбадьорюють. Правда, у шлюбі двох Собак є і свої мінуси: далеко не завжди вони здатні боротися з негараздами, часом занадто швидко піддаються паніці, виявляються пригніченими, в депресивному стані.

Подружжя можуть стати самодостатньою парою, так як їх потреба в любові буде задоволена і замикається в їх власному затишному світі на двох. Справедливості заради треба сказати, що дійсно дуже серйозні життєві бурі при заступництві небес зазвичай обходять стороною людей, народжених в цей рік. Тому разом їм вдається йти по життю до самого кінця — завдяки долі, по милості якої вони зустрілися з другою половинкою.


Залишити відгук