Жінка Собака

Завдяки зовнішності й манері поведінки жінка-Собака справляє враження сильної особистості. Вона безкомпромісна, амбітна, щедра, нічого не робить упівсили, володіє величезним запасом терпіння. У неї чоловічий логічний розум, твердий характер і достатньо завзятості, щоб досягати цілей.

Вона, безсумнівно, розумна, інтелігентна, романтична, але при цьому пасивна і недостатньо впевнена в собі. Вона багато займається самокопанням і самопоїданням, тому, незважаючи на її здібності, життя часто проходить повз неї, а вона залишається тільки глядачем.

У роботі жінка — Собака за китайським гороскопом дисциплінована і відповідальна, володіє прекрасними організаторськими якостями, часто домагається мети, використовуючи секс. У веселих компаніях веде себе стримано. Жінка-Собака душею віддана домашнього вогнища, дітям. Але вірності в сексуальному плані чекати від неї не доводиться. У виборі сексуальних партнерів не розбірлива.

В любові вона завжди шукає ідеал. Чоловік її любить, ревнує, але в теж час легко залишає заради нового кохання, абсолютно про це не шкодуючи. Їй потрібен твердий і сильний чоловік поруч, який допоміг би їй знайти свій шлях і реалізувати творчі можливості.

На відміну від Собак-чоловіків, жінки-Собаки більш енергійні, нерідко їх поглинає кипуча діяльність з мінімумом перепочинку. У Собаки буває проста, але плутана емоційна мова, вона легко піддається роздратуванню і гніву, але і також не злопам’ятною. В молодості може бути бунтаркою, будь-яка несправедливість викликає у неї протест.

Жінка-Собака відчуває велику потребу в повазі, цінує надану їй довіру і проявляє турботу про дорогих серцю людей. Її чуйність і відданість можуть простягатися аж до самозречення. Найгірше для Собаки – розчаруватися в людях, друзях, партнерів, близьких і т. п. Чим більше в її житті розчарувань – тим більш черствою і цинічною вона стає, тим більше обмежує коло свого спілкування, і довго може залишатися на самоті.

Для жінки-Собаки дуже важливо знайти постійного супутника життя і реалізуватися в сім’ї. Як відомо, на відміну від зайнятої собою кішки, Собака належить господареві, так і жінка цього знаку буде щаслива під заступництвом сильного чоловіка. Це зовсім не означає, що призначення Собаки – «служити», швидше – знайти свого покровителя.


Залишити відгук