Водяний Тигр — Китайський Зодіак

Роки Водяного Тигра: 1902, 1962, 2022

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяній Тигр.

Водяній Тигр — добрий, всебічно розвинений, з гострим розумом і логічним мисленням, любить все нове, незвідане. Його важко вивести з себе, навіть у складних ситуаціях він не втрачає присутність духу, ясність думки. У той же час у більш простих життєвих негараздах втрачається, метається, не може зібратися з думками. У таких ситуаціях підвищена самооцінка може надати водяному Тигру неоціненну послугу.

Відкритий і завжди готовий прийняти нові ідеї та досвід, Водяний Тигр володіє унікальним даром дивитися на речі об’єктивно. Стихія Води пом’якшує характер Тигра. Такий Тигр людинолюбний, він чудово бачить, де правда, а де брехня, і виключно чутливий до почуттів інших людей. Його тонка інтуїція і здатність сходитися з людьми відкриває можливість домогтися успіху в журналістиці або PR-технологіях.

Це більш реалістичний Тигр, він контролює свої емоції і стежить за емоціями інших людей. Він майстерно проводить операції, рідко допускає помилки в судженнях і є прекрасним оратором. Його розумові здібності, як правило, вище середнього рівня. Як і всі інші Тигри, він часто відкладає справи на потім. Він менш темпераментен, ніж інші Тигри, проте добре контролює свою імпульсивність і будує плани на віддалене майбутнє.

Водяні Тигри добросердечны, спокійні і розумні. Вони вміють слухати свого співрозмовника. І цей дар спілкуватися викликаний їх різнобічним талантом переконувати оточуючих його людей. Водні Тигри вміють досягати своїх цілей. Ці люди вміють тримати рівновагу в критичні моменти їх життя, хоча іноді бувають нерішучими. Вони хороші керівники і роблять це із задоволенням, легко контролюють свої власні пристрасті. Ці люди наділені обережністю, гуманністю і сильною енергією. Люди під знаком Водного Тигра мають схильність до містицизму; вони лідери політичної та асоціальної боротьби. Вони гуманісти, і завжди згинання. З них виходять хороші сім’янини, але так само люблять вторгатися на чужі території. Ще, вони обдаровані хорошою уявою і можуть проявити себе як талановиті оратори.

Люди під знаком Водного Тигра ставляться дуже серйозно до себе і у них багато різних інтересів. Вони готові досліджувати далекі землі, втілювати свої фантазії в життя, інакше будуть погано почуватися. Їх енергія б’є ключем, тому їм не завадило б стримувати себе і свої пориви і намагатися не танцювати на мінному полі.

Вони відчувають себе дуже добре в холодну погоду, а їх найщасливіший сезон — зима. Вразливий орган — нирки. Люди під знаком Водного Тигра люблять солону їжу, але для них краще їсти рибу і бобові культури. Цим людям необхідно постійний рух і вони повинні уникати сидячої роботи. Вода їх тонізує — для них це найкращий спосіб щоб підзарядиться.

Колір удачі і щастя — коричневий.


Залишити відгук