День Народження 28 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Подібно лицарю жезлів в колоді Таро, енергійні і заповзятливі Овни, народжені в цей день, мають палким і яскравим характером. Це видатні, енергійні, оптимістичні лідери. Справжній індивідуаліст, ви вірите в себе і своє вміння справлятися з проблемами. Ваш розум активний так само, як і тіло. Ви прагнете вирішувати постають перед вами життєві завдання, постійно включаючись в нові цікаві проекти, і швидко стомлюєтеся від нудної, рутинної, одноманітної роботи.

З одного боку, він має вибуховим характером, здатний на необдумані дії, жорстокість, переслідує лише свої інтереси, готовий йти по головах, не звертаючи уваги ні на які закони і звичаї. Це свавільний авантюрист, постійно потрапляє в неприємні ситуації, сам для себе створює всілякі проблеми і біди. Завдяки величезній магнетичної енергії, людина наділена здатністю впливати на людей, керувати ними, і він це дар використовує в своїх корисливих цілях. В сім’ї і на роботі така людина не здатна вислуховувати чужу думку, все повинно бути підпорядковане його волі, все повинно бути так, як він бажає, як він сказав. В матеріальній сфері все залежить від особистих зусиль людини, неминучі злети і падіння.

З іншого боку, людина наділена величезним потенціалом творити і втілювати свої мрії, бажання, плани в життя, що дає можливість зробити прекрасну кар’єру, здобути популярність і створити для себе благополучне життя, наповнене благодаттю і достатком. Людина наділена сміливістю і талантом раціоналізатора, у нього великий запас творчої енергії.

Знак Зодіаку 28 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Вогню, які володіють наступними якостями: відкритість, безстрашність, прямолінійність.

Планета Управитель: Марс. Овен отримує від нього активне життя, а також невгамовність. Ця планета — головний покровитель для артистів, медпрацівників, викладачів, політиків. Планета у вигнанні – Венера. Несе відповідальність за різкість і відсутність витонченості.

28 березня народжуються яскраві і сильні Овни, які люблять різноманітність і постійну зміну діяльності і зовсім не терплять рутину. Це яскраві холерики з відмінними лідерськими здібностями. Вони завжди вірять у краще, активні та енергійні, вкрай самовпевнені, розумні і сильні фізично. Вони з радістю і деяким горінням кидаються на амбразуру все нових і нових життєвих проблем, вирішуючи їх як воїни перемагають ворогів на полі битви.

Часто народжені 28 березня постають світу наївними істотами. За життя їм доводиться йти своїм шляхом, але часом вони зовсім не орієнтуються в напрямку руху. Що з’явилися на світ у цей день, як правило, надзвичайно уважно ставляться до виконання невідкладних доручень, їм властива глибока зосередженість у роботі. Справді, навколо можуть бушувати які завгодно пристрасті, але ці люди як і раніше будуть зайняті своєю безпосередньою справою. Як не дивно, але, вочевидь байдужі до почуттів і переживань інших, народжені 28 березня — особистості дуже популярні, їх люблять за відкритий і щирий характер. Цінують і їх гумор, який повністю позбавлений злоби.

Народжені 28 березня завжди спокійно і безтурботно сприймають будь-які обставини і події — як погані, так і хороші. Це аж ніяк не пов’язане з якою-небудь примиренческой філософією, просто вони не дуже зацікавлені в тому, що відбувається. Хоча й наділені неабиякими здібностями до громадської діяльності, народжені 28 березня воліють, щоб їх залишили у спокої. Потреба в самоті особливо яскраво проявляється в побуті: свій будинок вони обладнали як фортеця, немов намагаючись ізолювати себе від зовнішнього світу. Та й взагалі для повного щастя їм абсолютно необхідно жити в затишних, віддалених від світської суєти місцях.

Народжені 28 березня не відрізняються особливим завзяттям до першості у своїй професії. Скоріше, ті, кому все-таки вдається досягти вершин, відчувають себе на других ролях незатишно. Будучи людьми наївними, вони позбавлені наполегливості й рішучості, а без цього неможливо зробити різкий кидок вперед. Нерідко вони задовольняються зручною посадою нижчого рівня, якщо вона обіцяє їм певну ступінь автономії. Для успішного функціонування на суспільно значимому посаді більшості з них явно не вистачає самовпевненості. Насправді вони без праці можуть впоратися із завданнями будь-якої складності, але все одно не вірять у власні сили. Ось чому народжені 28 березня навіки приречені коливатися щодо своєї кар’єри. «А чи правильно я вчинив?» — це питання мучить їх протягом всього життя.

Як правило, що з’явилися на світло в цей день вважаються вірними і відданими друзями, надійними партнерами, прекрасними семьянинами. Не шкодуючи сил і часу, вони вирішують проблеми інших, іноді навіть виконуючи роль посередників між людьми, охочими домовитися. Але оскільки часто їм відводиться роль стовпів встановленого порядку, можливі конфлікти між особистими прагненнями і громадським покликом. Орієнтовані на суто приватні пріоритети, народжені 28 березня потребують постійного захисту своїх інтересів і рідко виявляються в уразливому становищі — будь то фінансовому, політичному або емоційному. Ті, хто шукає глибоких і емоційно насичених взаємин з цими людьми, можуть випробувати чимале розчарування і навіть роздратування. Справа в тому, що народжені 28 березня — хороші приятелі, але варто їм відчути загрозу власній незалежності в образі шлюбних уз чи інших ланцюгів, як вони тут же зникають. Для їх друзів або подруг, які, можливо, всього лише хотіли відкрито висловити свою любов і ніжність, така поспішна втеча коханого може обернутися життєвою катастрофою. Насправді народжені 28 березня досить емоційні, але вони вкрай рідко розкривають свої заповітні бажання, почуття та страхи, приховувані за зовнішньою наївністю і дитячістю.

Чоловік Овен — народився 28 Березня

Чоловіки, що з’явилися на світ 28 березня, володіють наступними властивостями: уважністю, пристрасністю, відданістю, конкурентоспроможністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 28 Березня

Жінки, що народилися 28 березня, не схожі на інших такими гранями темпераменту: відвагою, сміливістю, активністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 28 Березня

Зазвичай ті, хто народився 28 березня знак зодіаку Овен, відрізняються простодушністю і наївністю. Їм важко зробити вибір з наявних варіантів і прийняти вірне рішення. Вони не бачать чітко поставлених цілей перед собою. Однак вони дуже відповідальні і намагаються виконати дане доручення з усією ретельністю. В роботі вони ні на що не відволікаються і ніякі катаклізми і несподіванки не змусять їх припинити своє заняття. Почуття і думки оточуючих їм байдужі, що не заважає їм бути досить популярними завдяки простоті звернення і природності. До того ж в їх жартах ніколи не присутній ні грама злості.

Людям, народженим 28 березня знак зодіаку Овен, властиво приймати будь-які удари долі як належне, не висловлюючи сильні емоції. Навіть радісні події сприймаються ними спокійно, і не порушують їх духовної рівноваги. Вони не відрізняються фаталізмом, просто ніщо, що відбувається, не може їх торкнутися їх занадто глибоко.

Люди з датою народження 28 березня знак зодіаку Овен, володіють всіма якостями для того, щоб займатися громадською діяльністю, але вважають за краще не порушувати свого душевного спокою чужими проблемами. Свій будинок вони вважають єдино надійним притулком від мінливого світу, і обладнують його всім необхідним, ховаючись в ньому від бур і негод. Абсолютно щасливими вони відчули б себе, якби у них була можливість піти в якесь забуте всіма місце, і жити там, наданими самими собі і первозданної природи.

Люди, народжені 28 березня знак зодіаку Овен, повністю позбавлені честолюбства і прагнуть зайняти провідні посади. Якщо ж вони займають високе становище, то відчувають себе не на своєму місці. У них повністю відсутні амбіції і наполегливість у досягненні мети, що призводить до тривалої відсутності будь-яких підвищень і заохочень в роботі. Іноді вони самі воліють не скористатися новою можливістю, і залишаються на більш низькій посаді, не бажаючи нічого змінювати, і відчуваючи себе зручніше і звичніше на старому місці.

Повна відсутність пробивних якостей характеру відбивається на ефективності їх роботи, і зводить її рівень до середнього. В реальності їм цілком під силу складні і відповідальні обов’язки, але їм не вистачає впевненості у власних силах. Тому іноді їх мучать сумніви у правильності обраної ними професії і доцільність їх дій. Наодинці з собою вони перебирають різні варіанти можливого розвитку подій і зважують скоєні вчинки, намагаючись визначити ступінь їх прийнятності.

Зазвичай люди, народжені 28 березня знак зодіаку Овен, є вірними і надійними друзями, не підводять у важку хвилину і не здатні до обману. В особистому житті вони підтримують тривалі та міцні відносини і проявляють турботу про своїх близьких. Вони часто надають допомогу нужденним і дозволяють чужі проблеми найбільш практичним і логічно виправданим способом.

Іноді їх вибирають третьою стороною для вирішення спірних питань або як свідка досконалої операції, оскільки їх неупередженість та об’єктивність не викликають сумнівів. Однак їх особисті погляди можуть розходитися з загальноприйнятою думкою і свої матеріальні інтереси вони ставлять вище абстрактних ідей і гасел. Це допомагає їм підтримувати стабільність свого становища у фінансовому відношенні і збереження душевної рівноваги.

Любов і Сумісність

В особистих стосунках ви — відданий, пристрасний і люблячий. Сім’я і дім відіграють у вашому житті важливу роль, але свободу і незалежність ви цінуєте настільки ж високо. Ви отримуєте набагато більше задоволення від процесу залицяння, ніж від досягнення мети. Ви любите зміни і яскраві емоції, тому, якщо стосунки стають надто рівними, можете впасти в неспокій. Коли таке відбувається, на перший план виступає ваше прагнення до різноманітності, і в цьому випадку ви готові навіть свідомо створювати конфліктні ситуації.

З знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Ці рвучкі люди іноді навіть бувають жорстокі, часто вони спочатку діють, а потім міркують, вони егоїсти і можуть прорубати собі шлях до успіху за рахунок перемог над менш щасливими і нахабними супротивниками. Закони і традиція ніби писані не для них, у цих людей для себе самих відведена особлива мораль. Вони обожнюють пригоди, часто знаходять їх собі на голову, не слухаючи нікого і ніщо. Безліч проблем вони дійсно створюють собі самі. Натовп їх слухається, як кролик удава, підкоряючись сильної харизми і якогось нез’ясовного чарівності цих сильних натур.

На роботі і вдома ці люди часто стають деспотами і тиранами, вони не люблять вислуховувати думку інших людей, вважаючи, що є їх думку і інше, неправильне. Незважаючи на такий складний характер, ці люди діяльні, активні і самовпевнені, завдяки чому часто досягають вершини. Вони безстрашні, повні ідей і задумів, вміють раціонально підходити до роботи, так що передумов для блискучої кар’єри у них безліч.

Це відповідальні та серйозні працівники, але іноді вони справляють враження вкрай наївних і розгублених дітей. Таке відчуття, що вони живуть наосліп. Так, вони завжди вибирають свій власний шлях, але далеко не завжди уявляють, куди він їх може завести і з чим їм доведеться зіткнутися, слідуючи своїй дорозі. Вони не звертають уваги на крики, метушню, нервозність, яка б не була обстановка колом – ці люди працюють спокійно, ні на що не відволікаючись. Їм немає діла до переживань інших людей, але, незважаючи на це, люди їх люблять за їх широку душу, деяку разухабистость і прямолінійність. До того ж народжені 28 березня володіють іскрометним і при цьому абсолютно незлим гумором.

До зовнішніх подій, будь, ці люди відносяться спокійно і по-філософськи. Це пов’язано з тим, що їх не особливо хвилює, що відбувається навколо. Їм просто немає до цього справи. У народжених 28 березня є талант до політиці і громадській роботі, але вони рідко його розвивають, так як найбільше люблять, щоб їх залишили в спокої і не заважали спокійно працювати. При всій їх відкритості, ці люди дуже цінують можливість усамітнення, намагаючись перетворити свій будинок у фортецю і не допускаючи туди чужих людей. Для душевного спокою цим людям краще селитися або в маленьких містах або хоча б не в центрах мегаполісів, так як будинок, тиша і затишок дуже багато значать у їх світогляді. Їх будинок в ідеалі повинен стояти на відшибі, в тиші, подалі від галасливих доріг і натовпів людей.

Здоров’я і Хвороби

Народився 28 березня Овнам варто побоюватися різноманітних нещасних випадків, так як вони схильні до високого травматизму. Вони дуже оптимістичні, відвідуванням лікарів завжди нехтують, тому перша ж депресія може дуже легко їх здолати: вони просто не знають, як з нею справлятися.

На певному рівні ці люди знають медицину самі, дурних помилок не допускають, якщо захворіють, то справно лікуються. Що стосується раціону, то їм не приходить в голову насолоджуватися їжею, вона для них – лише джерело сил і енергії, але не більше. Спортом ці люди найчастіше займаються просто тому, що «так прийнято», не думаючи про причини.

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті натури. Яким буде людина, в першу чергу залежить від батьків, від сім’ї, в якій він народився. Якщо мудрі батьки зможуть розвинути позитивні сторони натури і прибрати негативні, такій людині буде легко у житті. Він буде щасливий. А якщо в дитинстві не будуть займатися його вихованням з любов’ю і ніжністю, то людині треба самому працювати над собою, вдосконалювати себе. Якщо він не захоче це зробити, то негативні риси, дані від народження, створять несприятливу долю. Все залежить від вибору людини. З одного боку, він має вибуховим характером, здатний на необдумані дії, жорстокість, переслідує лише свої інтереси, готовий йти по головах, не звертаючи уваги ні на які закони і звичаї. Це свавільний авантюрист, постійно потрапляє в неприємні ситуації, сам для себе створює всілякі проблеми і біди. Завдяки величезній магнетичної енергії, людина наділена здатністю впливати на людей, керувати ними, і він використовує цей дар в своїх корисливих цілях. В сім’ї і на роботі така людина не здатна вислуховувати чужу думку, все повинно бути підпорядковане його волі, все повинно бути так, як він бажає, як він сказав. В матеріальній сфері все залежить від особистих зусиль людини, неминучі злети і падіння. З іншого боку, людина наділений величезним потенціалом творити і втілювати свої мрії, бажання, плани в життя, що дає можливість зробити прекрасну кар’єру, здобути популярність і створити для себе благополучне життя, наповнене благодаттю і достатком. Людина наділена сміливістю і талантом раціоналізатора, у нього великий запас творчої енергії.

Поради Овнам, Народженим 28 Березня

Народжені 28 березня з ретельністю будуть вирішувати проблеми своїх близьких і друзів. Взагалі з них виходять хороші сім’янини, друзі або ділові партнери. Вони з задоволенням мирять тих, хто посварився, але їх можуть мучити розбіжності між громадським обов’язком та особистими схильностями. Як справжні воїни, ці люди прагнуть убезпечити свої тили у всіх сферах життя, тому вони рідко виявляються на мілині, обдуреними, в меншості. Вони зазвичай на тій стороні, де сила.

Не варто очікувати від цих людей тонких відтінків почуттів і перепадів емоцій. Також їх слабке місце – це загроза їх незалежності, якщо обставини сильно тиснуть саме на їх особисту свободу, ці люди здатні на будь-які вчинки, навіть часто на зраду. Як посягання на свободу народжені 28 березня можуть сприйняти натяки на шлюб, тому в таких справах ініціативу обговорення краще повністю залишити на них, інакше в один прекрасний день ваш друг або коханець просто зникне без сліду. Народилися 28 березня в глибині душі люди досить емоційні, але вони не вміють правильно висловлювати свою емоційність, також рідко вони діляться своїми справжніми страхами або побоюваннями, чому здаються легковажними вічними підлітками.


Залишити відгук