Водяна Змія — Китайський Зодіак

Роки Водяної Змії: 1953, 2013, 2073

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Водяна Змія – найрозумніша з усіх Змій. Коло її інтересів дуже широкий, знання просто енциклопедичні, тим не менш, вона весь час працює над собою, стежить за новинками в тій області, в якій працює. Найчастіше водяна Змія знаходить себе в науці, астрономії, економіці, де займаються моніторингом і прогнозом. Друзів має не багато, але відданих, які високо цінують переваги цієї Змії. Перестраховка і боязнь відповідальності заважають їй зробити запаморочливу кар’єру.

Як Вода просочується крізь будь-яку перешкоду, так і Змія, народжена в цей рік, користується потужним впливом завдяки своїй глибокої проникливості. Вона невразлива, дуже харизматична і допитлива. Це економний, ділової та материалистичный людина, неймовірно розумний і чудово вміє зосереджуватися. Водяна змія може відкинути в бік все зайве, несуттєве і успішно спланувати головне. Вона ніколи не втрачає з уваги мету і не втрачає зв’язку з реальністю.

Артистична і начитана інтелектуалка, Водяна Змія ще й досить практична. Вона добре розуміє людей і управляється з ними так само чудово, як і з фінансами. З вигляду вона спокійна і байдужа, але насправді злопамятна і копить всі життєві образи. Вона має безмежним терпінням, але укус її дуже отруйний!

Це спокійні і мудрі змії які здатні пережити будь-які негаразди та неприємності, не втративши при цьому витримки і сталого здорового погляду на світ навколишнього представника водної стихії. З них виходять чудові дослідники і науковці котрі мають прагнення досягнення певних цілей, які відображаються на добробуті багатьох людей.

Змії згідно з китайським гороскопом народженими під елементом водної стихії, володіють феноменальною пам’яттю і легкістю засвоєння складної та об’ємної інформації. Це дуже чесні і справедливі представники знака зодіаку, які ведуть порядний спосіб життя. Їм трохи не вистачає впевненості і рішучості в діях, що обумовлюється впливом стихії, яка здатна пригнічувати прагнення на високому енергетичному рівні. З цим станом необхідно вчиться справлятися і використовувати його в благородних цілях, переступаючи через нього у разі необхідності виконувати дії рішучого плану.

Це беззлобно люди, принижающие участь у спілкуванні з опонентом незалежно від особистого відношення до нього. Вони дуже розумні і виховані, що впливає на їх успішність і успіх серед навколишніх членів суспільства. Вони воліють зиму всім іншим часів, так як у холодні місяці відчувають підйом життєвих сил і можливість їх оптимального використання для досягнення необхідних життєвих цілей. В одязі та інтер’єрі воліють вироби, виконані з матеріалів блакитного колір, так як він відповідає стихії і сприяє підвищенню стимулу до життя.


Залишити відгук