Водяний Півень — Китайський Зодіак

Роки Водяного Півня: 1933, 1993, 2053

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяній Півень.

Водяній Півень високоосвічений, розумний, енергійний і дуже працьовитий; не заспокоїться, поки не доб’ється того, що він хоче. З ним легко працювати, його приємно слухати, з ним цікаво і весело, тільки не треба його перебивати і заперечувати, бо Водяного Півня все одно не переспоришь. Його поважають і цінують за енергійність, почуття гумору і щедрість. Самим слабким місцем цього Півня є його метушливість, яку він старанно, але погано, приховує.

Інтелектуальний Півень, який любить культурні цінності. Він користується повагою, вселяє в людей надію і натхнення, наділений величезною енергією, ініціативою і, щоб прискорити справу, задіє всі свої ресурси чи приверне допомогу з боку. Оскільки стихією є Вода, він мислить ясно і надзвичайно практично. З ним можна домовитися, особливо перед лицем нездоланних перешкод. Він не настільки суворий або критичний, як інші Півні.

Водяній Півень – це потенціал великий письменник або значний оратор, який може повести за собою натовп людей і спонукати їх на дію. Він живить пристрасть до науки і тому цікавиться охороною здоров’я, медициною і технологіями. Однак, оскільки його розум працює як комп’ютер, Водяний Півень може втратити бачення цілого, якщо занадто зосередиться на деталях. Системи і процедури заворожують його, і якщо він почне одержимо їх покращувати, то це закінчиться створенням прекрасною бюрократичної системи, та й тільки.

Люди, народжені під знаком водяного півня володіють багатою фантазією і чудовою уявою. Вони набагато більш гнучкі, ніж їх побратими (на щастя для них). Вони здатні поставити себе на місце інших, і це робить їх приємними особистостями. Але все ж їм часом важко втриматися від спокуси здаватися кращим, ніж він є насправді. Вони обожнюють зачаровувати співрозмовника.

Цей водяний знак не настільки замріяний, як інші його побратими. Ці люди одержимі прагненням до досконалості, прагнуть зробити в житті професійну кар’єру. Вони не настільки строгі і жертвенні, як інші. Ці особи дуже контактні і чудові співрозмовники. Ці якості при його ініціативності і завзятості роблять цей знак чудовим керівником.


Залишити відгук