Водяний Щур — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Щури: 1912, 1972, 2032

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Водяний Щур – завжди в курсі всіх подій. Вона эрудированна, розумна, допитлива і на все має свою думку. Інтуїція, у цій Щури, може досягати масштабів передбачення. Ця Щур поважає думку інших, цінує свободу і незалежність. Вона часто потрапляє в політику, стає видатним громадським діячем, який може організувати будь-яку справу. Вона була б взагалі чудово, якби частіше реалізовувала не тільки на словах, але й на ділі, свої природні здібності і не так завзято ховала недоліки, які однаково проявляються.

Водяні Пацюки більше, ніж інші типи Щурів, люблять вправляти свій розум і глибокодумно замислюватися. Такий жвавий розум допоможе легко знаходити спільну мову з людьми у всіх сферах свого життя. Їх будуть поважати і розвивати їх таланти завдяки їх здатності розуміти інших людей і уживатися з ними. Такі люди найчастіше є консерваторами і цінують традиції. Вони воліють швидше плисти за течією, ніж боротися з ним. При цьому вони розважливі і спостережливі. Людина, народжена під цим знаком, буде демонструвати якості, необхідні для того, щоб посилити свій вплив у тих сферах життя, які його цікавлять.

Водяні Пацюки інстинктивно розуміють симпатії і антипатії інших людей і знають, як догодити тим людям, які могли б їм допомогти. При цьому вони не надто вибагливі і готові довіритися будь-кому, хто вислухає їх. І це може стати для них проблемою. Водяні Пацюки часто мають письменницький талант. Вони схильні багато читати і вчитися все своє життя, так як звикли звідусіль черпати знання.

У північних околицях небес відбулося виникнення холоду, який у вигляді снігу з’явився на землі. Так з’явилася стихія Води. Вода є символом життя і джерело родючості, але може проявиться у вигляді веющим смертельним холодом льодом. Такі суперечливі властивості води досить оригінально проявилися у людей, народжених під її початком. У «Водяних Пацюків» округлий овал обличчя і трохи виступаючі вперед очі, тендітні і густе волосся, ніжна на дотик шкіра, а також довгастий крихкий торс. У них ніжні та слабкі руки.

Якщо у «Водяній Щура» більше переважає холодна сторона води — крига, вони отримують холодні і байдужі звичаї. У них майже немає пристрасті, а лише холодний розрахунок, що втім, є гарантією та мирного існування. Цей тип Щурів занудний в спілкуванні з людьми і плаксивий в житті. Вони можуть довго шкодувати самі себе і оплакувати свою поранену натуру.

Спокій і миролюбність характеру даного типу людей, яке характерне «Водяним Щурам», дозволяє їм завоювати симпатію у знайомих з ним людей. Прекрасною здатністю цього виду щурів є вміння заспокоїти будь-якого агресора, і не допустити конфліктних ситуацій. Чому сприяє стихія Води, що робить Щура не такою полохливою і агресивною. У роботі їм немає рівних, і вони можуть знайти себе майже у будь-якій професії, так як вони не боятися ні яких виникають труднощі на своєму шляху. У справі вони холоднокровні і кмітливі і захищають інтереси громадськості нарівні зі своїми власними інтересами.

«Водяним Щурам» не варто зволікати у своїх діях і якомога швидше зруйнувати стіну льоду, якої вона часто оточена. Тому варто боротися, щоб показати оточуючим своє справжнє обличчя.

Вони серйозні і формулюють свої думки точно і ясно, що переконує інших у їх правоті. А добре розвинений інтелект і уроджена проникливість, а також нетерпляча тяга до пізнання та вивчення робить цей вид Щурів, мабуть, найбільш обдарованими серед інших людей. Однак бажання знайти якомога більше друзів, щоб не залишатися на самоті, часом зводить їх з неблагонадійними людьми з-за чого вони найчастіше і страждають.

Володіючи поганою концентрацією уваги «Водяним Щурам» не варто прагнути за двома зайцями відразу, а найкраще зосередитися на якійсь одній справі, інакше вони ризикують залишитися, як говоритися «біля розбитого корита». Завдяки потенціалу, яким володіє даний тип людей, у них є можливість стати відомими письменниками та поетами. Але через вроджених якостей, а також різних характерів, їх літературне майбутнє зможе проявитися лише у невеликої кількості «Водяних Пацюків».

Взимку і в холодну погоду «Водяний Щур» відчуває себе найбільш комфортно, і відчуває величезний прилив сил. Їм варто переконати особливу увагу захворюванням нирок, так як це їх самий слабкий орган. Наскільки прикро б це звучало, але саме «Водяні Пацюки» сильно схильні до хвороб сечокам’яної системи, патологічним захворюванням нирок, і колік в животі. У кулінарії вони воліють солоні страви. Особлива схильність у них до свинячим і гороховим страв.

Кольором символізує «Водяну щура» і приносящею їй добробут і успіх, є синій.


Залишити відгук