Водяний Кролик — Китайський Зодіак

Роки Водяного Кролика: 1903, 1963, 2023

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Це Кролик – відрізняється від інших тим, що хитрий, вміє користуватися порадами, досвідом і навіть прорахунками інших. Він, перед початком будь-якої справи, спочатку прораховує комбінації в різних варіантах, і тільки потім до нього приступає. Невдачі і зриви не вміє приймати як реальність і що трапився факт, а довго карає себе за прорахунок, навіть якщо буває що винуватець, очевидно, інший. В кар’єрі у нього все виходить, тому що ерудиція, старанність, вимогливість грають йому на руку. Якщо б цей Кролик був більш довірливий і відкритий – в нього все було б чудово.

Це дуже задумливий Кролик, крихкий і емоційний по натурі. Він не виносить домагань і таких неприємних речей, як розбіжність у думках і сперечання. На нього дуже легко вплинути ззовні, так як він добре вловлює і емоційно переживає думки та почуття інших.

Водяний Кролик володіє прекрасною пам’яттю і дивовижною здатністю донести до інших свої ідеї, часто несвідомо. Це привертає до нього однодумців, які підтримують його і встають на його захист, коли він найменше цього очікує. Тим не менш він дуже суб’єктивний і його власний світогляд рідко виходить за ті бар’єри, які він сам собі встановив. Він завжди не дуже впевнений в правильності своїх переконань, так що його легко переконати.

Водяний Кролик – дуже тонка мрійлива натура, і він часто живе в минулому, а не в сьогоденні. Він часто згадує про події давно минулих днів з жалем; йому потрібен дуже сильний помічник, щоб побачити світлу сторону життя і навчитися насолоджуватися нею. Коли він у поганому настрої, він постійно в чомусь підозрює інших; він безкомпромісний, скритний і іноді страждає манією переслідування. Коли ж він у гарному настрої, то може зібрати навколо себе сильних союзників. Він ніколи не втрачає однодумців і вплив у суспільстві, оскільки приховує свою справжню природу під маскою, трубкою і ніхто не може побачити, який він насправді.

Водна стихія впливає на представників знака зодіаку народився в рік кролика досить неоднозначним чином. В більшій мірі неграмотне розпорядження стихією може спровокувати негативне вплив на представника знака зодіаку. Що стосується температури води, так вона повинна бути дуже комфортною. Необхідно уникати входження в текучі води з низькою температури для уникнення виклику негативних емоцій.

Ці Зайці прекрасні слухачі, з ними, можливо, ділиться певною інформацією і бути впевненим в тому, що вони її сприймуть і оцінять, не вдаючись при цьому до выплеску надмірної кількості емоцій. Це дуже сором’язливі персони, які протягом усього часу старанно перебарывают в собі цю якість. Крім цього ситуація ускладнюється надмірною вразливістю почутих фраз і застосуванням їх у власний адресу.

Обережність в поведінці супроводжує кроликам протягом всього часу і в якійсь мірі уберігає їх від безлічі можливих неприємностей, які трапляються на шляху. Крім цього, люди, що відносяться до даної категорії, чудово запам’ятовують всю інформацію, яка коли-небудь доходила до них.

Характерною та показовою рисою даних представників водного кролика є не багатослівність і творчість. По мірі необхідності такі люди збираються і подають оточуючим необхідну інформацію в строго певному ключі і легкою для сприйняття манері. Основним моментом, на який необхідно звернути увагу є необхідність прояву великої кількості життєвих сил і прагнення вирватися з відстаючих позицій в лідери.

Сприятливий час року, приносить безлічі успішних можливостей для них вважається зима. З-за надмірної любові до їжі приготовленої з використанням великої кількості солі страждають нирки. Особливим місцем, на яке варто звернути увагу є хребет. Самий щасливий колір, рекомендований до використання з метою залучення успіху – ліловий.


Залишити відгук