Водяний Бик — Китайський Зодіак

Роки Водяного Бика: 1913, 1973, 2033

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Цей Бик – дуже скритний. Нікому не довіряє своїх ділових планів, щоб не завадили у їх виконанні. Вміє прогнозувати хід подій, попереджати зриви і неприємності. Якщо врахувати, що ці якості доповнюються винятковою чесністю і вмінням чітко висловлювати свої думки, товариськістю, то зрозуміло, що цим Бикам ціни немає в політиці та громадській діяльності. Як правило, люди, що народилися в рік водяного Бика, люблять жінок, обожнюють дітей.

Ця людина швидше реаліст, ніж ідеаліст. Уважний, практичний і непомірно амбітний, Водяний Бик демонструє тонкий розум і суворі принципи. Він використовує речі за призначенням і прораховує кожен свій крок. Він завжди знає, чим себе зайняти і як організувати свою діяльність.

Цей Бик більш розумний і гнучкий в порівнянні з іншими типами Бика. Він готовий прийняти рекомендації, однак рідко погоджується змінити що-небудь або застосувати незручні йому методи роботи або види відпочинку. Але він не буде обурюватися, якщо йому порадити трохи змінити тактику, особливо якщо він повірить, що це приведе його до досягнення поставленої мети. Його турбує його соціальний статус і безпека, він в більшості випадків дотримується закон і порядок у всьому, за що береться.

Він внесе свою лепту в спільну справу, добре працюючи разом з усіма. Він може з легкістю управляти своїм життям, якщо, звичайно, він не занадто слабкий або не вимагає від життя та інших людей занадто багато. Він може концентруватися на декількох цілях відразу і може розбити всі аргументи проти з властивим йому спокоєм, увагою і незламною стійкістю.

У північному небі народжений був холод, і коли він опустився на Землю у вигляді снігопад — народилася Вода. Глибокі Води зимових ночей наділені спокоєм викликають повагу і страх. Тиха Вода є домом для духів води. Але існує ще брудна Вода в болотах, де живе безліч рептилій, така Вода асоціює символ абсолютного застою. Водного Бика живить чиста і прозора вода, вона змушує шукати красу, гармонію і спокій. Вона може бути захисною стіною, маскою самоконтролю і спокою. Такі Бики стримані, зберігають дистанцію і дуже таємничі. Люди, народжені під стихією води часто мають округлі фігури, схильні до повноти, тонку ніжну шкіру і пристрасні губи. У них блискучі волосся і повні руки.

Водні Бики мають проникливий і гострий розум. Їх руху тільки вперед. Вони завжди вислухають і з них виходять чудові співрозмовники. Вони завжди врівноважені, тому в них легко виходить керувати масами, долаючи інтриги і всі перешкоди. Ці Бики бояться неприємних пліток з-за чого вони честолюбні і дуже обережні. У цих Биків багато різних талантів, вони вправні в ручній праці і добре торгуються. Водні Бики дуже часто очолюють різні рухів за права і світ.

Водні Бики — прекрасні організатори їхня робота завжди дуже методична. Вони зовсім не потайливі, на відміну від інших типів Биків, і здатні ділиться своїми планами. Дуже часто водні Бики можуть перевищувати свої моральні планки, тому їх тягне до роботи пов’язаної з громадської спрямованості. Вони хороші психіатри і психологи, вміють добре ладити з людьми. Водні Бики переконливі і доброзичливі, вони завжди досягають своєї мети.

Вони люблять дітей, і для них дуже важливо сімейне благополуччя. Вони хочуть побудувати будинок на краю квітучої луки і обзавестися великою родиною. Але якщо їх не влаштовує копатися в бруді і вирощувати злаки, то їм потрібно кинути все це і краще створити свою нову партію.

Водні Бики прекрасно себе почувають в холодну пору року, а їх найщасливіший сезон — це зима. Вразливі органи Биків — сечовий міхур і нирки. Дуже подобається їм солона їжа, нею не варто надто захоплюватися. Для них краще використовувати баланс речовин групи бобових, м’ясних краще віддавати перевагу свинині. З-за чого їм потрібно приділяти велику увагу їх раціону їжі і м’якості води.

Їх найщасливіший колір — це синій.


Залишити відгук