Водяна Мавпа — Китайський Зодіак

Роки Водяній Мавпи: 1932, 1992, 2052

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Водяна Мавпа – дуже стримана і насторожена, не любить чужих порад, болісно сприймає критику. Вона непоганий стратег: перш ніж взятися за якусь справу, вона все добре обміркує, і буде чітко дотримуватися наміченого плану дій, який заздалегідь нікого не присвячує. Свої секрети вона нікому не довіряє, але легко може розгадати задуми, які може використовувати у своїх цілях. Ця Мавпа уважна, чуйна, завжди йде на покращення відносин, які може зіпсувати через будь-яку дрібницю.

Це матеріалістична Мавпа, яка живе за принципом «ти – мені, я – тобі». Любить задирати ніс. Добра, але потайлива. Вона не буде діяти занадто прямолінійно або відкривати свої наміри. Вміє терпляче добиватися свого. Вода дає Мавпі сильне почуття цілі. Водяна Мавпа здатна красиво піти на компроміс і оминути бар’єри замість того, щоб витрачати сили і час на спроби їх подолати.

Водяна Мавпа оригінальна і самобутня; вона м’яко мотивує і себе, і інших, а її ідеї майже не зустрічають опору завдяки тому, як вміло і вправно вона їх подає. Вона все вміє представити в найвигіднішому світлі. Глибоко розуміє, як працюють людські стосунки, і використовує це знання для досягнення своїх цілей. У поганому настрої Водяна Мавпа стає нерішучою і розсіяною. Але якщо вона не закриється від людей, то зможе з честю вийти з усіх колотнеч.

Водяна мавпа найбільш чутлива і скритна і з усіх своїх побратимів, до того ж ще дуже уразлива. Її здатність до розуміння і проникливість допомагають їй добре адаптуватися в будь-якій обстановці. Вона має талант пролізти через вушко голки і ще отримати з цього користь. Але в глибині своєї душі — це хороша людина, добрий і ласкавий. Якщо вона побачить, що людина гідний довіри, то вона легко відкриє свої плани.

Цей чоловік дотепний і незвичайний. Ексцентрична і чуйна, вона здатна легко зруйнувати будь-які перешкоди лише своїм особистим шармом. Серед її недоліків може бути лише нерішучість, і неможливість вибрати правильний напрямок.


Залишити відгук