Водяний Кінь — Китайський Зодіак

Роки Водяній Коні: 1942, 2002, 2062

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яний Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Водяний Кінь – дуже розумний, цікавий співрозмовник, який знає все на світі. Талановита, хваткая і наполеглива вона майже завжди домагається того, чого хоче від життя. Інтуїція і ризикованість дозволяють їй прекрасно орієнтуватися в кризових ситуаціях, тому вона майже завжди виграє у різних фінансових операціях, стає банкіром, радником, бізнесменом. Але невдачі, навіть невеликі, виводять її з себе, позбавляють здатності тверезо мислити і спокійно, гідно знаходити з них вихід або братися за іншу справу. Прекрасний смак, грація і витонченість, почуття міри притаманні Водяній Коні в будь-якому віці, тому справжній вік її важко визначити. Вона дуже піклується про своє здоров’я, тому веде активне життя, любить фізичну працю, займається спортом. Непосидючість і метушня не дуже псують Водяну Кінь, але створюють проблеми та іншим незручності.

Привітна і дуже охайна Кінь. У неї відмінна ділова хватка, але вона зазвичай занадто стурбована власним благополуччям, положенням і комфортом. Легко пристосовується до нового і серйозні зміни переносить не моргнувши оком. Це кочова Кінь, вона неспокійнішим інших Коней. Закореніла мандрівниця, любить спорт; біля моря погоди чекати не звикла.

Прийнявши рішення, вона його сто раз поміняє і може зробити все зовсім по-іншому, навіть не повідомивши про це колег і нічого їм не пояснивши. Вона керується лише поривами натхнення. Будучи чуйною до навколишнього світу, вона часто розпізнає зміни і тенденції раніше, ніж хто-небудь інший.

Водяний Кінь володіє тонким почуттям гумору і може бути дуже цікавою, якщо хоче. Яскраво, але при цьому зі смаком і модно одягнена, може підтримати розмову на будь-яку тему з ким завгодно. У поганому настрої стає пафосною і непостійною і може, на жаль, бути дуже неуважною до інших. Водяний Коня потрібно обов’язково навчитися тривалого планування і наполегливості в роботі. Її вміння взаємодіяти і переконувати вище всяких похвал, і якщо їй вдасться стати трішки терплячіші, прихильників у неї буде дуже багато.

Водяний Кінь приємна особистість, вона безпосередня у вираженні своїх почуттів, з хорошими манерами і відмінним почуттям гумору. Крім того, вона легко адаптується до складної обстановці. Вона дуже сильно захоплюється, і може швидко змінити думку і свої наміри, під впливом будь-якій ситуації. Однак її шлях не завжди усипаний трояндами. Її часто турбує власне благополуччя, вона буває хвастлива і робить необачні вчинки, з-за чого часто не користується довірою інших.

Люди, що народилися під знаком водяній коні обожнюють легке життя, подорожі, розваги, люблять насолоджуватися життям. Ці люди занурені у свій внутрішній світ, який повний ілюзій і химер, у них величезна фантазія іноді буває безудержна, що призводить до не управляємо наслідків.


Залишити відгук