Водяна Коза — Китайський Зодіак

Роки Водяної Кози: 1943, 2003, 2063

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Ця Коза (Вівця) – сама везуча в житті. Вона вміє вибрати справу, згідно своїм здібностям, таланту і бажанням. Вона честолюбна і щиро переживає, якщо щось йде не так. Але, боязнь ущемити своє самолюбство, не дозволяє їй звертатися за допомогою. У побуті акуратна, клопітка, воліє дорогі, красиві речі. Не любить кидати грошей на вітер, тому при їх придбанні керуються приказкою: «Не такі ми багаті, щоб купувати дешеві речі». Такий підхід забезпечує їм, до похилих років, досить-таки солідну стан у вигляді творів мистецтва, золота, дорогоцінних каменів. Якби Коза (Вівця) не звертала уваги на всякі дрібниці, не вигадувала собі проблеми – її життя була б спокійною та стабільною.

Ця Вівця надзвичайно приваблива для людей. В її оточенні багато тих, хто хоче подбати про неї, і в разі потреби на допомогу прийде ціла армія. Водяна Вівця боязко, але добре вміє пристосовуватися; її тягне до тих, на кого можна покластися. Під впливом стихії Води вона йде по шляху найменшого опору. Вразлива, завжди слід бажанням більшості або тих, хто чинить на неї сильний вплив. Сприйнятлива до чужих ідей, але чіпляється за те, до чого вже звикла. Боїться міняти спосіб життя і ніколи не захоче самостійно досліджувати невідоме.

Незважаючи на численні інтереси, завдяки яким Водяна Вівця легко сходиться з ким завгодно, вона страждає від комплексу мученика; коли щось виходить не так, як їй хотілося б, їй здається, що всі її відкидають і переслідують, не даючи настояти на своєму.

Перед нами великий спокусник, впевнений у своїй особистій чарівності. Вона настільки мила і ніжна, що багато хто бажав би бути її покровителями. На відміну від своїх сестер, Водяна Коза (Вівця) знає, чого хоче, не ризикує марно, не діє необдумано, а зосереджує зусилля на одному напрямі. Вона обережна і діє послідовно. Все це дозволяє їй зробити непогану кар’єру, в якій би сфері вона не працювала.

Її поведінку вселяє довіру і розташування, а це забезпечує їй заступництво потрібних людей. Але не завжди її шлях устелений трояндами. Водяна Коза (Вівця) часто буває стурбована тільки тим, щоб наполягти на своєму, і дуже ображається, якщо вітер виявляється не попутним для неї.


Залишити відгук