Водяний Дракон — Китайський Зодіак

Роки Водяного Дракона: 1952, 2012, 2072

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Цей Дракон дуже терплячий. Все він робить не поспішаючи, добре і добротно. Кінцевий результат йому потрібен в кращому вигляді, тому він застосовує всі способи і методи, щоб його досягти. Свій шанс досягти успіху і відзначитися він упускає рідко. Товариський і уважний завжди оточений друзями і шанувальниками його ділових якостей і організаторських здібностей. Любить розмови по душам і веселі, легкі компанії. Водяний Дракон, якщо не буде намагатися осягнути неосяжне, цілком виправдає захоплення і очікування своїх шанувальників.

Цей Дракон – не такий владний, як інші; йому по душі природний ріст і розвиток. Заради загального добра він здатний відсунути самолюбство в бік; він не дуже егоїстичний і самовпевнений. Він замкнутий, але прогресивний чоловік і дуже старається не бути таким підозрілим, як інші Дракони. Але і поступливим його не назвеш. При всьому своєму розумі і силі волі він часто вирішує зайняти вичікувальну позицію. Водяний Дракон живе за принципом «будь вірний сам собі» і не мстить тим, з ким розходяться його шляху. Він налаштований демократично і ліберально і вміє, не засмучуючись, визнати поразку або прийняти відмову.

Вода заспокоює Драконячу енергію і благотворно впливає на Дракона, надаючи його дій мудрість і наділяючи його знанням про те, що потрібно зробити для просування вперед. Швидкий і надійний, він з невпинним завзяттям втілює свої ідеї в життя. Він вміє вести переговори і знає, коли, де і як слід «натиснути». Головна його слабкість – зайвий оптимізм. Намагаючись взяти на себе занадто багато, цей Дракон може втратити все. Йому слід навчитися відкидати все, що непридатне для його цілей.

Водна стихія для дракона є оптимальним місцем гармонійного знаходження так як він знаходиться у своїй стихії зі звичним антуражем. Прибуваючи у водній безодні, дракон набирається сил, які йому можуть знадобитися для досягнення поставлених цілей в інших стихіях, будь то повітря Іі земля йому ставати, не важливий, так як необхідний заряд енергії їм вже отримано, і він готовий вступити в бій. Представникам цього знаку зодіаку все ж варто розуміти, що вода може дещо гальмувати досягнення поставлених цілей, так як цей чинник є одним з визначальних у певних ситуаціях. Тому необхідно згідно з китайським гороскопом всілякими зусиллями намагатися запобігти подібне вплив і уникнути ситуацій, які можуть негативно вплинути на всю картину життя в цілому.

Ці дракони відрізняються спокійним і врівноваженим характером. До того ж це дуже галантні люди, ведучі дуже розмірений і правильний спосіб життя. Інтелігент в своєму яскравому втіленні прагнуть продемонструвати гарні манери, отримувані у них невимушено всім членам оточення. Китайський гороскоп вказує на наявність чудового почуття стилю і почуття гумору у таких людей, що сприяє їх легкому проживання відміряної циклу.

Керівник, народжений під знаком зодіаку, веде своїх підлеглих через можливі труднощі з дивовижною легкістю і розсудливістю, яка обумовлена основними рисами притаманними таким людям.

Існує один нюанс, який потрібно враховувати, він полягає у невмінні зберігати запал і досить швидко розпалювати всі необхідні сили на дрібниці що в свою чергу може призводити до виникнення певних труднощів у процесі.

Вони обожнюють зиму і холод, бо як самопочуття і надлишок сил в цей період досягає свого апогею. Органи, до яких необхідно ставиться особливо трепетно це жовчний міхур і нирки тому дотримання дієти просто необхідний момент життя драконів народжених під водним заступництвом. Ідеальним проведенням часу стає відвідування басейну в будь-який час року з метою приведення організму у відмінний стан.


Залишити відгук