День Народження 27 Березня: Знак Зодіаку — Овен

Гнучкі Овни, що народилися в цей день, володіють незвичайними смаками і широкими інтересами. Ідеаліст і гуманіст, ви не терпите кривди і нічого не боїтеся, представляючи собою воїна з душею поета. Дозволяючи серцю взяти верх над розумом навіть перед обличчям здорового глузду, ви уноситесь геть в область непрактичних ідей. Якщо таке трапляється, потенціал робити добрі справи може загубитися в безцільних мріях.

Народжені 27 березня схильні до травматизму. Ось чому їм слід бути гранично обережними за кермом і в інших ситуаціях, коли навіть миттєве послаблення пильності може призвести до аварії або катастрофи. Народжені в цей день страждають від частих простуд, хронічних хвороб кісток, суглобів або зубів — і все із-за власної необачності. Будучи людьми імпульсивними, вони можуть вибігти під дощ без пальто або копатися в моторі автомобіля на сильному морозі. Роками працюючи в несприятливому оточенні, вони ризикують отримати хронічні хвороби. Часто самі механізми, з якими їм доводиться звертатися (верстати, автомобілі, хімікати), можуть виявитися джерелом фізичних каліцтв. Тих, хто не захоплюється кулінарією, доводиться вмовляти сісти за накритий стіл. І не те щоб їжа не приносила їм задоволення, — вони просто забувають про неї, надто захоплені своєю роботою.

Народжені 27 березня — найвищою мірою індивідуалісти. Подібно дітям, вони легко засвоюють знання, але, оволодівши певними азами, в подальшому ці люди будуть слідувати власним уявленням про доцільність їх виконання. Стиль їхньої поведінки особливий, він заснований на бездоганній техніці використання накопиченого за роки навчання наукового багажу. Найбільш обдаровані особистості тих, хто народився в цей день, є ініціаторами — вони першими висувають блискучі і сміливі ідеї, але навіть і ті з них, хто володіє більш скромними талантами, здатні внести свій власний внесок у те чи інше починання. Незважаючи на схильність до експериментаторства, що з’явилися на світло 27 березня залишаються реалістами, і їх важко обдурити. В насправді, багато з них мають твердої емоційної загартуванням, придбаної за роки боротьби на шляху до успіху. Як правило, ці люди не відрізняються особливою чуйністю і сентиментальністю і не завжди з розумінням ставляться до проблем оточуючих. Фактично поняття «душевного» людини до них не застосовується, їх увага цілком поглинена роботою, часто технічного характеру.

Знак Зодіаку 27 Березня — Овен

Стихія Знака: Вогонь. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Вогняної стихії, які виділяються наступні якості: прагнення до незалежності, відкритість, енергія.

Планета Управитель: Марс. Дарує Овну запас енергії, а також прагнення до суперництва. Вплив Марса ідеально для чиновників, акторів, вчителів, медичних працівників. Планета у вигнанні – Венера. Відповідальна за грубість і прямоту.

27 березня на світ з’являються войовничі романтики, менестрелі з мечем на боці. Ці люди ідеалісти і фантазери, вони не дружать з логікою і здоровим глуздом, але наділені душею воїна і борця за справедливість або за іншу високу ідею ці люди будуть битися до кінця. Вони люблять людей, безстрашні і трохи божевільні, емоції у них завжди превалюють над холодним розумом і його доводами. Буває, вони піддаються своєї мрійливості настільки, що їх прагнення допомагати людям пропадає марно, залишаючись нереалізованим повітряним замком.

Народжені в цей день мають винахідницьку жилку — дуже часто їх можна застати вдома в оточенні різноманітних побутових приладів, які вони ремонтують або ж просто копаються в їхніх нутрощах, розглядаючи конструкцію. Іноді ці блискучі технічні здібності служать своєрідним сховком, бар’єром на шляху емоційного самовираження. Правда, іноді можливі виплеск енергії, що скопилася, здобувають характер вибуху, жертвами якого можуть стати оточуючі.

Народжені 27 березня чуйно реагують на будь-які тенденції у світському житті. Ким би вони не були — людьми мистецтва або бізнесу, просто роботягами, — більшість з них тонко відчувають, що спрацює на публіці, а що абсолютно безперспективно в цьому плані. І справа тут не в знанні людської психології, а в чисто інтуїтивному розумінні суспільства, його цінностей і бажань.

Народжені в цей день на подив легко встановлюють і підтримують контакти з громадськими групами, ніж з окремими індивідуумами. Найчастіше їх ставлять в безвихідь людські переживання, але, будучи особистостями об’єктивними, вони без праці діагностують джерела виникаючих проблем. Хоча зовні більшість з них не справляють враження людей емоційних, тим не менш народжені 27 березня аж ніяк не позбавлені пристрасті, і саме це додає яскравості їх роботі. Своїм прямолінійним підходом до вирішення тих чи інших завдань вони заражають оточуючих. На народжених в цей день магнетичний вплив справляють чистота ліній і різкі контрасти. Як і у дітей, їх реакцію визначають тільки чорна і біла боку ситуації — вони ненавидять компроміси і неясності. Брехня (або приховування правди) для них неприйнятна.

Чесність народжених 27 березня об’єктивна і поширюється на всіх без винятку, в тому числі і на них самих, — ось чому вони реально оцінюють свої здібності. Можливо, що жити з такими людьми дуже непросто, оскільки часом вони занадто зайняті своїми турботами і не здатні реагувати на почуття інших. Крім того, будучи людьми вимогливими, вони пред’являють досить високі вимоги не тільки до себе, але й до друзів і компаньйонів. Хоча, як правило, більшість з них вміють дружити, в силу своєї безкомпромісності і щирості вони ніколи не опускаються до лестощів і підлабузництва. Але навіть з урахуванням цього народжені 27 березня залишаються опорою для тих, хто їм дорогий.

Чоловік Овен — народився 27 Березня

Чоловіки, c датою народження 27 березня, володіють наступними властивостями: идеалистичностью, волелюбністю, стрімкістю, артистичністю. Чоловік-Овен – класичний харизматик та лідер, який не сприймає суперництва з жінкою, а тому, вибираючи стосунки на все життя, віддає перевагу ніжним і пасивним особам, повністю готовим віддати йому кермо правління. При цьому Овен категорично не сприймає не тільки зрад, але навіть флірт на стороні.

Жінка Овен — народилася 27 Березня

Жінки, що народилися 27 березня, володіють наступними властивостями: підприємливістю, благородством, енергійністю. Жінка-Овен – яскрава, сильна, авторитарна і активна, з завищеною зарозумілістю, яка має постійну потребу бути незалежною. По натурі представниці цього знака оптимістки, щедрі і марнотратні натури, які віддають перевагу непрактичні подарунки – емоції для них важливіше матеріальних благ. Ідеалістка, філософ, жінка-Овен часто говорить те, що думає, не боячись образити співрозмовника.

День Народження 27 Березня

Знак зодіаку людини, який народився 27 березня – Овен. Люди, які з’явилися на світ 27 березня знак зодіаку Овен, дуже егоїстичні, але завжди вислухають вас. Вивчення чого-небудь дається їм досить легко, і ці знання Овни використовують не тільки в робочій сфері, але і простому спілкуванні. Такі люди рішуче вчаться протягом усього життя, адже це для них цікаво. Навіть з будь-якої своєї невдачі вони намагаються здобути уміння та досвід для власного вдосконалення.

Народжені 27 березня знак зодіаку Овен, вважаються реалістами, їх важко обвести навколо пальця. Ці люди рідко показують емоції оточуючим. Взагалі таких людей рідко можна назвати чутливими і душевними в плані емоцій через вічної боротьби за успіх. День народження 27 березня допомагає людям бути стійкими і завжди правильно оцінювати ситуацію. Ці люди не будуть чекати щастя з неба, а самі потім і кров’ю досягнуть його. Людини, який народився в цей день нерідко бачать за ремонтом різного роду техніки або ж просто при розбиранні і вивченні внутрішньої конструкції. З цього випливає у нього високі технічні здібності.

Люди, які народилися 27 березня знак зодіаку Овен, добре бачать зміни у світському житті, незалежно від того, ким вони працюють. Вони без праці скажуть, як можна завоювати публіку, а якими діями її тільки отпугнешь. Ці знання не з підручника з психології суспільства, а чудове розуміння суспільства та його цілей. Легко заводять розмови, частіше звичайно в якійсь групі, ніж з окремо взятою особистістю. І все ж таким людям слід остерігатися заздрісників і менш вдалих людей, які думають, що щастя Овнів звалилося просто так.

Народжені на світ 27 березня знак зодіаку Овен, не люблять неясності в ситуаціях і компроміси, дуже рідко на них йдуть. Такі люди всі, без винятку, дуже чесні як по відношенню до інших людей, так і по відношенню до себе. При будь-якому соціальному статусі ведуть і подають себе гідно в будь-якому оточенні. Вони знають, як підлаштуватися під людину або ситуацію, зберігаючи при цьому свою індивідуальність. З боку багато хто думає, що люди, народжені 27 березня знак зодіаку Овен, занадто вперті і чесні, але все-таки вони дуже емоційні. Особлива манера роботи і життя у цих людей.

Можливо, деяким буде складно ужитися з цими людьми з-за того, що Овни повністю і без залишку можуть йти в свої турботи і не помічати почуття оточуючих людей. Незважаючи на це, такі люди є потужною опорою для свого кола спілкування.

Кілька порад для людей, які з’явилися на світ 27 березня знак зодіаку Овен: Спробуйте бути більш дипломатичними. Зробіть собі вихідний і пустити все на самоплив. Намагайтеся більше приділяти уваги оточуючим і будьте добрішими. Вчіться йти на компроміс. І знайте, що ви не настільки непереможні, як вам здається.

Любов і Сумісність

Ви романтичні, а тому насолоджуєтеся ритуалами залицяння і любите, щоб близькі вас балували. У відповідь ви з готовністю відгукнулися на їх потреби. Ваш ідеалізм ставить коханої людини на п’єдестал, однак, якщо він не відповідає вашим вимогам, вас можуть очікувати розбите серце і крах ілюзій.

З іншими знаками Вогню — Лев і Стрілець, Овен може створити прекрасну пару, де взаєморозуміння буде на високому рівні. Хоча в будь-якому поєднанні цих пар, обом доведеться зменшити свій запал, щоб сім’я рівноправно розвивалася. Непоганий і навіть перспективний союз обіцяє бути Овну з представниками знаку Водолія, Терезів і Близнюків. Знаки повітря не дадуть охолонути Вогню, але потрібно бути обережними, щоб вогонь не перетворився на величезне полум’я. Зовсім не сумісні Овни з Рибами, Козерогом і Скорпіоном. Когось з них вони взагалі не сприймають, а з ким-то не знайдуть спільну мову.

Робота і Кар’єра

Ці люди завжди – генератори ідей. Вони швидко і легко навчаються, а потім використовують засвоєний матеріал дуже нестандартно. У цьому вони завжди шукають свій, не схожий ні на чий шлях, і якось намагатися змусити їх одуматися марно. Найчастіше в емоційному плані ці люди непробивні. Їх рідко чекає щаслива доля, найчастіше протягом життя вони стикаються з безліччю труднощів, і їх нервова система адаптується до цього. З тієї ж причини цих витають у хмарах людей важко обдурити і обвести навколо пальця. Що стосується емоційного життя, то народжені 27 березня, як справжні канонічні Овни, часто здаються навіть грубими і егоїстичними, так як вони можуть не помітити чиїхось переживань або знехтувати ними, якщо їм так буде зручніше. Ці люди – справжні божевільні вчені, захоплені своєю роботою і при цьому відносяться до інших людей як до інструментів, але не більше того.

Народилися 27 березня Овни відмінно розбираються в техніці, майже завжди вони вміють все робити самостійно, а дуже часто і самі є винахідниками. Винахід і експерименти – це їх пристрасть. В області техніки і винаходів ці люди можуть повністю самореалізуватися. Однак повністю відірваними від суспільства їх назвати не можна: як не дивно, ці люди тонко відчувають суспільні настрої і модні тенденції. Вони можуть влаштувати чудову рекламну акцію, так як точно знають, що сподобається публіці, а що ні. Таким чином спрацьовує їх інтуїція, адже не можна сказати, що народилися 27 березня добре розбираються в людях: вони не психологи жодною мірою.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 27 березня часто отримують травми в різних ситуаціях. Їм варто побоюватися ДТП і завжди бути напоготові. Також деяка ступінь відірваність від світу призводить до того, що ці люди часто застуджуються, так як можуть одягтися не по погоді, гуляти під дощем, мерзнути, не помічаючи цього, і пр. Кістки, суглоби, зуби – вразливі місця їх організму. Також вони можуть багато років працювати на шкідливій роботі, не думаючи про те, чим це загрожує в перспективі.

Плюс не можна забувати про виробничі травми, з якими, на жаль, народжені 27 березня дуже часто стикаються. Що стосується раціону, то народжені 27 березня часто забувають вчасно поїсти, відволікаючись на свої ідеї і світ фантазій, тому їм необхідний один або супутник життя, який буде наглядати за цими романтиками, інакше захворювань шлунково-кишкового тракту не уникнути.

Доля і Удача

Вібрації цього дня насичені позитивною енергією і сприяють поліпшенню характеру народжених в цей день людей, наділяючи з щедрістю талантами, удачею, щастям. Це переможці, пестуни долі. Але це і велику відповідальність накладає на людину. Все буде — злети і падіння, багато заздрісників і таємних ворогів, яким заздрість і злість затьмарює очі. Вони будуть готові шкодити і шкодити, щоб тільки зламати і перешкодити бути щасливими і успішними. Могутня сила, магнетизм, чарівність, якими наділені від народження люди, які прийшли у світ в цей день, витікаюча від них впевненість постійно будуть викликати нестримну заздрість у убогих душею, не здатних бути сильними і великодушними. Але сміливість і твердий характер допоможуть їм перенести всі складні ситуації, вийти з них гідно. У будь-якій діяльності чекає заслужений успіх. Народжені в цей день зможуть, подолавши всі перешкоди, досягти добробуту і процвітання.

Поради Овнам, Народженим 27 Березня

Як вже ясно з вищевикладеного, цим людям простіше контактувати з групами людей, а не з окремими особистостями. Людських емоцій глибинно вони зрозуміти не можуть, однак простежити причину їх виникнення їм цілком по силам. Що ж стосується їх власної емоційної сфери, то ці люди здатні відчувати всі грані пристрасності, і в роботі, і в особистому житті. Ці люди люблять всі чітке і конкретне, бути може, тому, що самі витають у світі ідей.

Їм подобаються різкі перепади і контрасти, що дуже йде їх трохи грубуватою, як ніби висіченою з каменю натурі. Проблеми вони намагаються вирішувати прямо, в лоб, отак одразу, як ніби йдуть на таран. Тонке уникання на межі і хитрі інтриги – явно не їх стиль. Цим людям властиво сприймати світ двополюсним: хороші і погані, наші і чужі, чорне і біле. Відтінків вони не помічають, переходів не бачать. Тому їм складно йти на компроміси, тому вони не люблять таємниці і замовчування і люто ненавидять брехня. Ці люди ніколи не брешуть самі, навіть самим собі, і терпіти не можуть цього якості в інших.

Завдяки йому вони більш або менш об’єктивно оцінює себе і свої можливості – адже вони намагаються не брехати собі ні в чому. В особистому плані ці люди дуже складні, адже важко перебувати поруч з егоїстом, який не схильний звертати увагу на чужі емоції і бачить світ чорно-білим, ніби маленька дитина. До того ж ці люди дуже вимогливі по відношенню до всіх, з ким спілкуються і дружать. Втім, їх вимогливість поширюється і на них самих. Зрозуміло, ці люди ніколи не лестять і не намагаються догодити, спеціально сподобатися, виставивши себе у вигідному світлі. Вони вміють дружити, але з-за подібного підходу, теж трохи грубуватого і безкомпромісного, у них зазвичай дуже мало друзів. Зате вони надійні, сильні, самовпевнені, здатні багато чого добитися, і за ними можна відчувати себе як за кам’яною стіною.


Залишити відгук