Водяна Собака — Китайський Зодіак

Роки Водяній Собаки: 1922, 1982, 2042

Активна стихія: Вода

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Водяна Собака – не обтяжує себе виконанням встановлених правил, веде вільну, зручну для неї життя. Намагається догодити рідним, друзям і просто, на її думку, хорошим людям. Вона готова залізти в борги, щоб зробити комусь із них малозначащий подарунок, анітрохи не шкодуючи про це. Водяна Собака при економності, розважливості деякій ступеня, могла б забезпечити собі і своїй сім’ї пристойний достаток без особливих зусиль.

Інтуїтивна Собака, яку важко збити зі сліду. Якщо вона жіночої статі, то дуже приваблива або навіть вражаюче красива.

Стихія Води наділяє її сприйнятливістю, і вона буде співчувати навіть тим, хто проти неї. Однак, незважаючи на приємний характер і демократичні погляди, вона не завжди дає серйозні обіцянки і часто занадто вільно мислить в тих питаннях, в яких коштувало б бути серйозніше.

Вона поступливішими інших Собак, поблажлива як до інших, так і до себе, нерідко потурає своїм примхам і гуляє. Але, оскільки її вдачу пом’якшується стихією Води, ця Собака вміє значною мірою стримувати свої емоції і тому спокійна і приємна в спілкуванні. Вона справляє гарне враження на людей.

Водяна Собака – добрий порадник, справедливий суддя, законослухняна і виконавча, вона легко висловлюється і філософськи ставиться до того, що важко змінити або від чого неможливо позбутися. Їй судилося мати натовп друзів: багато захочуть скласти їй компанію.

Люди, народжені під знаком водяній собаки особистості дуже товариські, веселі, вони мають чутливою інтуїцією, і вміють вірно вгадувати інтереси інших людей. Вони вміють дотримуватися зберігати спокій і пристойності і швидко привертають до себе загальну увагу. Причому це виходить не стільки з-за його приємної зовнішності або задуманого вигляду, скільки, навпаки, з-за того, що рано чи пізно проривається назовні жвавість характеру. Крім того, вони дуже говіркі і товариські, їм завжди є що розповісти.

Люди, народжені під знаком водяній собаки зазвичай докладають максимум зусиль задля того, щоб допомагати іншим, вони використовуючи для цього свою здатність до бачення і при цьому даючи кожному потрібну відповідь, якого той чекає, і тому друзі у нього скрізь. Велике спілкування з такою кількістю людей, відводить його від власного шляху.


Залишити відгук