Тигр — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Інь

У-сін (5 стихій): Дерево

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: південь, схід, південний схід

Щасливий Кольору: синій, сірий, білий, помаранчевий

Уникайте Кольору: золотий, срібний, коричневий, чорний

Щасливі Числа: 1, 3, 4

Уникайте Числа: 6, 7, 8

Квіти Знака: Цинерарія

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяний Тигр.

Бунтарський дух представників цього знака порівняємо з повадками однойменного хижака. Вони так само імпульсивні і непередбачувані. Природна грація Тигрів дуже приваблива. Вони люблять купатися в компліментах і захоплених поглядах. Тигри дуже життєрадісні, що викликає симпатію в оточуючих. Однак властива всім хижакам обережність не дозволить вам надто близько підійти до цієї людини. Самі ж вони досить терплячі і вміють почекати зручний момент для стрибка.

Людина, народжений у рік Тигра, – лідер і бунтар. Правила, яким повинні підкорятися всі, не для нього, Тигр живе за своїми законами, слідуючи велінням свого неспокійного серця. Замість того, щоб йти второваною дорогою, він практично у всьому, за що б не взявся, воліє шукати нові, більш перспективні і цікаві шляху, і іноді дійсно їх знаходить. А іноді втрачає абсолютно все.

Розпізнати Тигра ви зможете за його поривчастих рухах, відкритого особі і чарівності, яким, швидше за все, не зможете опиратися. Його ідеї цікаві, а слова щирі й гарячі, що зазвичай йому буває неважко заразити оточуючих своїм ентузіазмом. Завдяки цьому він нерідко виявляється ідейним натхненником яких-небудь справ і заходів; йому легше, ніж кому-небудь іншому, вдається організувати людей на новий проект або втягнути їх у нову авантюру.

При цьому оточуючим не заважає пам’ятати про те, що між проектом і авантюрою самому Тигру буває нелегко розгледіти різницю. Адже все життя для нього сповнене незвіданого і порівнянна з небезпечним пригодою, тому і більшість його нестандартних ідей містять в собі елементи ризику. Найчастіше цей ризик полягає в здатності Тигра йти у своїх проектах ва-банк, щоб в результаті отримати все або нічого: для нього, з його максималізмом і щирою вірою в свої сили, це здається нормальним і припустимим. Крім цього, любов Тигра до адреналіну в крові нерідко проявляється в його захоплення небезпечними видами спорту або у виборі професії, пов’язаної з ризиком, а іноді буває і так, що авантюрна жилка і природна самовпевненість штовхають його на порушення закону.

<-IMAGES->

Імпульсивність Тигра проявляється в тому, що деколи їм несподівано і невідступно опановує якесь почуття або думка, а через деякий час він про них забуває. Сам Тигр часом найбільше страждає від свого нелегкого, непокірного і поривчастого характеру. Особливо гостро це виявляється у нього в любові: своєю пристрасністю, щирістю і бурхливим натиском Тигр здатний налякати свого обранця, зазнавши любовне фіаско. Зате, якщо цього все-таки не сталося, сімейне життя Тигра виявляється насиченою і повної дивно глибоких почуттів.

Взагалі, незважаючи на всі його природна чарівність, відносини Тигра з оточуючими зазвичай важко назвати ідеальними. Його прямота межує з різкістю і здатна образити, а невміння підкорятися створює в житті і на роботі чимало проблем. Будучи по натурі правдивим, Тигр чекає того ж і від інших, і навколишні здатні використовувати його довірливість в своїх інтересах. Його нестандартний хід думок, несподівані вчинки і сила змушують інших ставитися до нього з сумішшю поваги, захоплення і страху.

Сміливий, сильний і благородний, Тигр – лицар по своїй природі. Часом він необдумано вступає в бій і, вимахуючи мечем, робить чимало помилок, але робить це з найбільш щирих мотивів. В його серці палає яскравий вогонь, а його незвичайні ідеї і справи іноді здатні змінити хід Історії.

У відносинах з коханою людиною для Тигра дуже важлива емоційна, духовна зв’язок. Його любов завжди гаряча і сильна, він прагне до розвитку відносин, до їх покращення. На жаль, Тигр може захоплюватися і іншими кандидатами на його серце, він здатний змінювати партнера в шлюбі, але зрадою, як такої, це не вважає, вважаючи, що йде тільки за свіжими враженнями. Життя Тигра повинна бути постійно яскравою, і в особистому житті його найбільше дратує нудьга і буденність. Тому партнеру, який хоче утримати Тигра назавжди біля себе, потрібно дуже постаратися, щоб кожен день завойовувати його інтерес до себе і сімейного життя.


Залишити відгук