Змія — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Си

У-сін (5 стихій): Вогонь

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: північний захід, південний захід і південь

Щасливий Кольору: червоний, світло-жовтий, чорний

Уникайте Кольору: білий, золотий, коричневий

Щасливі Числа: 2, 8, 9

Уникайте Числа: 1, 6, 7

Квіти Знака: Орхідеї, Кактуси

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Люди, народжені під знаком Змії — натури романтичні і витончені. Вони володіють природним шармом, витончені, інтуїтивно тягнуться до прекрасного і непогано розбираються в цьому питанні. Змії — природжені мислителі і філософи. Нерідко вони замислені і люблять оточити себе ореолом загадковості. Добре розбираються в людях і рідко помиляються у тих, кому довіряють. Проте недовіра у Змій досить розвинене і, розчарувавшись один раз, вони стають підозрілими і навіть забобонними.

Людина, що народилася в рік Змії, знає, що таке прагнути до поставленої мети. При цьому цілі у Змії можуть бути самі різні – від благородних або наукових до любовних і меркантильних – однак якою б ця мета не була, для неї вона найважливіша в світі. Змія готова зробити все або майже все для того, щоб її здійснити.

В суспільстві Змія демонструє бездоганний смак і вміння триматися. Зазвичай вона одягнена з голочки, вміє майстерно підтримати світську бесіду і своїми дипломатичними зауваженнями здатна розрядити обстановку або погасити назріваючий конфлікт. У ній є лиск і внутрішній стрижень, що змушує навколишніх ставитися до неї з повагою і деякою обережністю. Незважаючи на все це, для справжньої «світської левиці» вона має занадто серйозним поглядом на світ, вимогливістю до себе і до інших і до того ж не любить пустих балачок.

Зазвичай Змія дуже стримана і небагатослівна, навіть у відносинах з близькими їй людьми. І в прямому, і в переносному сенсі вона «застібнута на всі ґудзики», у спілкуванні вважаючи за необхідне дотримуватися деяку дистанцію. Оточуючим буває важко здогадатися про те, що насправді криється у неї всередині – хоча почуття Змії дуже сильні, вона чудово вміє тримати себе в руках, переживаючи і радості, і невдачі глибоко у себе в серці.

<-IMAGES->

Точно також близькі часом не здогадуються про те, які цілі Змія ставить перед собою і які плани виношує. Вона з її сильним, наполегливим, працьовитим характером здатна присвятити все своє життя вирішенню одного-єдиного завдання, одній роботі, однієї ідеї або одній людині. Поставивши перед собою таку мету, вона буде в усьому їй вірна і інколи через це її гра далеко не завжди буває чистої: Змія вміє майстерно і непомітно скористатися ситуацією, людьми або їх почуттями в інтересах свого великого Діла.

У будь-яких ситуаціях Змія більше довіряє своєму розвиненому відчуттю, ніж логіці, і зазвичай не помиляється. Її інтуїція здатна творити чудеса, і нерідко здатності Змії межують з екстрасенсорними. При цьому вона володіє ясним, тверезим, аналітичним розумом і володіє даром переконання. У справах вона ніколи не поспішає і не гарячкує, проте в потрібний момент вміє швидко і чітко прийняти правильне рішення. Все це робить її цінним працівником, у тому числі і на відповідальних керівних посадах, а також у областях, де потрібна гранична точність, організованість і увагу: наука, медицина, банківська справа і т. д. При цьому з боку може здаватися, що гроші самі липнуть до щасливої Змії, настільки нескладно їй зазвичай буває знайти добре оплачувану роботу. Однак тільки сама Змія знає, скільки праці і безсонних ночей стоїть за цією удаваною легкістю.

Сильна і уперта, мудра і прозорлива, нескінченно вірна своїм ідеалам, Змія йде до однієї мети, але може проявляти неймовірну гнучкість. В її арсеналі є безліч засобів, що допомагають їй досягти свого, і вона звикла рано чи пізно отримувати все, до чого прагне.

Свого партнера Змія завойовує здалеку, з допомогою своїх магічних чар, чарівності і блиску розуму. Змія його оточить турботою і увагою, закрутить йому голову, повністю підпорядкує собі його волю. Ті партнери, які чинять опір її волі, суперечать їй, Змії не цікаві – вона відпускає їх без жалю. Цій людині не знайомі глибокі і трепетні любовні почуття, вона залишається холодна навіть у коханні. При поступливо партнері Змія вкрай обленится, і буде благополучно існувати за його рахунок, радіючи гарній захисту і опори. Дітей Змія не любить, але до своїм дітям буде ставитися з любов’ю і розумінням.


Залишити відгук