Півень — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Ю

У-сін (5 стихій): Метал

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: захід, північний схід, північний схід

Щасливий Кольору: золотий, коричневий, жовто-коричневий, жовтий

Уникайте Кольору: білий, зелений

Щасливі Числа: 7, 5, 8

Уникайте Числа: 3, 9, 1

Квіти Знака: Гладіолус, Бальзамін, Півнячий гребінь

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяний Півень.

Один з найбільш ексцентричних і неоднозначних знаків китайського гороскопу. Півні — невиправні мрійники і романтики. Як правило, це яскраві особистості, які володіють незвичайним зарозумілістю, дуже задоволені собою. Вони чудово організовані і послідовними у всьому. Півні дуже вимогливі до оточуючих і часто не допускають права на помилку. Сперечатися з Півнем — завдання не з легких. Нерідко вони самі стають ініціаторами розбіжностей. Ці опоненти дуже красномовні і вміють грамотно висловлювати свої думки. Володіють достатніми знаннями в багатьох галузях і можуть полемізувати на багато тем. Той, хто наважився кинути виклик Півневі, повинен бути готовий до тривалого протистояння. Їх стійкість вражаюча, і, в більшості випадків, перемога виявляється на їхньому боці, адже вони звикли домагатися її будь-якою ціною. Навіть коли вони неправі, Півням вдається переконати вас у зворотному.

Людині, народженій в рік Півня, Доля приготувала багато різних сюрпризів. У його житті може бути чимало злетів і падінь, проте навіть коли обставини складаються не на його користь, він безмежно вірить в себе і в свої сили.

В компанії Півень вміє ефектно себе подати. Він товариський, досить говіркий, одягається по моді і тримається дуже впевнено. У розмові він не проти похвалитись і перебільшити, в тому числі і свої численні переваги, проте робить це не з пихи, а швидше заради «красного слівця».

Незважаючи на свою любов до ефектним перебільшень, Півень по натурі дуже правдивий, аж до того, що часом його правдивість межує з прямолінійністю і різкістю. Не надто замислюючись про наслідки і формулюваннях, він здатний у вічі висловити людині все, що у нього накипіло в душі, нерідко провокуючи тим самим образи і сварки. Будучи не дуже чутливою натурою, йому важко зрозуміти, як може боляче ранити необережне слово. Все це робить Півня поганим дипломатом, однак з іншого боку, знаючи його прямоту і відвертість, оточуючі можуть бути впевнені в тому, що він не тримає каменя за пазухою.

Впевненість у собі – це і сильна сторона Півня, і його «ахіллесова п’ята», оскільки нерідко межує з самовпевненістю, змушуючи його втрачати землю під ногами. З-за цього Півень здатний здійснювати необачні вчинки, невірно розраховувати свої сили в справах або безстрашно кидатися в бій з переважаючим по силі противником. На роботі його нерідко дорікають у тому, що він обіцяє зробити більше, ніж здатний, однак це не прояв його хвастощів, а всього лише безмежна віра Півня в свої сили.

Самовпевненість Півня знаходить відображення і в його манері поведінки. Заздалегідь знаючи, що він правий, Півню важко йти на поступки або визнати свою неправоту в спорі, зате він охоче дає поради іншим – навіть тоді, коли його про це не просять. Втім, незважаючи на деяку безцеремонність, у Півня зазвичай багато знайомих і справжніх, відданих друзів, які цінують його щирість, вірність, надійність і благородство.

Хоча віра Півня в свої сили нерідко обертається своєю зворотною стороною, тим не менш вона ж приносить йому відчутну користь. Його впевненість передається оточуючим, даючи йому чималу перевагу при влаштуванні на роботу і в багатьох інших важливих ситуаціях. Завдяки вмінням себе подати, а також своїм артистичним талантам, Півень уміє заробляти хороші гроші, хоча витрачає їх деколи занадто необачно. Індивідуальна діяльність не для нього, йому потрібен колектив і схвалення оточуючих, тому Півень може зробити хорошу кар’єру в першу чергу в тих областях, де є можливість продемонструвати перед всіма свої знання та навики: у викладацькій діяльності, політиці, менеджмент, шоу-бізнесі, рекламі і т. д.

Хоробрий і шляхетний, талановитий і чесний, Півень, як Дон Кіхот, завжди готовий стати на захист слабкого. Його віра в себе не тільки змушує його ставити перед собою складні завдання, але і нерідко допомагає йому блискуче їх вирішувати.

Півень потребує стабільних відносинах, надійного і вірного партнера, але сам уникає відповідальності, сталості і нерідко зраджує дружині. На людях він намагається показати, як він гарний по відношенню до партнера, але вдома виявляється нудним і прискіпливим, не витрачаючись на романтику і зводячи любов тільки до фізіології. Найчастіше, Півні бувають нещасливі в особистому житті, вони вступають у багато шлюбні відносини і не можуть ні одні з них утримати. Агресивність і непередбачуваність Півня відштовхує від нього партнера, і, якщо він не займеться самовихованням, то підійде до старості зовсім самотнім.


Залишити відгук