Щур — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Лі

У-сін (5 стихій): Вода

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: південно-схід, північний схід

Щасливий Кольору: синій, золотий, зелений

Уникайте Кольору: жовтий і коричневий

Щасливі Числа: 2, 3

Уникайте Числа: 5, 9

Квіти Знака: Лілії, Фіалки, Конвалії

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Природа Щурів абсолютно непередбачувана. Вони можуть бути надзвичайно милими, пухнастими очаровашками, але іноді демонструють досить гострі зубки! Під видимим спокоєм і врівноваженістю ховається дуже неспокійна і діяльна натура. Щури працьовиті, що забезпечує їх матеріальне благополуччя. Вони контакти і легко сходяться з людьми, тому від самотності страждають вкрай рідко. Оточуючих приваблює яскраво виражена індивідуальність Щурів. Ці люди прагнуть постійно бути в центрі уваги, доводячи свою соціальну незамінність. Тому їх часто можна зустріти в різних громадських рухів і політичних партіях. Між тим Щури дуже розбірливі в друзях і допускають лише вузьке коло наближених. Вони дуже відповідальні в тій діяльності, якою займаються. Дбайливі і уважні по відношенню до близьких. Нерідко готові піти на особисті жертви, вирішуючи чужі проблеми.

Людина, народжена у рік Пацюка, має намір домагатися успіху за всяку ціну, і в цьому йому допомагає його вроджене чарівність. При знайомстві ви можете бути їм просто зачаровані: йому нічого не варто підкорити вас своєю товариськістю, енергійністю і спокушає дружелюбністю. У компанії Щур зазвичай тримається весело і невимушено, але не слід забувати про те, що, дбаючи про справи своїх численних друзів, на перше місце Щур завжди ставить свої власні справи і інтереси, які звикла тримати в таємниці.

Товариська і балакуча (часом навіть занадто), Щур зазвичай без праці стає душею компанії, ідейним натхненником або організатором якого-небудь заходу. Проте за її емоціями ховається холодний, розважливий розум, а за зовнішньою відкритістю – «друге дно» людини, що володіє великими амбіціями і спритністю природженого дипломата.

У справах Щур активна, енергійна і напористі, при цьому звикла покладатися в першу чергу на себе. Ні від оточуючих, ні тим більше від Долі вона не чекає несподіваних подарунків, і тому навіть до приємних сюрпризів ставиться з пересторогою. Вона – практик і реаліст, звикла все тримати під своїм контролем і, взявшись за справу, не збирається відступати.

<-IMAGES->

Всі ці якості допомагають Щура не тільки легко завойовувати довіру людей, а й використовувати це в своїх особистих цілях. Її запальна енергія здатна проробляти з оточуючими чудеса – піддаючись її шарму і напору, вони нерідко, самі того не помічаючи, стають учасниками її таємних задумів і хитромудрих інтриг. Втім, незважаючи на її талант маніпулятора, багато хто хотів би мати Щура в своїх друзях: вона дуже розумна, чудова співрозмовниця, вміє вислухати і дати цінну пораду і здатна допомогти не тільки словом, але і справою – якщо, звичайно, це не суперечить її інтересам.

Яскраво і насичено живучи сьогоднішнім днем, Щур завжди думає про майбутнє. Це знаходить відображення і в тих цілях, які вона ставить перед собою, і в тих планах, які вона будує, щоб цих цілей досягти. Нерідко турботи про завтрашній день виливаються в прагнення Щури до накопичення, створення запасів на чорний день і навіть до її небажання викидати старі речі – а раптом ще коли-небудь знадобляться.

При виборі професії Щур найчастіше віддає перевагу тій сфері, де потрібно працювати не руками, а головою. З неї може вийти прекрасний журналіст, письменник, оратор, політик, керівник, артист, викладач, бізнесмен.

Ні в дружбі, ні в справах, ні в любові Пацюк не схильна шукати простих шляхів. Найкращий шлях для неї – не найкоротший, а самий вірний і безпечний, тобто прихований від чужих цікавих очей. Чарівна інтелектуалка, енергійна і спритна, Щур знає, чого хоче від життя, і має в своєму арсеналі всі інструменти для того, щоб цього домогтися.

Щур не дуже постійна у відносинах з коханою людиною, але зате вона завжди прив’язана до свого будинку. Щоб утримати Щура, необхідно створити для неї комфортний будинок-фортецю, який вона ні за що і ніколи не покине. Хиткі стосунки, що супроводжуються скандалами, Щур не виносить, а ось дружнє, рівне спілкування дуже прив’яже її до співрозмовника, як основа для стабільного життя. Діти зміцнять шлюб з Пацюком, тому що вона дуже любить дітей і є просто божевільною матір’ю або батьком. Щур – егоїстка, вона все життя буде тягнути ковдру на себе у відносинах, але вона завжди потребує розуміння і турботи від коханої людини. Втративши стабільність, Пацюк може стати нервовою, а впевнена у відносинах Щур може навіть розслабитися і подарувати партнеру чимало трепетною романтики.


Залишити відгук