Кролик — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Мао

У-сін (5 стихій): Дерево

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: схід, південний схід, південь

Щасливий Кольору: червоний, рожевий, фіолетовий, синій

Уникайте Кольору: темно-коричневий, темно-жовтий, білий

Щасливі Числа: 3, 4, 9

Уникайте Числа: 1, 7, 8

Квіти Знака: Левиний зів, Лілії

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Представники цього знаку можуть вважати, що народилися під щасливою зіркою. Кролик вважається одним з найбільш вдалих знаків китайського місячного календаря. Він є символом краси і довголіття. Як правило, ці люди — природжені естети. Вони приємні і добрі в спілкуванні. Завдяки вмінню переконувати, Кроликів виходять прекрасні дипломати і миротворці. У побуті вони воліють тихе розмірене життя, більшу частину часу, проводячи в сімейному колі. За своїм внутрішнім змістом Кролики — споглядальники. Така риса характеру дозволяє їм вдало займатися копіткою науковою роботою. Нерідко ці люди стають апатичними до навколишнього світу, особливо коли перебувають в засмучених почуттях.

Чоловік, що народився в рік Кролика (в інших варіантах – Кота), вміє справити потрібне враження і здатний вписатися практично в будь-який колектив. Своїм налагодженим способом життя, відповідальністю, доброзичливістю, товариськістю, хорошими манерами Кролик може викликати у оточуючих почуття «білої» заздрості і бажання у всьому його наслідувати. Створюється таке враження, що Кролик володіє дивним талантом накопичувати в собі позитивні якості – для того, щоб застосовувати їх в потрібному місці і в потрібний час.

Це зовсім не означає, що Кролик кривить душею, просто він щиро прагне досягти гармонії у своєму житті, зокрема і з допомогою того, що вміє створити про себе потрібне враження. І це йому вдається: як правило, він завжди і скрізь відчуває себе в своїй тарілці, і де б не перебував, його несвідомо приймають за свого.

В компанії Кролика досить легко впізнати: він одягнений скромно, але зі смаком, і тримається з гідністю. Він вміє підтримати розмову чи не на будь-яку тему, причому володіє цінною здатністю не тільки говорити, але й слухати. Люди, суспільство, розмови – це його рідна стихія, в якій Кролик відчуває себе як риба у воді, хоча і не прагне виділитися на загальному фоні.

<-IMAGES->

Своєю налагодженою, як добротний годинниковий механізм, життям Кролик цілком і повністю зобов’язаний самому собі. Він абсолютно чужий агресії, а його прагнення до комфорту – і фізичному, й душевному – зазвичай змушує його уникати непотрібних неприємностей і хвилювань. Це може проявлятися в усьому, аж до того, що в спілкуванні Кролик часто йде від гострих тем, уникає прямих зіткнень, конфліктів і навіть дивлячись програму новин, здатний відразу ж перемкнути, як тільки мова зайде про війнах, кривди чи катаклізми. З-за цього близькі можуть іноді дорікати його в черствості і байдужості, проте це зовсім не так. Просто Кролик вважає, що життя і без того досить складна, щоб додавати в неї чорних фарб. Чи Не краще робити навпаки – по-можливості закривати очі на чужі далекі неприємності (яким ти все одно не можеш допомогти) і створювати навколо себе атмосферу спокійного позитиву?

не Дивно, що така позиція робить Кролика дуже дипломатичним людиною, здатним вирішити практично будь-яку конфліктну ситуацію, і ці якості вигідно відрізняють його на робочому місці. Його легкий характер і готовність до компромісу, в поєднанні з розважливістю та обережність у прийнятті рішень здатні зробити з нього цінного працівника на найбільш відповідальних і делікатних посадах. Крім того, у Кролика в крові комерційний талант: він може стати прекрасним бізнесменом, комерсантом, банкіром, начальником відділу продажів і т. д., причому володіє безцінним умінням отримувати прибуток, не йдучи на зайвий ризик.

Амбітний, але не агресивний, доброзичливий і тактовний, Кролик не тільки прагне до гармонії в світі, але і точно знає її головний секрет: «Хочеш змінити життя навколо на краще? Почни з самого себе».

Кролик – власник, і вважає, що об’єкт його обожнювання має належати йому цілком і повністю. Якщо відносини в парі складаються не найкращим чином, він буде постійно перевіряти дружина, набридати дріб’язковими причіпками і звинувачувати у всіх смертних гріхах. Якщо він сумнівається в чесності партнера, він може впасти в істерику і вести себе неадекватно, домагаючись повернення колишніх відносин. Щоб утримати Кролика біля себе, партнера необхідно створювати в сім’ї довірчу і спокійну обстановку. Можливо, заради щастя в парі партнеру доведеться пожертвувати навіть своїми власними інтересами, щоб Кролик був спокійний і щасливий. Кролик (Кіт) багато робить для своєї сім’ї, створює будинок, забезпечує матеріально. Він дуже любить дітей і сім’ї з Кроликом, як правило, многодетны.


Залишити відгук